Jump to content

eliviielo

Kasutajad
  • Sisu loend

    276
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik eliviielo postitused

  1. Arnold Classic 2015 / amateur & pro

    SKG, selliseid asju ei tohi siin foorumis mainida ju! Ma viitasin ka ükskord punnis kõhtudele, aga kohe karmilt öeldi, et nad laadisid end riisiga, seetõttu punnis. Jäägem riisi juurde...
  2. Taavi Merisalu Blogi

    Lükkad kreatiini ja beeta-alaniini sisse, ja rasva protsent hakkab langema! Mis nii viga vormi ja trenni teha...
  3. Tundub parem tasakaal olevat vastas käsi-vastas jalg...
  4. SKG transformation journey

    Eks seda kõikumist ole naistelgi tunda, huvi jne... Aga sellest tänapäeval ei räägita.
  5. Arnold Classic 2015 / amateur & pro

    If to be honest, jah, teeb kadedaks, teed trenni ja toitud nagu peab, siis tuleb üllatusmoment, et midagi on ikka puudu...
  6. Arnold Classic 2015 / amateur & pro

    I have always wondered, how the Amateur's and PRO's have such a good genetics...
  7. SKG transformation journey

    Olen kuulnud, et mingi aeg küllastub, sel juhul tehakse paus või lisatakse kogust. Aga kuna tegu TRT-ga, siis ei oska arvata, pole uurinud... Hetkel siis selline nö "õnnesolemise" tunne?
  8. SKG transformation journey

    Kohe tuleb silme ette M. Bjørgen...
  9. Sinu tennijärgse sheigi süsivesikute allikas?

    Peaasi, et midagi saaks hamba alla. Suurt vahet pole, kas isu on kohe peale trenni võis siis kodus mõne tunni jooksul.
  10. Silvar Rückenberg

    Sarge, vaatasin, et olete huvitava väljakutse FB keskkonnas tekitanud: 2015 Suve pepu: 30-PÄEVANE KÜKKIMISE VÄLJAKUTSE!
  11. Eesti kulturismi ajalugu...

    Kuna keegi ära ei tunne, siis mina küll tunnen (olen veidi spordiajalooga kursis). Vaike Kermas. Hetkelgi väga heas vormis, kadestamisväärselt kuiv ja saladuseks: tervislik toitumine ja jooga!
  12. Ansjuu- blogi

    Topeltbiitseps tagant poosi kohta: õigus, võiks selja just laiemaks ajada, küünarnukid veidi 180* üles poole. Kui tahta pigem selga esile tuua, siis veidi allapoole tuua käsi, tahtes biitsepsi tippe suuremaks-teravamaks, siis veidi ülespoole. Naiste kategooriate poseerimise koha pealt, physiques on avatud peopesaga, sõrmed taevapoole, veidi naiselikum poos. Kulturismis kinnine käsi-rusikas. Kehaasend võik olla pigem veidi taha kaldu kui ette. Kui ka ise tihti läbi ei tee, siis lihamälu ununeb. Olen enda peal täheldanud, et teades, kuidas poseerida, parandab see tunduvalt kvaliteeti. Une koha pealt.Eks tuleb endale une jaoks aega varuda. Samuti toidulisanditest on efekttivsed mul olnud melatoniin ja tsink+magneesium+B6 kompleks (ZMA). Edu tegemistes! Ei ole endalgi just hästi välja kukkunud, kuna pekikiht peal ja käed veidi madalal, siis biitsa tipp ei eristu.
  13. SKG transformation journey

    Hästi tabatud! Why not?!
  14. Hästiistuvad teksad lihaselistele jalgadele ?

    Ise olen saanud kott-teksasid Reservedist ja Zarast. Zarast ka tavateksasid skinny, kus teksariie annab veidi venima puusast, aga pihalt kitsam. Reservedis tihti ALEd ka. Olemas ka teksaimitatsiooniga retuusid, mis päris ära petavad. Vabal ajal retuusid ja dressid suht mugavad.
  15. Big Ramy 160kg!

    See on kui toiduga liiale minna, mõni läheb paksuks, mõni kasvatab lihast...
  16. See seljavenitusaparaat Revalis päris sitke, üks lemmikutest. Mõnes saalis selline, et kui peale ronida, tunne, et variseb kokku või tõuseb õhku. Saab korralikult lülid lahti.
  17. Annika Pärteli BLOGI

    Kui ei eksi, siis googeldades annab ca sellise vastse. Foto: www.google.com otsingumootor-pictures
  18. Arnold Classic 2015 / amateur & pro

    What is the secret of becoming PRO? *Certainly no one knows.
  19. Jõusaali kava

    Püramiidtsüklina, langevate kordustega. 1 tsükkel 10 nädalat. Igat kordusvahemikku 2 nädalat: 15x, 12x, 10x, 8x, 6x Uue tsükli alustamisel proovin raskust juurde lisada võrreldes eelneva tsükliga. Kava jaotatuna kolmeks, nii et iga grupp saab läbi töötatud vähemalt 2x nädalas. Lihasgrupid saab ära jagada vastavalt suunitlusele. Endal kava töötab nii: 3 trenni, 1 vaba, 3 trenni või 6 trenni, 1 vaba, 6 trenni. Nädalas korra on suurem aeroobse päev kui on nö jõutrenni vaba päev. Jõutrenni päeval minimaalselt aeroobset olenevalt suunitlusest. Lihaskasv- tunnetusega, väiksemad raskused. Jõukasv- rohkem hooga, suuremad raskused. Põhja ehitamine ja siis kordused 4-8. Vähem aeroobset.
  20. IFBB CBB World Championships 2014

    Kas mulle tundub või nii ongi, et nr 6 on proportsioonist väljas (jalad vs õlad). Et siis võiks kasvõi parema pettekujutelma loomiseks jalad rohkem harki ajada?
  21. Peep Reinart - Minu tegemised

    Kadedaks teeb küll, olen aus! Ja ei öelnud, et kõik panevad. Leian ka et probleem on olemas. Naturaalne naiskulturist vs naturaalne
  22. Peep Reinart - Minu tegemised

    Spordiga seonduv on südamelähedane... Need "targad", siis ei ole nii "targad". Aga jah, juba (mõtlen suurvõistlusi mitte väikevõistusi) euroopa ja maailma naiste tase näitab, et suht võimatu sinna absi konkureerida. Need naised, kes nüüd women's physiques võistlevad, need annavad meestelegi silmad ette. Lähevad ka kontrolli, aga puhtalt sealt välja, siis jääbki suu lahti, et ei ole võimalik! Naistel tuleb piir väga kiirelt ette, tehku trenni 10 aastatki, toitugu teadlikult. Aga lihaskasvu osas selles suhtes suurt kasvu pole oodata. Mäletan selgelt üht võistlust, kus toimus athletic fitness, järgmine aasta too sama võistleja oli juba naiste physiques ja pani vast ka võistluse kinni. Selline muutumine! Ütleks, et võimatu ju tegelikult. Naised võivad end "ripped" tõmmata naturaalsena, aga siis ei jää enam midagi järele (olenevalt alast). PS. Inna Uit oli ka naturaal, lugesin artiklist, kust ta oli intervjuu andnud. Kindlasti on dopingukontrollid head, siis võistlejad teavad kuhu piiri tõmmata, muidu oleks surmajuhtumeid rohkem, küllap see hoiab ka neid tagasi.
  23. Peep Reinart - Minu tegemised

    Kui arutelu jätkata, siis puhtast hämmingust... Kas siis võistlustel testitakse ainult anaboolseid steroide (Teie tekstist)? Mis aga saab nt peptiididest, kasvukatest, diureetikumidest jne (mille eluiga nt on lühike, kõikudes 1 päevast kuni....)? Olen täheldanud, et suurvõistlustel üldjuhul ei tehta võistlusväliseid dopingukontrolle, üldjuhul võistlussisesed. See aga annab võistlejatele mänguruumi, mille arvelt nt 4. koha omanik võib tõusta ettepoole, kui kõik välja kalkuleeritud, mõni sellele puht loodabki. Nii jääbki antud spordist justkui "puhta võistluse"maine, kuna proove üldjuhul võetakse võistluse ajal. See on rumal, kes "puhtaks" ei saa nö. Olgem ausad, ega ainult kalleid valgupulbreid, vitargot ja muid toidulisandeid tarbides, ei saa end euroopa või maailmameistriks süüa tänapäeval. Kusagil tuleb ka meestel piir ette! Ja antud piltide põhjal ja eelnevatele suurvõistlustele tuginedes, arvestades ka dopingukontrolle, siis võitjad on need, kes saavad end võistluspäevaks "puhtaks", see, mida tehakse enne ja pärast võistlusi, kedagi enam ei "koti"? Eks loevad soojad suhted ka. Hämmingus olev harrastussportlane
  24. Darola Kruusik- Team Fast

    Mnjaa... Enamusele Eesti naisjõutõstjatele teeb RAW vorm silmad ette. Palju kaalu on, kui saladus pole?
×