Jump to content

eliviielo

Kasutajad
 • Content count

  276
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by eliviielo

 1. Mingi väsimus, jõuetus

  Käisin vereproovil seoses muu haigestumisega. Aga muuhulgas tuli välja, et rauasisaldus oli üüratult madal. Veidi väsimust oli, eks palju rabeldud ka ja vähe unetunde, ei osanud seostada rauavaegusega kuna toitun teadvalt. Kuigi ka tean, et toidust imendub vähe organismi. Võtan teist kuud rauapreparaati ja siis uuesti vereproovile. Proovin rohkem unetunde planeerida ja vaatab kuidas edeneb....
 2. Mida juurde lisada?

  Mida juurde lisada? Toitu?!
 3. Silvar Rückenberg

  LIKE!
 4. Ma panen suht samasse auku, +10 kui väga hea päev.
 5. Mitmeosaline toidukarp

  Tuleb võtta mitu toidukarpi ja need toidukilega kokku tõmmata- ongi mitmeosaline.
 6. 1 vs 2 või rohkem trenni lihasgrupile nädalas

  Ise varemalt tegin nädalas 2x läbi igat lihasgruppi, nii ka praegu. Vahel harva ka 3x, olen lisanud mõne lisaharjutuse trenni lõppu. Olen muutnud jaotust, enne tegin lihasgrupid kolmeks, hetkel harrastan kolmest ja neljast jaotust. Enam naljalt ei ole saalis 1-3h. Ligikaudu 30min-1h saab lihastrenni ära tehtud. Need, kes taotlevad lihaskasvu, arvan, et 1x lihas nädalas läbi tehes, jääb väheks. Eks oma pool ole muidugi toitumisel. Vaimselt ei pruugi me trenniks valmis olla, aga faktiliselt keha taastub kiirelt olenevalt lihasgrupi suurusest ca 18h-36h vahemikus, pm võiks ülepäeviti sama lihasgruppi teha. Olen teinud erinevalt: Näide 1: 1. päev: rind+õlg+kõht 2. päev: jalg+säär+biitseps 3. päev: selg+triitseps+kõht Näide 2: 1. päev: selg+rind+kõht 2. päev: õlg+käed 3. päev: jalg+säär+kõht Näide 3: 1. päev: käed+rind+kõht 2. päev: jalg+säär 3. päev: õlg+alaselg 4. päev: selg+kõht jne jne.... pm vahet suurt ei ole, peaasi, et lihas saaks toonust, võiks siiski 2x nädalas tunnetuslikult läbi töötada, mitte nsm vehkida...
 7. Eks see women's physique ole peaaegu nagu naiste kulturism, et sellisesse vormi reaalselt võimatu end looduse vastu ajada. Kui seda tahta teha kui "do for a living", siis aga palun, teed on valla... "eks on ka erandeid" Kui Eesti kandepindagi vaadata, siis väga raske on bodyfitnessisti vormi teha, mida siis rääkida women's physiquest, kus peab rohkem lihasmassi omama ja kuivust.
 8. Mulle näiteks aitab ühest lisandist küll. Ise kasutan MSM-i. Päris mõistliku hinnaga ka ja pulbrina on üldjuhul odavam kui kapslina. Toodet tuleks kasutada regulaarselt ja suhteliselt pika-ajaliselt. http://fitshop.fitness.ee/brandid/3/readmore/1212/OptiMSM/&manufacturer_id=46/ Alati pole otstarbekam-tulemusrikkam, et mida rohkem lisandeid, seda uhkem-tervem.
 9. T-T blogi (+20)

  Kaloreid kokku ei löönud, aga silma järgi jäi mulje, et mõnel päeval kaloraaž päris madal. Te ikkagi meesterahvas ja 190cm pikk! Esialgne eesmärk pigem 5-10kg.
 10. Martinkink blogi

  Minu jaoks palju. Kunagi proovitud 110cm (ise 163cm), eks parema tahtmise korral tuleks rohkemgi... Eks oleneb ka enda pikkusest ja siis omakorda kõrguse suhtest. Aga max nr ei mängi rolli, lihtsalt huvitav teadmine. Hakkab olulisust näitama kergejõustiklastel, tõstjatel mõnevõrra jne... Kui tempoga hüppeid teha hulgaliselt seeriaid-kordusi, siis sobib väga hästi aeroobse asendamiseks, võtab päris võhmale, sest pm terve keha töötab...
 11. Jõusaali harjutused

  Lihas kasvab köögis ja teki all. Kui tahate, et biitseps ja selg kasvaks, siis tehke harjutusi biitsepsile ja seljale. Valesid harjutusi pole, on vale tehnika. Soovitan teha terve keha, muidu jalad all nagu hernekepid.
 12. In WPD 3rd call out Loana Muttoni, I have been following her previously in insta and there she looks in quite good condition... Can't not notice, that A. Fedorov (not Federov) looks massive (back, legs)....
 13. Ergutid ja stimulandid

  Kofeiiniga jah ei maksa üle panna. Sama ka guaraanaga. Ise kasutan ka vajadusel ja minimaalselt. Tauriin peaks olema veidi leebem. Mitmeid aastaid tagasi müüdi kesknärvisüsteemile apteekides käsimüügiravimina ka "üht toodet", mis hetkel müügist maha võetud, kuna liigitatakse lausa narkootikumi alla.
 14. Ergutid ja stimulandid

  1. toode on arginiin, mis oma olemuselt peaks kehaomast testot tõstma kaudselt ja nö pumpefekti tekitama, kuna intensiivistub verevool... Ise otsest seost ergutina ei näe, kuid lihase tõmbab küll täis. 2. toode on segu erinevatest komponentidest, ergutina seal toimib kofeiin. Hea mugav toode, kui tahta kreatiini-beetakat-arginiini-aminoid jne mugavalt koos kasutada. Probleeme võib tekkida siis kui tahtes saada kreatiini ja beetakat tootest, kuna sisaldab kofeiini, siis raskusi hilisõhtusel kasutamisel, uni võib-olla veidi häiritud... BCAA ja süsivesikud tootes aitavad ka trennis kesta. Ise kasutan ergutina kofeiinitablette, head odavad ja efektiivsed. Hetkel juures ka kompleks-segu veidi laiema komponentuuriga nagu toode nr 2 (kuna soovin beetakat ja kreatiini trenni).
 15. Martinkink blogi

  Mis kastihüppe tippmark on, kõrgus?
 16. Kas ma nägin õigesti, et naiste max 75kg suruti ära? Ônnitlused!
 17. Kohupiimapasta Otto Ricotta rosinaga

  Kõik sõltub kaloraaźist, milline see keskeltläbi tuleb... Üks toiduaine-kord ei ole suur näitaja. Selliseid toiduaineid pole, mis paksuks teevad-salendavad. Kõiges on süüdi suures pildis ebasobiv kaloraaž vastavalt eesmärgile.
 18. Taavi Merisalu Blogi

  Seda küll...
 19. Taavi Merisalu Blogi

  Mul ligikaudu samad kogused. Selliste kogustega peaks sulle siis varsti lihasmassis loogiliselt järgi jõudma? (kuigi kaloraaž on ca 2x väiksem)
 20. Huvitav, mille järgi need kategooriad välja hõigatakse. Populaarsed väga tunduvad olema selle järgi: bikiini fitness, laste fitness ja rannafitness. Nagu modellivõistluse suunisega, sport massidesse... Samuti torkab silma, et nt meeste fitnessi, meeste klassikalist kulturismi, naiste physique jne pole välja toodud. Küllap Men's Bodybuilding open -is on sees ka klassikaline kulturism!? Selle kõrval tundub LEKV väga laia haardega (va lapsed).
 21. Ansjuu- blogi

  Kui kerge palavik, siis isegi olen trenni vedanud, aga kui midagi kõrgemat, siis olen end põikpäiset hoidma õppinud... Endal ka suht ühte auku kaloraaž, aga nädalas ca 1-2 korda tuleb ikka, kus vabam toitumine kaloraaži poole pealt, mõjub kehale ja vaimule hästi. Reis on kadestamisväärt Eesti seisukohalt!
 22. SKG transformation journey

  Aga palun. Vorm on sul hea! Kuigi jah, raskustega saalis jäin Sulle ikka alla Kui on arsti poolt välja kirjutatud, ja see on tervisele vajalik, siis olenevalt, ei käsitleta seda kui dopingut, kui see ei tõsta sooritusvõimet jne... /raviotstarbelise kasutamise erand- vaja taodelda/ Huvilistele siin pikemalt Selline vorming väga tavaline, nt astmaatikust suusataja Björgen... jne-jne Kui huvi pole, siis teine temaatika. Head reisi!
 23. MSMi (metüülsulfonüülmetaan) soovitan ka ise. Teised liigesetoidud pole mõju avaldanud, ei tea, kas siis annustuskogus olnud väike. Ostnud olen 1kg kaupa, ca 100 päevaks peaks jätkuma sel juhul. Aasta peale 3kg Kibeda maitsega harjub ära...
×