Jump to content

suur poiss

Kasutajad
  • Sisu loend

    10
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

suur poiss

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 04.06.1995

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Sai umbes 2 ja pool kuud tagasi trennis jõutõmmet tehtud.Peale trenni ütles sõber, et kui tema mind kõrvalt vaatas, tundus talle, et mul oli selg kumer jõutõmmet tehes.Ei teinud sellest eriti välja,mõtlesin lihtsalt, et järgmine kord jälgin ennast jõutõmmet tehes rohkem.Paari päeva pärast niitsin muru ja sain külma.Peale seda järgmine päev oli selg nii valus et ei saanud midagi teha.Mõtlesin,et ehk on lihtsalt lihasepõletik vms.Proovisin erinevaid salve ja tablette(diclofenac),ei aidanud miski.Lõpuks hakkas valu jalga kiirgama ja siis mõtlesin,et asi on ikka jama,möödas oli juba 3 nädalat juhtunust.Käisin röntgenis,see ei näidanud midagi,siis proovisin kiropraktiku abi käisin seal ligi 20 korda,sain eirnevaid süste ja tablette,aga asi ei saanud korda.Lõpuks läksin magnetdomograafia uuringusse,milles selgus,et mul on diski väljasopistus. Praegu istun Tallinna Mustame Regionaalhaiglas neurokirurgia osakonna ja ootan reedest operatsiooni. Tahan öelda seda,et jälgige oma tehnikat,tehke enne trenni korralikult sooja ja ärge sikutage seljaga. 17aastane jõumees...
  2. mis arvate?

    kas mitte seööine kava 2ks jaotua ei ole mõeldud äsja jõusaali tlijatele.Mul on juba mingi algpõhi all, kuid kui te nii arvate , et mulle on see mõistlik siis ma proovin seda.Kuigi see sobib ideaalselt suveks , sest siis ei taha , et trenn võtaks palju vaba aega ära....
  3. mis arvate?

    Need kavad on väga head .Ma usun , et saan selle kavaga koormuse suhtes hakkama.Ei tea veel kumma kava võtan , aga ma ühe neist valin ja annan muutustest ka teada. Aitäh....
  4. mis arvate?

    praegune treeningkava: * rind/triceps *jalad/kõht *selg/biceps *aeroobne trenn nt 1 tund rahulikku jooksu *õlad/trapets --2 päeva pausi--
  5. mis arvate?

    Seda ka , et kui ma suvel vähendan trenne ja eks see kaloraaž ka tõuseb , et kas siis on oht , et suure vaevaga alla langetatud kilod kipuvad kiirelt tagasi tulema?
  6. mis arvate?

    Alguses tuli jõudu kiirelt juurde ja raskused suurenesid kiirelt.Nüüd on nt rind täiesti toppama jäänud,umbes 3 kuud sügan juba samu raskusi mis 3 kuud tagasi. Jalad arenevad kiiresti ja teiste lihaste harjutustel olen ka saanud tasapisi raskusi suurendada. Ma käin koos sõbraga jõusallis ja kuna me alustasime koos jõusaali umbes samade raskustega, siis on väga hea jälgida , et temal need jõunäitajad suureevad ikka nähtavalt kiiremini kui minul.
  7. mis arvate?

    tere! Olen 16. aasatane poiss ja mul selline väike mure ,et olen umbes 6 kuuga alla võtnud 25kg. Trenni alustades oli kaal 120kg ja praegu 94.6kg.Pikkus on 185cm.Trenni teen 5x nädalas ja toitumine on paigas . Minu mure siis selline , et kas teie arvates on see normaalne ,et kaal ikka langeb nii mühisedes ja kas see on ikka hea, et olen nii kiirelt nii palju alla võtnud? (1 kuuga langeb kaal umbes 4.3kg võrra) Eesmärgiks on rasvaprotsenti alandada ja lihasmassi kasvatada.. Ette tänades: Suur Poiss
×