Jump to content

amateurrr

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

amateurrr

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 15.07.1990

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Väsimus, ei jaksa trenni teha...

    Palju targem nüüd, tänud kõigile .
  2. Väsimus, ei jaksa trenni teha...

    Aitähh soovituste eest katsun järjele saada ! Viimane postitus päris hea
  3. Väsimus, ei jaksa trenni teha...

    Olen hakanud natukene vähem toituma(kogused väiksemad) peale puhkust ja selle ajal, muidu ennem sõin kaks kolm portsu ära ja neli, viis söögikorda päevas, kaks kolm korda on korralikud söögiportsud teised on lihtsad kõhutäitmiused . Kaloreid ja valke pole uurinud palju sisse ajan endale, ühesõnaga pole õrna aimugi. mingit toitumiskava mul otseselt ei ole. Arsti juures pole käinud. Hommikuti ärkan kell 6 lähen kooli, peale kooli trenni ja siis jala koju 5km. vahest sõidan rattaga üle 10 km. Kava on edasijõudnutele üpris raske ja korralik. Kava sain MyFitness ajakirjast ja teen massi/jõu/relieefi kava. See alltoodud kava on massi oma ja kava muutub iga kuu järel. Esmaspäeval: Rind 4 harjutust rinnalt surumine hantlitega5*8 rinnalt surumine kaldpingil hantlitega 3*12 militari press kaldpink 3*12 ristvedu plokil 5*10 Teisipäeval: Jalad, biitseps jalad 6 harjutust igal 3-4 kordust biits: 4*10 kõik harjutused ja neli harjutust Kangiga käte kõverdamine haamerhojakus käte kõverdamine kaldpingil käte kõverdamine plokil käte kõverdamine Kolmapäeval : puhkus Neljapäev : selg, triipseps ei mälet täpselt seljale vist neli/viis harjutust kangiga rinnani tõmbed 5*10 hantliga tõmbed ühele käele 3*10 plokil allavedu sirgetel kätel 5*10 lauatõmme seljale 3*max triipseps: kitsa haardega kangiga surumine 5*10 plokil köigea käte kõverdamine 3*10 jm surumine 3*10 kehatõsted 3*max Reede:Õlad, trapets, käsivarred militari press 3*12 lendamine kummardades hantlitega 3või5*10 lendamine hantlitega 3*10 hantlite tõsted ette 3*10 käsivarred lihtsalt kangiga käe labade kõverdamine mõlemat pidi 5*10 umbes 2,3 korda nädalas teen ka trenni lõppu aeroobset ..
  4. Väsimus, ei jaksa trenni teha...

    Tere, Probleem siis selles, et olen 3 kuud jõusaali harrastanud ja peale seda on mingi jama pihta hakanud, ei jaksa enam midagi teha(väsimus) ja raskused on ka väiksemad kui varem oli. Niisiis otsustasin teha nädalase pausi ja nüüd olen kolm päeva trenni teinud ja ikka väsimus ja ei jõua teha. Sooviks abi milles asi võiks olla ???
×