Jump to content

fitness007

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

fitness007

  • Tase
    Vaatleja
  1. Rasvaprotsendi vähedamine

    aga jõu üle nagu kurta ei saa vaikselt kasvab
  2. Rasvaprotsendi vähedamine

    Nüüd kui mõni aeg normaalselt söönud olen cirka 2500kcal on kaal hoopis vaikselt tõusnud.Ma kohe ei tea kas ma pingutan mingi asjaga üle või keha punnib lihtsalt vastu.Söön 5 korda päevas.(Kas peaks võtma endale toitumiskava profi poolt?)
  3. Rasvaprotsendi vähedamine

    kas selline jaotus oleks õige ? 2500kcal hommik 700kcal 40 valku 100 süsivesik 11 rasva lõuna 500kcal 40 valku 70 süsivesik 11 rasva vaepala 500kcal 40 valku 60 süsivesik 11 rasva õhtusöök 500kcal 30 valku 50 süsivesik 11 rasva hiline õhtusöök 300kcal 30grm valku 17 süsivesikut 11 rasva või tuleks veel midagi muuta?
  4. Rasvaprotsendi vähedamine

    Palju peaks siis kcal olema ,et oleks dieet mitte enam nälgimine?Peaks valku veel tõstma?
  5. Rasvaprotsendi vähedamine

    eks ta sinna 2000kcal alla on jah.Ma ei tea võibolla ma söön liiga lahjasid toite(kohupiima päris palju).Üritan süüa umbes 5 korda päevas.Jõudu nagu on ja jõusaalitulemused paranevad aga kaal ei taha langeda.Vähemalt mu jaoks on suht raske seda õiget kaloraaži täis süüa.Ma ei tea kas äkki organism on juba kriisiseisu läinud ja juba rasvasid hoidma hakkanud ,et liiga vähe toitun.Kõht vähmalt tundub kohuaeg täis olevat.
  6. Rasvaprotsendi vähedamine

    Tere olen 18 190cm pikk ja kaal 109.Olen tegelenud jõusaaliga peaaegu juba aasta.Praegu üritan rasvaprotsenti vähemaks saada tehes 3 korda nädalas hiiti ja jälgides toitu mida söön(jälgisin ennemgi aga võtsin natuke lõdvemalt massi kasvatamise ajal).Probleem sellest et kaal ei taha eriti lagenda(BAV 2380).Hoian valke kuskil 1-1.2 kg kohta ja süsivesikud kuskil 160 ja rasvad 50-70 juures.Suvel kaal langeb kaal päris kiiresti ilma mingite eriliste pingutusega ja siis talvel tuleb see kaal tagasi.Enne magamaminekut ma umbes 2 tundi ei söö.Ma kardan et mu toitumises(söön äkki liiga vähe või palju) või milleski muus on mingi viga.Sooviksin teie arvamusi.
×