Jump to content

Henry Küla

Kasutajad
  • Sisu loend

    247
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    9

Koik Henry Küla postitused

  1. EMV jõutõstmises 2015 - TULEMUSED!

    Tänan!
  2. EMV jõutõstmises 2015 - TULEMUSED!

    Gert Koovit, põhimõtteliselt vennad Koovitid on tõelised härjad, justkui esivanemad oleksid ehtsad viikingid olnud! Võib-olla olidki viikingid!
  3. EMV jõutõstmises 2015 - TULEMUSED!

    Rait Sagor ja Aary Bogdanov raskes ning pingelises võistlustules!
  4. EMV jõutõstmises 2015 - TULEMUSED!

    Valik fotosid võistluste esimesest päevast: http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=593335
  5. EMV jõutõstmises 2015 - TULEMUSED!

    Argo Erit paistab võistlustel alati silma asjaoluga, et ta ei kasuta tulemusi parandavat nn võistlusvarustust. Sellest olenemata on tema tulemused alati suurepärased!
  6. EMV jõutõstmises 2015 - TULEMUSED!

    Risto Sappinen on üks kange mees!
  7. EMV jõutõstmises 2015 - TULEMUSED!

    Andres Külaviir paistis võistlustel silma, et ei andnud armu endale ning ületas pööraseid raskuseid.
  8. EMV jõutõstmises 2015 - TULEMUSED!

    Heiki Käärid pingutab. Ilmselgelt on võistus väga raske!
  9. EMV jõutõstmises 2015 - TULEMUSED!

    Lõpuks ometi nimi on tulnud! Tänan! Selles mõttes mul on natuke ebamugav pärida nimesid, kuid tõepoolest paljude võistlejate nimesid lihtsalt ei tea.
  10. EMV jõutõstmises 2015 - TULEMUSED!

    Foto on leitud. Kas keegi teab, kellega tegu?
  11. EMV jõutõstmises 2015 - TULEMUSED!

    Selge, oletasin valesti. Mis on võistleja nimi, teab keegi öelda?
  12. EMV jõutõstmises 2015 - TULEMUSED!

    Mul tekkis võistleja nime osas küsimus. Kas lingil toodud võistleja on Antti Markus https://plus.google.com/photos/108144780496078457450/albums/5483072028560975105/6123920237940701938?pid=6123920237940701938&oid=108144780496078457450 Tuli tore pilt välja, aga ma ei tea, keda pildistasin. Äkki keegi saab nimega aidata?
  13. EMV jõutõstmises 2015 - TULEMUSED!

    Mõned pildid, mis meenutavad ka võistlust kui keegi veel ei tea.
  14. EMV jõutõstmises 2015 - TULEMUSED!

    Tundub, et saabunud on kevad ja õlgadelt heidetakse raske koorem ära. Nii just täna oligi ja gravitatsioonijõud on vääramatu. Mida suurem raskus, seda kindlamalt vajuvad lohukesed põskedesse.
  15. EMV jõutõstmises 2015 - TULEMUSED!

    Mõned pildikesed tänasest raskest ja pingelisest päevast. Eks kogunenud ja väljapaiskuv taak on meestele näkku kirjutatud.
  16. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Eks tüdrukud saalis vaikselt sositavad ning näpuga näitavad. Jutud liiguvad ikka oma kindlat rada pidi ja niimoodi aegade algusest saati juba.
  17. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Kolm superstaari! Tegelikult ma ei saa aru. Kolm suurt mehemürakat ja mängivad palliga nagu tüdrukud. Tuleb meelde kui lapsepõlves naabriplikad järve ääres palli mängisid. Oli selline suur värviline pall, mida nad veeretasid ja kogu aeg itsitasid. Ja nüüd, aastaid hiljem, mida mu silmad näevad... Süütu, valge pallike ja ei tea, mida sellega tehakse. Hea küll. Kui pallike meestele meeldib, siis las olla. Peaasi, et nad õnnelikud on ja ei hakka nutma. Kas õnnelik olemine tähendab näo krimpsutamist, seda ma küll ei tea. Aga noh, pole hullu. Las siis pusserdavad selle palliga!
  18. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Naeratus taandus pingutusele.
  19. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Hjalmar võtab asja väga tõsiselt!
  20. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Henry Värk teab, et käsil on filmivõtted ning stsenaarium näeb ette naeratust. Täpselt nagu Hollywoodis!
  21. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Kangiga surumine tipptasemel on päris karm üritus. Kasutatakse spetsiaalset surumissärki, minu mõistes turvist, mis on üsna jäik ning soonib väga korralikult. Andres demonstreerib triipusid, mida turvis tema õrna nahaga tegi.
  22. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Seesamune kang ja raskus ongi, mida Andres gravitatsiooni trotsides kõrgustesse surus. Topelt-biitseps annab aimu, et kang läks ludinal ja muretult rinnalt üles.
  23. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Küsimus on selles, kas Jevgeni Jablokov surus kangi üles või mitte? Vot see on teema, mille üle tuleb pingsalt mõtiskleda! On ju kang rinnal ning ei ole mitte tuhkagi näha, et see mingis suunas liiguks! Tähendab, tuleb taaskord käsi põsakil mõtteid mõlgutada ja otsida lahendust. Mulle näib, et vastuse leidmine on üüratult vaevaline kui mitte öelda võimatu. Järelikult tuleb saali tagasi minna ja teha kindlaks, kas Jevgeni pani kangi pukkidele tagasi või mitte... või ta ikka pingutab... Kui mitte, siis tuleb teda aidata, tõsta üheskoos kang omale kohale, kettad ilusti ära võtta, pesema ning riidesse ja koju puhkemaie. Eks üks korralik ja tõsine trenn selline olegi!
  24. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Punnitamine joonistub ilmekalt välja ka näos ja iseäranis kui gravitatsiooni üritad trotsida. Mõista-mõista, millise punnitamisega tegu on? Ei-ei, mitte see punnitamine ei ole teoksil..., aga kangi surumine on käsil. Eks ole, võib ju kaheti mõistmine tekkida, aga jõutõstmine ongi üks ilmatuma raske ala. Ega asjata raskuseid kokku ei arvutata ja mida suurem raskus, seda kindlamalt on võit tagataskus. Andres surumas.
  25. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Muskelkunstnik Hjalmar Mäe tegutseb parimate triitsepsite maailmas!
×