Jump to content

p6pa

Kasutajad
  • Sisu loend

    63
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

p6pa

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 03.12.1987
  1. FITSHOP TARTU ULMELINE PILDIMÄNG!!! 07.MAI 2009

    Sardell läheb vorsti järgi
  2. Balti Cup - i ennustusvõistlus: Koovit versus Kiivikas!

    Koovit ikka
  3. Noored Lev Galjutin Sander Kuusk Madis Valtu Raimo Tobreluts Juuniorid -75kg Ostroglazov Anton Maksim Zavertailo Maiko Kängsep Juuniorid +75kg Silver Sõrmus Klassikaline Kulturism -175cm Imre Vähi Klassikaline Kulturism +175cm Taavi Koovit Argo Vaible Mihkel Jakobson Mehed -80 Ivo Pärle Andrei Abrossimov Mehed -90kg Robert Matsutsa Mehed +90kg Ott Kiivikas Marek Liiva Bodyfitness -163cm Vitaliya Dmitrieva Janika Jürgenson Kati Grabbi Bodyfitness +163cm Christina Alev Kelli Krichevitsus Natalja Song Jaanika Saareleht Tiina Porgand Klassikaline kulturismi absoluut Taavi Koovit absoluut Ott Kiivikas
  4. 1.Ain-Alar Juhanson 2.Ott Kiivikas 3.Allar Raja 4.Argo Ader 5.Aleksei Budõlin 6.Ingemar Teever 7.Olle Kärner 8.Märt Iisrael 9.Tanel Leok 10.Gert Krestinov 11.Andrus Murumets
  5. Ennustan siis uuesti Imre Vähi 4 Taavi Koovit 5 Indrek Viska 10 Laura Reisalu 4
  6. 1. Ott Kiivikas 2. Imre Vähi 3. Marek Kalmus 4. Marek Morozov 5. Taavi Koovit 1. Laura Reisalu 2. Christina Alev 5. Annika Summel 4.Vitaliya Dmitrieva 5. Svetlana Filippova
  7. Ennusta ja võida

    9 koht
  8. ENNUSTA JA VÕIDA!

    Indrek Otsus- 12 Ivo Pärle- 14 Imre Vähi- 7 Argo Vaible-12 Argo Ader- 8 Marek Kalmus- 7 Ott Kiivikas- 4
  9. mass

    ma söön küll aga jääb väheseks kulutan ilmselt rohkem jah
  10. mass

    ma tean , et põhirõhk on toitumisel aga lihtsalt söök ei lähe alla .Ma tahtsin teada kas to massilisaja annaks massi juurde ?
  11. mass

    Mure selline ,et massi ei tule juurde jõusaalis käin 4 korda nädalas vanus 20 ja 183cm 85 kg kasutan kreatiini ja proteiini 100% Whey Gold Stand. (2,3 kg). seda proteiini võtan aind peale trenni , kreatiini võtan iga päev.Asi on ilmselt toitumises ,et söön vähe mõtlesin osta massilisajat Dorian Yates Ultimate LEAN GAIN Formula et ei tea kas see aitaks ?
  12. ENNUSTA JA VÕIDA!

    Indrek 10. koht Liisa 8. koht
×