Jump to content

barbaar

Kasutajad
  • Sisu loend

    33
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

barbaar

  • Tase
    Algaja
  1. Imelik

    palju valku peaks siis võtma
  2. Imelik

    teisel päeval ka cardio 15-30 min
  3. Imelik

    söön hommik: müsli+piim juurde kohvi koore ja suhkruga Enne trenni: kohupiim + piima k peale natuke peale trenni: Kanaliha, loomaliha või sealiha 200-250 gr + klaas piima salat, kurk, tomat + leiba mingi singiga vahpea:l mingi snack kauss jogurtit ja mahla õhtul teleka ees: kohupiima 125gr + piim Treening kava 1 päev 5 min soojendus rind: hantlitega surumine 3x10 Smith kald pingil 3x10 Õlg: lendamine hantlitega 3x12 hantlite surumine istudes 3x10 Triitseps: surumine plokil alla kõiega 3x12 surumine edasi plokil üle pea 3x12 Kõht: keha pööritused 3x25(mõlemale poole) rööbaspuul jalgade tõsted 3x25 istukile tõus 3x25 15-30 min rattast 2 päev soojendus 5 min Selg: alla tõmbed kukla taha 3x12 kõhu juurde tõmbed plokil 3x12 Trapets: õla kehitused 3x12 Biitseps: kangiga pealt ja alt haardes 3x10 scott pingil 3x10 Jalg: Reie sirutus 4x15 reie kõverudus 4x15 Kõht: Sama mis esimesel päeval kaal 92kg pikkus 184-188
  4. Imelik

    ise kyll aru ei saa et rasva kuhugi olex kadunud, ja kaal on aint 1kg võrra muutunud. see võib vee hulgast ka olla
  5. Imelik

    seda kyll biitseps kangil 16-nelt 32ele kg selg allartõmbe kukla taha 45-elt 65-ele kg ennem ei jõudnud lõuga tõmmata nyyd jõuan
  6. Imelik

    Ma nyyd 1.5kuud jõusaalis käinud kõik cardio söök paigas kogused õiged aga muutusi pole näha milles võix weel probleem siis olla?
  7. 1500m treening

    vb proovi nii: kui elad kuskil tänaval, kus autosid palju ei liigu hakka jooksma täiega yhest tänava otsast teise, edasi tagasi nii kiiresti kui jõuad. Mingi teatud aja tagant pane 1-2 otsa juurde alati jookse täiega, otsa ära pooleli jäta punnita lõpuni.
  8. Kui kaua keegi jõusaalis on

    olen lugenud et yle 1h ei tasu raskusi tõsta ehk keegi oskab öelda mix
  9. geenidoping...

    geenidega ei saa dopingut teha kui juuslikult teen pole teaduslikult muundatud peale sündimist.
  10. Mina ise oma uue kavaga olen nii 1.30h kokku seal sees saun, riietumine ja trenn kui cardiot teen ka siis läheb kauem.
  11. MUUSIKA!!!

    mulle ka meeldib kui selline norm energiline muusika kõlab taustaks
  12. rasva põletus harjutus

    toksi www.bodybuilding.com-i sisse HIIT ja tleb igast infot
  13. rasva põletus harjutus

    valusad lihased sellist asja ma pole kogenud peale sellist treeningut ergomeetril. Olen ka kuulnud palju kiidusõnu selle HIIT-i kohta. Endal mugavam ka kui teed 60-90 min asemel 20-25 ja see võtab peris läbi. kui intensiivsust tõsta võib 20 sec muuta 25-30.
  14. rasva põletus harjutus

    Mida arvate sõudmine maximum raskusega. 5 min soojendus 1 min keskmise tempoga 20 täiega 1 min keskmisega 20 täiega jne 15 min järjest.
  15. laps trenni

    maasvõitlus on suht tore rüselemine.
×