Jump to content

vAleksei

Kasutajad
  • Content count

382
  • Last visited

• Days Won

6

Posts posted by vAleksei

1. Täna oli plaanis selg ja biits, tunne oli hea, aga alaselg mõtles teisiti. Tegin kaks jõutõmbe seeriat ära ja kolmanda esimese kordusega tõmbasin selja ära. Nimmepiirkonnas mööda sirget käis korra närvivalu ära ja nüüd siis annab keskelt vasakule poole tunda. Põhimõtteliselt nii ta tavaliselt lähebki mul, aastas korra kindlasti :S. Öeldi, et sööks ibuprofeeni ja kui ei aita siis neuroloogi juurde. Krt millal see seljajama juba ära lõpeb :S.

2. Mulle täiesti piisaks, kui kodujuust ja kohupiim alles jääks, ega need muud tooted nii "lightid" ei olegi. Imelik toode on selveri rasvatu kohupiim - muidu on ilma süsivesikuteta ja pmst. puhas rasv. Aga kui osta sama toode, ainult rosinatega, siis mingisugusel põhjusel on sinna sisse topitud rohkem puhast lauasuhkrut kui rosinaid.

Mõtled Selveri lahja kohupiima ikka? Ostan neid kohe 10 paki kaupa, võtsin kohe, vaatasin: valke 18g, süsikaid 1,5g ja rasvu 0,5g. Kus sa neid rasvasid näed :D?

3. Kas poseerimise viga või ongi Alekseil üliränk düsbalanss tekkinud :mellow: ?

Mida sa silmas pead :D? Jalad on mul nõrk koht, aga vaikselt ikka arenevad :P.

Võib-olla mõtlesid selga, no poseerimisega annab seda natuke parandada, aga vasak pool natuke suurem seljal, ehk siis plokil ettetõmbeid tehes tõmban vasakuga rohkem. Aga ei ole hullu, seda saab parandada ja kui lähen kuivemaks, siis ei ole nii märgatav :P.

4. No nüüd on sul vähemalt mingi vorm, millega end võrrelda.

Loomulikult on peegelpilt oluline, sest laval ei küsi keegi su kaalunumbrit.

Kaal on orientiir, mille järgi tegutseda. Kui kaal ikka ei lange, siis muutu väga ka vorm.

Loomulikult võid sama kaalu juures näha välja nagu öö ja päev. Ma kaalusin ka esimesel võistlusel 66 kg ja teisel kõigest 67, aga lihamassi oli märatavalt rohkem ja rasva vähem.

Või kui sa arvad, et kaalu järgi ei saa üldse vormi hinnata, ütle seda kurgi-Alekseile. :D

Pärast on terve Eesti täis noori, kes usuvad, et võtsid poole aastaga 10 kg lihast juurde. Sest ega kaalunumber pole ju oluline. :rolleyes:

Oh mis sa nüüd :D.