Jump to content

vAleksei

Kasutajad
  • Sisu loend

    382
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Koik vAleksei postitused

  1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kui väga hull ei ole, siis tundi tuleks, trenni ilmselt enne esmaspäeva ei tee, kõndides ja istudes annab ka tunda hetkel
  2. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Täna oli plaanis selg ja biits, tunne oli hea, aga alaselg mõtles teisiti. Tegin kaks jõutõmbe seeriat ära ja kolmanda esimese kordusega tõmbasin selja ära. Nimmepiirkonnas mööda sirget käis korra närvivalu ära ja nüüd siis annab keskelt vasakule poole tunda. Põhimõtteliselt nii ta tavaliselt lähebki mul, aastas korra kindlasti :S. Öeldi, et sööks ibuprofeeni ja kui ei aita siis neuroloogi juurde. Krt millal see seljajama juba ära lõpeb :S.
  3. Lahjad piimatooted kaovad poest

    Mõtled Selveri lahja kohupiima ikka? Ostan neid kohe 10 paki kaupa, võtsin kohe, vaatasin: valke 18g, süsikaid 1,5g ja rasvu 0,5g. Kus sa neid rasvasid näed ?
  4. Lahjad piimatooted kaovad poest

    Peaasi, et lahja kohupiim ikka jääks .
  5. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Siim, palju pakud ?
  6. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mõned eilsed vormikad . Meil see laelamp seal põleb ainult pooleldi, ei hakanud kõiki pilte panema, osadel jääb mõni kehaosa varju .
  7. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mina lähen kohe magama, töölt just. Tanel käis ka klubis, pidi alguses Maasikasse tulema, kuid viimasel hetkel öeldi ikka Võrru. Igatahes, ta peab varsti turul tööl olema, et võite teda tervitada seal, ta magab heal juhul 2h .
  8. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Eilne kükivideo:
  9. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Panen ka homme üles tänase video, tegin 150x8 kükki .
  10. Kai Greene UUS VIDEO!

    Error code: VE_FMS_CONNECT_FAILED :S...
  11. Kai Greene UUS VIDEO!

    Videot ei näe enam, ütleb, et viga :S.
  12. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mul on samuti jalg ja lisaks ka õlg. Ilmselt tuleb ka videomaterjali , stay tuned .
  13. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    16.00@Gym, Paul ja Tanel ka .
  14. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma ei ütle parem midagi, less talk, more action
  15. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mida sa silmas pead ? Jalad on mul nõrk koht, aga vaikselt ikka arenevad . Võib-olla mõtlesid selga, no poseerimisega annab seda natuke parandada, aga vasak pool natuke suurem seljal, ehk siis plokil ettetõmbeid tehes tõmban vasakuga rohkem. Aga ei ole hullu, seda saab parandada ja kui lähen kuivemaks, siis ei ole nii märgatav .
  16. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tavaliselt imetleme ennast peeglist ja vaatame, kummal suurem biits on :D .
  17. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Seda teeme me niikuinii
  18. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kas pühapäeval tund toimub ?
  19. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Täna tuli üks väga hea jõusaaliväline uudis mulle, sain 3. kursusele tasuta kohale . Lootus oli suht ammu kadunud juba, sest pingereas olin kukkunud seal alla 150, aga praegu vaatasin, et 64. koht ja 70 esimest võetakse .
  20. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Paul tegi ka salatrenni
  21. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Täna oli kergem jalg ja siis 10 minti stepperit ka otsa. Sellist sauna pole ammu jõusaalis tundnud, särk ei imanud enam niiskust ja stepper tahtis kogu aeg õhust pulssi mõõta, nii niiske õhk oli .
  22. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma ärkasin kuskil 14.00 aeg , sest 15.00 ma juba söön , 1h enne trenni .
  23. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Oh mis sa nüüd .
×