Jump to content

vAleksei

Kasutajad
  • Sisu loend

    382
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Koik vAleksei postitused

  1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ohoh, nüüd ei olegi kuldne kolmik ainukesed, kes trenni teevad . Aga ma suht tugevalt haige, heal juhul esmaspäeval trenni. Tanel pidi ka haige olema ja ühtlasi oleme täna ja homme Maasikas tööl, kaks haiget meest ...
  2. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Hahah , no eks ma üritan võimalikke kadusid minimeerida .
  3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Krt jäingi haigeks ikkagi :/...Aga loodan, et esmaspäeval saab juba trenni teha, pikki pause ei saa siin enam lubada .
  4. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Siis, kui on palav, siis on eriti mõttekas seda jakki selga panna, kui higi niigi tilgub ...
  5. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    krt ongi mingi pisik küljes jälle...Tuleb enne magamaminekut tervendavat protseduuri korrata vist , loodan, et homseks on juba hea, saab trenni siis, aga hiljemalt reedel tahaks ikka trenni jõuda . Krt immuunsüsteem vaatamata kõikidele lisanditele ikkagi dieedist vist natuke nõrk ja siis hakkavadki need igasugused pisikud külge, bussis ja koolis eelkõige .
  6. Väike parandus, Värä, mõlemad täpitähed , aga ei ole hullu .
  7. Vend Vähk Peab liikuma!

    Apotheka ("a." on purgi peal) oma, apelsinimaitseline.
  8. Vend Vähk Peab liikuma!

    No ma ise ostan seda närimis C-vitamiini, 2-5g päevas tarbin .
  9. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma niisama norin , ega ma seal kaua ei ootanud, paar minutit vist .
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ma siin ka alles hiljuti olin haigeks jäämas, õnneks sai õigel hetkel ravitud(100g viina, leib võiga ja sinna peale küüslauku ning magama ära). Eile tegin ka kiire trenni ära, peale seda HIITi ja siis kiirelt bussi peale, täna siis ka kuidagi kahtlane olla, vb tuleb protseduuri korrata . Bussi peal muidugi ka väga palju rahvast, kes köhivad ja aevastavad, rääkimata ülikoolist :S...
  11. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Krt, oleks võind mu peale võtta siis, kui sa annelinna suunas liikusid .
  12. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Täna kuskil 18.00st seljatrenn, kergelt(kerge nädal käsil) .
  13. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mul on kergem jalg ja siis õlg ka otsa .
  14. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tedretähnid tulevad välja küll jah, aga mitte väga palju, kevadel-suvel just ja muidugi juuksed on tumedamat oranži, veits pruunikad ka vb . Aga enne seda peenikest olekut olin veel VÄGA paks ka, kahjuks tollest ajast pole pilte ette näidata :/. Aga jah, plaanid on suured seoses kulturismiga, nii et tuleb selle nimel töötada .
  15. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mina valge muidugi + ere valgus ka, kuigi ei tundunud küll väga, et oleks hästi valgustanud .
  16. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma olen kohal, aga täna vist vähe rahvast, Tanel pidi F1 vaatama ja Paul teeb täna juba enne TÜSKi saalis trenni ära. Ma muidu lähen juba 15.00ks, mul täna rind ja kõht või säär ka, HIIT ka, aga see vist peale poseerimist juba .
  17. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Võin tagasihoidlikult öelda, et vorm on jällegi paremaks läinud .
  18. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Dieedi aeg peaks tegelt jõud natuke kaduma, aga noh, ma ikka üritan hoida ja isegi tõsta ...
  19. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Lisan video ka siis:
  20. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Täna oli triits+biits+kõht päev, http://www.trennihun.../workout/41858. Biitsepsi esimene harjutus, tavalise kangiga seistes, tuli päris hästi, 40x8 - 50x8 ja 60x8. Viimane seeria sai ka linti võetud ja 6 esimest kordust tulid puhtalt, sealt edasi juba selja abiga, aga ikkagi Mõned päevad tunnen juba kuidagi nõrgalt end, mõtlesin, et dieedist, aga jäin kergelt haigeks :/. Aga pühapäevaks-esmaspäevaks üritan ennast terveks ravida, praegu saab vist veel, kui köha ja nohu ei ole .
  21. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mina olen 185cm ja Paul 180cm.
  22. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Nii, tänane trenn: http://www.trennihunt.ee/workout/41662 . Nagu näha, siis viimane kükiseeria oli 150kg ja kordusi 8, seekord siis sidemeteta . Meenutusi aastast 2006, see oli vist talv, sama aasta suvel olin 30kg pekki alla võtnud, enne seda olin üks väga paks poiss
  23. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mina olen klubis Maasikas, aga sama turvafirma on ka Atlantises. Kuid ma ei usu nüüd seda asja küll, et see vennike niisama naha peale sai. Tavaliselt on sellised vennad juuatäis ja hakkavad iga väikese asja peale tüli norima ja mõni isegi lambist sõimama ja päris korralikult...
  24. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Täna oli puhkepäev, homme hiljemalt 19st saalis rasket jalga tegemas . Panin praegu omale paberile kirja algse vabakava, poosid, ja tegin igast osast geniaalse joonise, millest vist ainult mina aru saan, aga noh teised ei peagi .
  25. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Käisingi füsioterapeudi juures kunagi ammu ja sain aru, et ega peale harjutuste nad ei aita suurt midagi ...Aga kui ma nüüd hiljuti jälle alaseljahäda käes olin jõutõmbe tõttu, siis EMOs öeldi, et söö Ibuprofeeni. Puhtalt ibup. poleks mitte kuidagi aidanud, ma käisin korra, nagu ma juba kirjutasin, manuaalteraapias+spordimassaažis ning hakkasin kohe alaselga uuesti venitama ja harjutusi tegema, mida füsio oli ka kunagi soovitanud ja ka youtubest natuke juurde vaadanud(lower back pain, sciatica etc). Olukord muutus kohe paremaks.
×