Jump to content

vAleksei

Kasutajad
  • Content count

382
  • Last visited

• Days Won

6

Everything posted by vAleksei

1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Kuna Imre lõikas eilselt "most muscular" pildilt osad asjad välja, siis panen õige variandi ka üles.
  2. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

7.50 olin juba platsis, veidi hiljem jõudis Tanel ka kohale, Uppin tuli ka just aeroobselt treeningult . Pärast läksin spordimassaaži, hea oli
  3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Ma käin suht ülepäeviti trennis, vahepeal 2 päeva järjest ja kõige suurem paus ka 2 päeva. Aga trennid korduvadki keskeltläbi nädala tagant, st üks päev rind+triits, teine päev selg+biits, kolmas jalg+õlg ja muidugi kõht otsa iga päev .
  4. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Ma ka homme 8ks, selg,biits,kõht. Siis hea massaažis pärast mõnuleda või valust oiata
  5. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

need ei olnud rekordid, trapetsit tegin 157.5kg 4x14, järgmine trenn teen arvatavasti 17x, siis panen jälle 2,5kg juurde ja on 160kg kangil jne. Umbes sama on ka õlaga, teen nii kaua 85-90kg, kuni need tulevad piisavalt kergelt, et edasi liikuda, ma ei taha rohkem õlgasid vigastada, samuti vajab ravi ka alaselg. Homme spordimassaaži, ülehomme manuaalterapeudi juurde .
  6. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Kõhtu mõtled? No kõhu põiklihased saavad vatti ju, eks sa proovi, kui veel aeglasemalt teha näiteks, päris hästi võtab läbi. Ma olen nt nii teinud, et 100x teen niisama üles alla ja siis veel 3 seeriat sellist küljelt küljele, niipalju kui jõuan lihtsalt .
  7. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Nojah, rohkem võib ka peale laduda, aga siis ei saa väga tehnikast rääkida vist ja kordusi tuleb ka heal juhul 6
  8. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

No eks suure raskusega tulebki iseenesest sild
  9. ERINEVAD EESTI TEISIKUD

Koomikud krt
  10. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

tolm sattus silma vist...
  11. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Saun on vist ainuke koht, kus pole pilte teinud veel
  12. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

No seda ära karda, et ma veerandkorduseid teen, täisamplituud ikka, siis kui Vähk pildistas, siis tegin spetsiaalselt aeglasemalt ka, et jääks paremini pildile ( 5x10 muidu tegin)
  13. Kui ma kunagi seal käisin, siis mingid 15-aastased tüübid tulid korra jõusaali, tegid midagi, läksid ära. Mõtlesin, et ongi trenn tehtud, aga EI ! Tulevad tagasi väikeste krõpsupakkidega ja hakkavad siis jõusaalis sööma
  14. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Mul ei ole sõnu
  15. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Olen 18.00st kohal, selg+biits+kõht.
  16. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

sauna ka w?
  17. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Ma homme 13.00 rind+triits ja kõht muidugi , Tanel ja Paul pidid ka joinima
  18. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Kuu aega tagasi tegin need 2000 kordust , praegu teeks 10 000 :D
  19. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Küll me teeme sellest video kolmapäeval, siis saad pihta
  20. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Mul oli jalg+õlg ja kõht lõppu. Hullult hea on kaldpinnal teha kõhtu nii, et liigud üles alla ja samal ajal keerad ülakeha ühele ja teisele poole, samal ajal nagu õhku lüües (Y).
  21. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Keermestajaga saab korda, kui üle keerab
  22. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Täna selg+biits ja kõhtu lõppu, 13.00 trennis
  23. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Ma treenisin eile magu, aga täna 15.00st jõusaalis rind+triits ja kõht ka muidugi lõppu
  24. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

juuksed on pähe kasvanud
  25. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

aga sellest me ei räägi