Jump to content

nets

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

nets

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 28.05.1989
  1. Kaalusin seda varianti mõned päevad tagasi Tartu MyFitness toitumisnõustaja Triin Muiste juures teha!
  2. Tere! Olen 22aastane neiu. Pikkust 165cm, 4 aastat tagasi näitas kaalunumber 75kg, suutsin 1,5aastaga viia kaalunumbri 58-59kg peale, mida suutsin ka säilitada, kuid nüüdseks on kaalu 4kg juurde tulnud- hetkel 63kg. Kuna tol hetkel kui kaalu langetasin, oli ülekaal tunduvalt suurem, kui praegu, siis olid kilod ka kiired minema! Praegu ongi häda selles, et olen üle kuu aja järjepidevalt trenni teinud, oma toitumist jälginud jne, kuid kaalukadu ei ole grammigi. Lisan enda mõõdud (11.september): Rind 89cm, Rinna alune 80cm, Naba kohalt 89cm,Puus (kõige laiem koht) 96cm, Kõige kitsam koht 69cm, Jalad (reied)v:56cm, p:54cm, Käed v:28cm p:28cm Minu kõige suuremaks probleemiks ongi jalad!! Eraldi ei hakka enda toitumisest ja treeningutest siia kirjutama, olen 3.septembrist kuni tänase päevani kõik enda trennid ja toidud kirja pannud siia-minu blogi Trenni olen üritanud teha 5-6x nädalas (spinning, jooksmine, crosstrainer, ratas + jõusaal) Palun Teie mõtteid ja arvamusi, mida teen valesti ja mida muuta (kas trenni liiga palju/vähe, süüa liiga palju/vähe jne)!
×