Jump to content

Vamos

Kasutajad
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Vamos

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 06/14/1994
 1. Tervist, Tahtsin teada, et kas on mõndasi eriti häid harjutusi seljalihastele, et keha kolmnurga kuju rohkem võtaks ? Hetkel olen teinud igasugu plokil kukla taha tõmbamist, kangi vastu kõhtu tõmbamist jne aga pole väga muutusi märganud.
 2. Massilisajad

  Glükoos pole tavaline suhkur, glükoos imendub verre kiiremini ning massilisajad sisaldavad ka glükoosi, maltoosi jne.
 3. Kreatiin

  Kas kreatiini on siis mõtet üldse kuuridena võtta või mitte? Lugesin välja, et tulemus pidi umbes sama olema kui võtta 5-10gr päevas või teha kuurides. Ning kui võtta 5-10gr päevas kas siis selle tarvitamist teha nii kaua kuni tops on tühi või teha ka vahepeal mingi paus kreatiini võtmisest?
 4. Jõumehe cookies

  Et siis jahu pole vaja nendele küpsistele?
 5. Mis oleks hea treeningkava?

  Et siis kas see kava on sobiv või peaksin mõnda muud vaatama siiski? Eesmärkidest nii palju, et tahaks rohkem treenitumat ülakeha aga ei tahaks ka jalgu välja jätta. Eriti tahaks suuremaid käsi ^^
 6. Mis oleks hea treeningkava?

  Tervist, Olen käinud jõusaalis (vahelduva eduga) umbes pool aastat, sügisest hakkasin väheke korralikumalt treenima ning mõtlesin vaadata omale mõne kindla kava lõpuks mida järgida. Muidu ma tegin trenni nii: Esmaspäeval ülakeha, kus ma tegin Rinnalihastele: Rinnalt surumist Surumist hantlitega kaldpingil Lendamist hantlitega lamades Seljale: tõmme plokil kukla taha Tõmme vastu kõhtu kangiga Kätele: Küünarvarte kõverdamine hantlitega Küünarvarte sirutamine taha Õlgadele lendamist ettekallutatult, kõrvale, ette Kolmapäeval jalgu Kükk kangiga Pöiale tõus Käärkükk hantlitega Reedel Sama mis esmaspäeval Ning enamasti oli ülakeha ja alakeha päev ka erinev et vahel ma jällegi ei teinud lendamist hantlitega lamades ja jalapäeval kui keegi teine sai jõusaalis kangile varem ligi tegin hantlitega jne jne. Jõusaal on üpriski väike Mõtlesin nüüd, et otsiks omale mõne uue kava, silma jäi see: http://www.fitness.ee/treeningkavad/17 Kuid siin kavas on üpriski mitu trenažööri mida mul kõhalikus jõusaalis pole, et kas jätan üldse ära või teen hantlitega midagi taolist (Nagu nt: Käte kokku viimine trenazööril istudes (Liblikas trenazööril), Pöiasirutus trenazööril istudes, jalapress, Alatõmme trenazööril, kitsas haare) Jalgade jaoks on mõned trenazöörid ka teises jõusaalis, et proovin seda päeva seal teha. Tahtsingi küsida, et kas peaksin seda kava järgima väikeste muudatustega või vaatama hoopiski mõnda uut kava. Trenni saan teha 4 korda nädalas. (Esmaspäev, Kolmapäev, Neljapäev, Reede)
 7. Kumb Valk oleks parem?

  Tellisin siis selle Pro Isolate ära (ning hind on isegi sellel hetkel 50 senti odavam kui heral) ning avastasin et see sisaldab magusainet sahhariini, mida ma varem üldse tähele ei pannud lugemisel. Siin leheküljel on kirjas palju sahhariini võib umbes päevas tarbida: http://www.tarbijakaitse.ee/index.php?modu...d=4&print=1 Ehk siis kui kehakaal on 60 kg on soovituslik 150 mg, kui kehakaal 70kg siis 190 mg. Ise kaalun umbes 60-70kg vahel, mingi 68 vms olin viimati, kuid tahtsin küsida, et kas see kogus sahhariini mis seal ühel kogusel pulbril on (u 30g) on ikka alla WHO normi, et ei ole tervisele ohtlik. Pakendi peal loen aint välja, et sisaldab 3,5g süsivesikuid 100g kohta aga kas siis see ongi sahhariini sisaldus?
 8. Kumb Valk oleks parem?

  Ma hetkel mõtlen kumba valku võiks tellida, kas Pro Isolate või Hera80. Kuskilt siit foorumist lugesin, et hüdrolüüsitud vadakuvalk on parem peale trenni kohe võtta aga siiski tahtsin siit ekspertidelt küsida enne kui midagi tellima hakkan.
 9. Hera80

  Seal fitshopi lehel on kirjas, et tarvitada iga päev, aga kui ma tarvitan seda ainult trennipäevadel (3 korda nädalas) kas siis on sellest kasu või oleks mõtekam siiski iga päev tarbida seda valku.
×