Jump to content

marie

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

marie

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 13.10.1985
  1. Kaalust alla

    Tere, olen 25aastane, 157cm ja kaalun hetkel 73kg. Figuurisõprade toitumisega kaotasin 20kg, nüüd aga on 5kg tagasi tulnud. Mingi hetkel jäi kaal lihtsalt seisma ja heitusin sellest ja nii ongi need 5 kilo jälle juurde tulnud. Otsustasin jõusaali minna ning treeningkava võtta. Kuid arvan, et ka toitumisega on midagi paigast ära, eriti veel, kui jõusaali trenn nüüd juurde tuleb. Praegu on toitumiskava umbes selline: hommikul: neljaviljahelbepudru pähklite ja rosinatega ja klaas tomatimahla vahepala: puuvili ja jogurt lõunasöök: kartul või makaron kanafileega või kanahakklihaga, toorsalat vahepala: puuvili õhtusöök: toorsalat ja kanafilee või toorsalat ja muna Lisaks tarbin vett umbes 1,5 l päevas BAV tuli mul 1513, figuurisõprade kava järgi olen söönud umbes 1600kcal päevas. Kuna jõusaali saan minna õhtul peale tööd, siis kas õhtusöök tuleks süüa enne saali minekut või peale trenni või süüa õhtusöök enne ning peale saali veel kodujuustu näiteks? Üldiselt olen ise aru saanud ennast jälgides, et nisutooted ja ka makaron ei tee mulle üldse head, need tuleks asendada tatraga, kuna riis ei maitse lihtsalt. Suured tänud abi eest.
×