Jump to content

mer

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

mer

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 03.01.1991
  1. Kaalu langetamine

    Ma arvan samuti ,et koige parem variant oleks k6ndimine kuna sa ei ole trenni kaua teinud siis oleks isegi vale jarsult jooksma hakata . Ja kui sul jalavigastus seda enam. Siis 2.variant oleks ujumine-vaga hea kaalu alandamise viis stabiilselt-sa ei rahmelda liialt ega tekita endale treeningu kaigus vigastusi. Naiteks: V6ta sihtmargiks moni ujumiskoht voi ujula ,jaluta sinnani . Mida kaugemal see koht asub seda parem. Uju nii palju kui jaksad ja hiljem jaluta tagasi v6i ringiga. Kui ei ole aega 6ppimise perioodil trennile pyhenduda samas ei taha enda valimust ka kaest lasta siis hea v6imalus on igalepoole suurema ringiga minna. Maa tood on kindlasti suvel 1 hea pluss. Ma kain ka suurima heameelega maal aitamas oma vanavanemaid aiatoodega. Igal fyysilisel tegevusel on kasutegur.Ja suvi on tais suureparaseid voimalusi. Hea on kui on kodus koer'-kellega lihtsalt peab valja minema ja ei ole valikut Edu sulle Eesmark viib sihile
  2. Aitah. Teemasi on vaga palju,sama palju kui on inimesi ,treeninguid ja toitumiskavasi. Ei ytleks,et lihased just koledad oleks . Aga eelistan saledat valjanagemist . V6ib olla on p6hjus ka sellest ,et kui yle pika aja trenni lahen siis lihtsalt pingutan ennast yle tehes liialt . Sellest ka selline enesetunne. Rasvu ma ikka soon -punast kala(lohe,forell) oliivioli salatitesse, vahel pahkleid. Mulle meeldib pigem naksida kui korralikult syya. Ei soo transrasvu.
  3. Tere, Alustan siis sellega ,et paar aastat tagasi kui ma trennidega alustasin olin ma ilusti toonuses ja rohkem energiat ,toitusin nii kuidas arvasin va maiustused ,saiad,makaronid. S6in pigem vaga minimaalselt. Vahel ikka lubasin valjas soomas kaies endale desserti. Natuke salatit paeva jooksul,banaani join fat burnerit,palju vett,keefirit ,rohelist teed ja tsitruselised,seda valkude soomist kyll ei jarginud ja energiat oli rohkem kuna stressi ei olnud. Aga on toimunud elus igasugused akilised syndmused ,palju erinevaid kohustusi ning suhteprobleeme samas proovida ikka end vormis hoida on pigem kurnav ja see trenniskaimine veel stressitekitavam .M6tted on mujal ning tunnen ennast loiult ,pigem m6elda ,et saaks kusagil Spa hotellis yksi loogastuda. Varem tregin trenni 5 korda nadalas ,votsin bodypumpi ,shapingut ,kardiot koik ok mitte kui mingeid lihasvalusi jne pigem rahulolu workoutist. Nyyd aga vahepeal jalgisin seda korraliku toitumist-hommikul taistera toidud ja sysivesikud (pudrud jne) lounal siis kala,kana ,salatit ,kodujuustu vms, ohtul ka midagi sellist voi jogurtit,ning peale trenni dietmix voi banaani,kohupiima.Kuigi ma ei tunne ,et mul oleks vaja nii palju syya.Tunnen ennast pigem halvasti ja paisuvalt kui kergenevalt. Ja selg laheb pingesse ,lihased on pinges,juba siis kui 1 kord nadalas korralikult trenni teen ,ja kaelihased on tekkinud .Soovin pigem peenikesi kasivarsi mitte lihastes . NIng reied on ka paisunud. Viimased 2 kuud ei ole ma korralikult treeninud samuti toitumine on stressi t6ttu veel rohkem korrast ara ,naljutada ei taha siis tekib vitaamiinipudus vms ,ja siis motlen koguaeg kuidas 6ieti toituda et nahk ilus oleks ,tasakaalus hormoonid ja 6ige energiatase. Ei tea mida teha ,et organism millestki puudust ei hakaks tundma ja samas saaksin teha treeningut mis minu lihaseid venitaks ja hoiaks mind toonuses ning saledana vormis. Tegevusetuse t6ttu on v6imalus koguaeg syya ,ja vahepeal nautisin elu syyes k6ike pitsasi,hamburgereid,kypsiseid,mahlu,energiajooke. Eriti on mul kalduvus hilis6htul syya . Ja nyyd k6ht on paisunud,on tekkinud rasva aga aeg oleks leida tee mis hoiaks minu hormoonid tasakaalus ja annaks energiat et teha 6ieti trenni ja hoida toonuses tulemust.
×