Jump to content

heleryl

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

heleryl

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 06.03.1992
  1. Kaalust maha jälle

    Olen 19 a. neiu ja kehakaal on püsivalt 75 kg, pikkus 170 cm. 8-16 aastaseni tegelesin korvpalliga(viimased aastad kuni 5x nädalas pluss jõusaal). Tänu teatavatele vigastustele olen sellest trennist eemale jäänud, kuid liigun siiski regulaarselt (jooksmine ja aeroobne trenn välistatud, kuid sõidan rattaga ja käin ujumas). Olen ka toitumise paika pannud nt: -hommik: omlett, fitness helbed kodujogurtiga, kaerahelbe puder ca 250-300g hommikuti. Kohvi ja teen joon sammuti suhkruta. -Lõuna: ühepajatoit, salat või riis kanaga/kalaga. Jällegi ca 200-250g portsud -Õhtu: söön pigem juur- ja puuvilja rohelise teega. Paar korda nädalas joon klaas piima või söön viilu leiba toidukordade vahel, et saada teatud kiudaineid. Ning mure on selline,et tee mis tahad, aga kaal ei liigu kuhugi. Mõni kilo siia-sinna, aga püsib nagu needus. Sanmas selle kaalu juures märkimisväärset rasvumist küll pole (kõht on veidikene pehmem , aga rasvavolte nüüd ka pole). Samas ka laiema kondiga, aga ega see kehakaal nüüd nii suur ka ei tohiks ja täitsa kurb tunne tekib, sest ideeliselt ta ju peaks minema, aga seisab. Ehk keegi oskab/saab/tahab aidata
×