Jump to content

tonic

Kasutajad
  • Sisu loend

    25
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

tonic

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 21.12.1977

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Asukoht
    tallinn

Viimase Profiili Külastajad

2 608 profile views
  1. ENNUSTA JA VÕIDA!!! Põhjamaade MV

    Imre 2 Argo 5 Ott 3 Marek 2
  2. AC-C kasutamine

    on ikka hädapätakad. Vuihh kui vastik maitse.....mis vahet on, nagu marek juba ennist ütles, peaasi et asi funkab. Olid omal ajal valgupulbrid, nagu jõusööt, aga harjud kõigega ja kui vaja siis vaja. Hädaldamist rohkem kui rubla eest. Rohkem trenni, vähem möla!
  3. Ma tunnen neid, kes valivad Keski, ja muidugi on nad vene rahvusest. Ei ole viitsind nendega vaidlema hakata sellel teemal, osad neist normaalsed inimesed, aga jah, nii see eluke on. Loodan, et see aasta vähemalt valimisprotsent kõrge on.
  4. 2 K duell - kes keda ?

    Edu mõlemale, olen alati Kalmuse poolt olnud...eks ikka juhtub, tuleb lihtsalt vigadest õppida ja edasi minna. Küll tuleb veel võistlusi. Ärgem hakake nüüd üksteist süüdistama, kes, keda jne. Elus parematki teha, näiteks tenni
  5. http://thepiratebay.org/search.php?q=olympia+2006
  6. piratebay on abiks videote saamisel
  7. http://www.trulyhuge.com/pro_bodybuilding.htm
  8. Kõige ehtsam näide, kus suured skandaalid käivad on rattasõit. Mitmed nimekad ratturid on sunnitud Tour de France-lt kõrvale jääma. Lugedes natuke uudiseid, olevat seal käinud juba verevahetused....mida kõike tehakse, et jõuda ja olla tipus.....
  9. Mina hakkasin kunagi jõukas käima trenni pärast, läksin sõbraga kaasa ja hakkas meeldima. Nüüd enam ei saa ilma . Ja jõukas käin ikka enda pärast. Sa liigutad ikka enda jaoks, mitte teiste jaoks.
  10. endal ka tulem väsimus kiiremini peale, kui muidu.
  11. Kohupiim

    kohupiim mikserisse, piima ja maitseks midagi juurde. Hea lihtne jook.
  12. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Sellepärast kannavad ainult vööandurit, et paljud trenazöörid loevad ka vööandurilt infi.
  13. EKFL ja Kalmus!

    Ei saa ju lubada, et kellegil teisel läheb paremini....tra......Kas ei võiks olla tolerantsem.
  14. Kodune jõujook

    Ma nüüd kohe peale trenni ei joo, aga ühe toidukorra asemel panen paki kohupiima, nati piima ja mingit mahla maitseks ja sheikerisse ja väga hea sisse lasta. Muidu vägista seda kohupiima kogu aeg kuivalt sisse.
×