Jump to content

Ciisuc

Kasutajad
  • Sisu loend

    33
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Ciisuc

  • Tase
    Algaja

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female

Viimase Profiili Külastajad

2 280 profile views
  1. Treeneri soovitused Tartus

    Fitnessi vastu huvi on olemas aga hetkel veel vara selleks. Tänud info eest!
  2. Omal käel on juba kaalu omajagu langetatud. Huvi on saada rohkem vormi aga enda teadmised ja oskused hakkavad väheks jääma. Kas keegi oskab soovitada Tartus nö eratreenerit?
  3. Rohkem sporti, suurem kaalunr.

    Mul täpselt sama lugu - jõudsin selle kohta ka juba uue teema teha enne kui siia sattusin. Ma enda puhul kahtlustan ka siin ühe variandina välja toodud ületreeningut.
  4. Järsk kaalutõus

    Olen 170cm pikk ja kaal 60-62kg vahel kõigub koguaeg. Olen viimasel nädalal alustanud jooksutreeningutega - 2x nädala jooksul. Täna hommikul näitas kaal uskumatut summat - 64, 8kg ja riided kitsemad, ebamugav olla ja kõht ees. Ma ei mäleta kuna ma viimati nii palju kaalusin. Midagi sellist pole ma kunagi kogenud, et keha võib muutuda üle öö. Toitumine ja eluviis ikka sama. Tean, et number ei ole oluline kuid riietest ja välimusest on vahet märgata. Kas tõesti on selline asi võimalik ja veel enam millest selline asi võib tingitud olla?
  5. Toitumise analüüs vms

    Vot jah! Mina tervet kohupiima pakki süüa ei jõua - söön pool. Ja 200g toorest lihast läheks ka magu lõhki vist
  6. Toitumise analüüs vms

    Ehk saab siit siis mõni naisterahvas omale hoopis pisut mõtlemisainet juurde
  7. Toitumise analüüs vms

    Hmm... vot seda nüüd tõepoolest ei märganud Sorry!
  8. Toitumise analüüs vms

    Kas said oma küsimustele vastused või loobusid? Ma vastaks ka sulle. Tuginen enda isiklikele kogemustele ja ütlen sealjuures, et ma ei ole ekspert. St ma ei ole treener ega toitumisnõustaja. Olen 170cm pikk ja kaalusin kunagi 85kg. Tänaseks päevaks -26kg iseseisvalt. Sinu hommikusöök koosneb suurest osast valgust. EI tea kas naisterahvale on vaja nii palju muna hommikuks? Ma asendaks seal paar muna süsivesikuga nagu nt täistera leib. Lisaks veel värsket - tomat, kurk jms. Saab kõhu ilusti täis. Ka mul olid kunagi peale trenni külmavärinad. Hakkasin trennis jooma hüpotoonilist spordijooki mineraalainetega. Enne trenni ja peale trenni tuleb süüa. Tühja kõhu peale kõndima ei läheks. Võtaks vähemalt kasvõi ühe banaani ja peale trenni nt kohupiim. Kogused peaksid olema sellised, et kohupiimast nt kõhtu punni ei söö vaid nii palju, et saaks vajaliku energia kätte. Lõuna nt 200g liha on minu meelest palju. Ma vähendaks kogust max 130g - 140g peale. See siis kui toorelt kaaluda. Õhtusöök on kesine ja lisaks sinna kodujuustule heameelega värsket juurikat, kapsast, porgandit, kaalikat, peeti, tomat, kurk jnejne. Valikuvõimalus piiritu. Loen, et sööd räpsu 2-3 korda nädalas. Katsu, et ei söö üldse. Kui kohe kuidagi ei saa siis ja kommi isu ikka on siis luba endale nt ühel päeval ühel toidukorral isule järgi anda. Ära söö tervet kommipakki korraga vaid võta rahulikult ja aeglaselt. Teinekord piisab ainult 1-2 kommist või 1 väiksest koogutükist, et oma isusi rahuldada. Mind aitab ka see, et ma mõtlen tagant järgi kui palju vaeva ma olen näinud ja kui palju trenni teinud, et kas tõesti mingid kommid on väärt kõike seda?! Osta koju 90% kakao sisaldusega tume šokolaad. Kui magusa isu tuleb siis ime üks ruut ära ja vaevalt, et siis enam magusat tahad. Kindlasti ei saa sa enam toituda nii nagu siis kui kaalulangus alguse sai. Kuna numbrid on väiksemaks jäänud tuleb ka enda menüüd vastavalt kohandada. Katsu kuulata oma keha ja käituda sellele vastavalt. Kui keegi leiab, et mõni minu antud soovitus oli täielik jama, siis võib mind parandada
  9. Pump ja toitumine

    Just!
  10. Pump ja toitumine

    Minu meelest pulss eriti lakke ei tõuse pumpis, aga ma pole mingi ekspert ka. Minul aitas kaalu langetada aeroobne trenn ja tervislik toit. Lihastreeningu võtsin kõrvale hiljem, et keha vormida. Eks igaüks talitab nii nagu talle sobilik
  11. Pump ja toitumine

    Kuna kaalulangetamisele aitab hästi kaasa aeroobne trenn.
  12. Pump ja toitumine

    Soovitaks Sul esialgu ühe pumpi trenni vahetada mõne aeroobse trenni vastu. Käid ilmselt spordiklubis. Vaheta üks pump nt mõne tantsutrenni vastu. Vaata mis siis juhtub
  13. Mehed vs naised

    Kaalu langetamisel - kui palju erinevad meeste ja naiste toitumiskavad? Kuskilt on kõrvu jäänud, et toit on sama aga meeste puhul kogused suuremad? Tundub kummaline. Või võtame nt, et on mees X, pikkusega 170cm ja kaaluga 90kg ja on naine Y, sama pikkuse ja kaaluga, siis kas nad saavad järgida samasugust toitumiskava?
  14. Vedelik kehas

    Ülekaal oli probleemiks. Mul oli ligi aasta treeningpausi ja sellega kaasnesid ka ebatervislikud valikud toidulaual. Kaal tõusis aastaga üle 20kg. Nüüd on möödas jälle aasta ja kaal kõik alla läinud nii nagu oli enne treeningpausi. Jalga krampi ei löö. Treeningutes kasutan mõnikord compressport sääriseid (alguses rohkem, nüüd järjest vähem). Kui tean ette, et tuleb raske trenn, siis manustan tavapärasest rohkem magneesiumi tablette. Ja treeningjalatsiga vist enam maastikule väga jooksma ei lähe
  15. Vedelik kehas

    Selle teema võib lukku panna, ära kustutada v mis iganes. Probleem leitud - 24kg kaotatud ja ei ole mingit liigset vedeliku ja krampe
×