Jump to content

kiqu

Kasutajad
 • Content count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutraalne

About kiqu

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 01/01/1994

Recent Profile Visitors

2,568 profile views
 1. Military press

  tõugates pole see enam military press, vaid sootuks uus harjutus
 2. Sire sai

  Mu arust täitsa söödav asi mulle isegi meeldib, et ta selline pehme/kummine on. Praegu, dieedi ajal, tõmban vähemalt igapäev 5 viilu sisse.
 3. Kaalust alla 184, 95kg

  ma julgeks su asemel veel vähemalt tuhat kalorit otsa liita päevasele kalorihulgale
 4. et rasvapõletus dieedi ajal söön mingi sellise eine, mida muidu ei võiks.
 5. Küsimus siis selline, et kas cheat meali lisan otsa lisaks põhitoitudele, mis kavas, või siis võtan kavast midagi maha ja asendan cheatmealiga?
 6. mõttetu töö?

  Sama kaaluga jap.
 7. mõttetu töö?

  Nii , eelmine aasta umbes samal ajal käisin enda rasva% mõõtmas ühel spets kaalul. Rasva% näitas tol korral siis kaaluks 70.2kg, keharasvaks 17.9% ja lihasprotsendiks 42.8%. Nüüd käisin eile uuesti ja kaaluks sain 74.1, keharasvaks 22.9% ja lihasprotsendiks 39.8%. Nüüd siit küsimus, et kas see kaal räägib tõtt, või siis eksib rängalt? Kaalu järgi on mul juurde tulnud 4.5kg rasva ja kaotanud olen pool kilo lihast. Ometi raskused jõusaalis on tõusnud tolle aja rekorditelt rinnaltsurumise 90kg-lt 120kg-le, jõutõmbe sain kuskil 130kg pealt 195kg peale ja kükk 100kg peale 142.5kg peale. Kas on võimalik, et jõunäitajad nii palju tõusid, kuigi lihas ainult hävis ja keharasv tõusis. muidu visuaalselt väga aru ei saaks, et rasva oluliselt juurde tulnud, kuna 6pack sama palju väljas, kui eelmine aasta oli, kui mitte rohkemgi. Ning üldiselt visuaalselt olen ka ülakehast palju suurem, kui eelmine aasta. Mõtlete kindlasti, et kuidas mul 6pack väljas, kui rasvaprotsent pea 23% Asi selles, et kogu rasv mul ladestub jalgadesse ja tuharatele ning ülakehal suht vähe.
 8. Kas vitamiinide ja mineraalide puudus, või siis nende üleküllus saaks olema siis ainuke probleem selle juures? Mis võib juhtuda, kui teatud mineraale või siis vitamiine liiga palju on?
 9. Mida arvate Nutridata toitumispäevikust?

  IIFYM - if it fits your macros, eat it.
 10. Liiter keefiri sisse ja ongi üks toidukord põhimõtteliselt rahuldatud 70 sendi eest vms.
 11. niiet ei tohiks vahet olla?
 12. Kas nendel proteiinidel on mingi vahe ka, kuigi mõlemad loomsed proteiinid? Ja kas see oleks võimalik dieet edukalt läbi viia, saades oma proteiinid ainult piimast/keefirist/vadakuvalgust, kuna lihatooted on kallid, ning alaealine nagu ma olen, üritan saada odavalt läbi.
 13. Vend Vähk Peab liikuma!

  ega seal aafrikas siis kõik kanepit jms. ei tõmba.
 14. Mida arvate jõunäitajatest?

  oleneb, kui kaua käinud
 15. wow. Hr. Ostroglazov on saavutamas esteetilisuse tippu
×