Jump to content

Martin Mägi

Kasutajad
  • Sisu loend

    303
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Martin Mägi


  1. põlved jäävad kükkides valusaks. Enamasti selgub kohe, et reielihas on pinges ja lühenenud.

    +1 selle pika jutu peale. Mul ka põlved kõ'aig valutasid, kuni hakkasin kiropraktiku käsu peale reit korralikult venitama. Ja valu jäi järgi. Ja saan teha vabalt ass to grass kükke jms. Oleks ainult jõudu rohkem :)

    (ja enne kõik see alati räägitud jutt, et midagi ei ole teha nende põlvedega, röntgen näitab, et põlvekapslite või mis ta nimi on, on kuju muutunud kõvast põrutusest, profivaluvaigistid jne)


  2. Huvitav kas keegi kes siin teisi tolaks ja teiste tegemisi jõusaalis veidraks peavad, on ka ise siin kusagil kirjas. Selles mõttes, et keegi on näinud teda ennast veidraid asju tegemas ja siia sellest kirjutanud.

    Aga vaffa vaadata, kui palju viitsivad inimesed jõusaalis teiste tegemisi passida, selle asemel, et ise enda trenniga tegeleda. ;)

    Ei imestagi, et aegajalt tekib teemasid, kus inimesed kurdavad(kes ei ole kunagi saalis käinud), et ei julge saali tulla äkki vaadatakse imelikult, kommenteeritakse, jne....

    Jõudu :)

    Muidugi olen, http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/17576-jousaali-tolad/page__st__600__p__342628#entry342628

    Võibolla olen veel kusagil :)


  3. Osa käivad ka püksid rebadel, gangsta style.

    Haah, ükskord oli mingi ilgelt kõhn meesterahvas, ei puusa ei prset ei aluspesu, hakkas lõuatõmmet tegema trena peal. Iga kord kui tõmbas, jäid püksid madalamale, õnneks palju tõmmata ei jaksanud :D

    • Upvote 1

  4. Kõige lihtsam on IMO käia näiteks 3x nädalas saalis Full-body trenne teha ning siis 3x nädalas vabadel päevadel juurde näiteks 30min aeroobset. Kas õues või kodus masinal, kui on. Jõusaali tundub veidi tobe minna ainult ratta selga istumiseks. :P - Aga eks ise tead.

    Ma umbes nii teengi. 30 minutit jooksu, ülejäänud 30 minutit venitamine jms, selja tervishoid.


  5. Ma leidsin vana aasta õhtul lõpuks pidevate otsingute käigus (käin perioodiliselt ikka netti üle, et leida uusi materjale) teema, mis ringleb juba tegelikult aastaid - "intermittent fasting" kui Googlest otsimisfraasi vaja.

    Alustasin kohe 24/1 versiooniga 2. jaanuarist ja tundub, et toimib perfektselt. Senini püsinud kaalult tuleb alla nädalas 0,5 kg, rasva arvelt kadumist kinnitab kaal ja ka peegelpilt. Järjekindlalt joonistub kõik välja.

    Toimub kõik aga täpselt nii nagu kirjeldatakse.

    24/1 - üks söögikord ööpäevas? Loed makroid ka? Sa võiks sellest eraldi teema teha, ma arvan, et paljusid huvitaks.

    • Upvote 1

  6. Ma olen oma mõlemad randmed ära murdnud, poisikesest peast kakeldes. +20 aastat möödas ja ikka valutab.

    Aluses tehti röntgen, sealt ei nähtud midagi. Kui ikka valutas paar kuud, siis sain mingile paremale arstile. Valesti kokku kasvanud luumurd oli diagnoosiks. Lahenduseks oli, et lööme lahti uuesti ja paneme õieti kokku. Arva, kui kiiresti ma sealt sääred tegin.

    Aga lamades surumist teha ei saa. Üldse kõik raskused, nii suruvad kui tõmbavad, on mul võimalikud nüüd ainult sirge randmega. Paindes ranne = kohene valu.

    • Upvote 1

  7. @ goblet squat. Mul on kavas "Jõutõmme pakkude pealt", kuna ma ei oska otsida seda kuidagi, siis näitan enda videot. Ma teen seda valesti selles videos, jalad peaks laiemalt olema, peaks sügavamalt kükkima ja sirgema (püstisema) seljaga. Aga mõttest saab aru. Ja minu jaoks väga väljakutsuv. Mõjub kuidagi nagu küki ja jõutõmbe segu.

    http://www.youtube.com/watch?v=-MyIfxpKkbE


  8. Jõutõmmet ja kükki võiks sellisel puhul teha sumo stiilis. Nii hoiab selga rohkem püsti ja alaselg saab vähem koormust. Omal sama häda ja muud moodi ei saagi teha. Raskustest ja raskuste kasvatamisest - väga ettevaatlikult.

    Mul praegu kükis ja tõmbes maksimum raskus 50-60 kilo. Vahepeal oli 110-130, siis tõmbas selja valusaks ja nüüd jälle alguses. Läksin lihtsalt liiga ülbeks ja arvasin, et selg korras.

    Planking aitab mul ka kaasa kõvasti, muud "core strenght" harjutused ka. Ja venitamine muidugi ka.

    Seljal on selline tore asi nagu diski prolaps, press pole seni seljale midagi tunda andnud. Ilmselt ma siiski proovin ka vahelduseks kükki teha, vaatan kuidas selg vastu peab.

    Mis harjutused tuleks jätta ning mida siis lisada? Unustasin enne mainida, et teen trapetsile ka õlatõsteid kangi või hantlitega.

×