Jump to content

Martin Mägi

Kasutajad
  • Sisu loend

    303
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Martin Mägi


  1. Jõutõmme (ilma paelteta ofkoors), lõuatõmme, rinnale võtt (power clean). Aga ka õlakehitused kangiga jm lahtiste raskustega harjutused. Kui juba raskuste käes hoidmiseks läheb, võib ju samal ajal ka mõne muu lihase ka ära treenida. Saab vähema ajaga rohkem tehtud.

    +1

    Jõutõmbes võiks käed siis mõlemad olla kas pealt- või althaardes.


  2. Aitäh Invention. Arvutasin, palju ma joon - iseenda vastu tuleb siiski ausaks jääda:). Selle kogusega ilmselt tegusid ei tee. Seega eesmärk grillihooajal vastu pidada ja piirduda väheses koguses lahjendatud punase veiniga (pidi olema sobivam kui õlu).

    Andmed siin -

    Reede-laupäev

    * 7-10 purki õlut

    * 3-4 klaasi veini (kui enda saunaõlled otsas, võtame naiste veinid ette)

    * 300 grammi kangemat

    * sõltuvalt programmi jätkumisest võib tarbitud kogus suureneda

    Ma joon kolm õlle ja juba täis, selle koguse peale tuleks mind vist haiglasse elustamisele viia...


  3. Haarde koha pealt ei saa sinuga küll nõus olla. Võibolla sul peas tundub küll et on kindlam aga tegelikult kinnas ju suurendab kangi läbimõõtu ja seega teeb haarde raskemaks. Seega ei saa ma aru nendest meesteset kes jõutõmmet tehes vaevlevad kangi kinnio hoida kuid kindad on ikka käes.

    Sõrmede pikkuse teema äkki?

    Ja tundub sama teema nagu kõrvaklapid peas treenimine. Mõni ei saa ilma selleta ja mõni ei kujuta ettegi, et nii saab. Ise nägin ükskord, kuidas mees pani kindad kätte ja läks jooksma jooksulindi peale.


  4. 1) mis juhtub, kui teha jõusaalis ainult jõutrenni, aga mitte üldsegi panustada aeroobsesse trenni

    Isikliku kogemuse najal kaua aega nii ei soovita treenida, sest aeroobse puudumine hakkab tõstmist segama. Teed oma küki ära ja lõõtsutad kopsud välja.

    2) kas jõutrennis kiirema tempoga treenides on võimalik jõutrenniga mõnevõrra ka aeroobset trenni asendada?p

    Jah, väga hästi on võimalik asendada. Näiteks teed hea tempoga kükki, 30 kordust seerias, raskused sellele vastavad.

    Silbaum pani mind alguses sellise režiimi peale, iga krdi trenn tahtsin oksendada või ära minestada, kuid aeroobne vorm läks nii kõvaks, et ise ka poleks uskunud.

    Praegu tehes 531'te panen aeroobsele ikka kõvasti rohkem rõhku kui vanasti, et aeroobset vormi hoida. Sprindid, ülesmäge jooks jne.


  5. Ma ei oska Sulle vastata, et mida ja kui palju Sa taastumispäeval sööma peaksid. Aga toitumisdefitsiit on ka taastumisdefitsiit. Seega kui Sa sööd defitsiidis, on Su taastumine ka defitsiidis. Mina pigem sööks taasutmispäeval pisut üle.


  6. Kui sa arvad et see on midagi põlvedele väga head siis ma küll ei arva :D

    Eriti kui see algab sõnaga glüko ja lõpeb sõnaga kortikoid.

    Maimäleta mis need olid. Kui põlved öösel üles ajasid, siis võtsin, mõjusid küll.

    A kui poleks kükke hakanud tegema ja venitama, siis võtaks siiamaani. Ja kahtlustan, et kui järgi jätan, siis hakkan uuesti sööma neid.

×