Jump to content

Martin Mägi

Kasutajad
  • Sisu loend

    303
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Martin Mägi


  1. Ega pulber ei määra, kas keegi saab maailmameistriks või ei. Lisand jääb ikka LISANDIKS.

    Mulle meeldib see suundumus, kus toidulisandit mõistetakse kui lisandit, mitte toidukorra asendust.

    Kuidagi läägeks on läinud postitused ala enne magamaminemist sõin pudingut, pärast ärkamist ergutit, enne kinnominekut 'bari jne.

    • Upvote 2

  2. Sa ei ütle oma postituses, kas teed veel mingit trenni. Kui ei tee, siis Sa võiksid joosta kolm jooksu nädalas, üks aeglane, üks keskmise intensiivsusega ja üks HIIT.

    Rasvapõletuse osas ei ole vahet, kas kulutad oma kalorid ära 30 minuti või tunniga. Loeb see, et Sa nad ära kulutad, ehk kalorid sisse < kalorid välja.

    Kas hommikul või õhtul, täis või tühja kõhuga, see on isiklik eelistus. Jookse nii, et Sul hea olla on ja et Sa veel tahaksid jooksma minna.

    PS. Minu arust ei ole HIIT lõbus, pigem on nagu mingi karistus, mille Sa ära pead kandma.


  3. Rohkem oleks detaile vaja, et vastata.

    Mina nii ei teeks. Taastumise küsimus põhimõtteliselt. Mul on jooks ja tõstmine eri päevadel. Pärast oma jalapäeva ei taha eriti kõndidagi, rääkimata 6 km jooksust.

    Aga kui oleks seistes surumise ja lõuatõmmete päev, siis võiks joosta küll. Ja järgmisel päeval pärast jalatrenni ma jooksen ka. Aitab lihasvalu leevendada, koos venitamise ja muu sellisega.

    • Upvote 1

  4. Tere, hakkasin uuesti tõsisemalt jõusaalis käima ja tegin ühe korraliku jalatrenni. Peale trenni olid jalalihased üli läbi, ca 4-5 päeva andsid korralikult tunda. Siis järgmisel jalatrenni päeval märkasin, et mul olid tekkinud mõlemale jalale valged triibud peale. Lisan mingi kehva pildi ka. http://www.upload.ee/image/3551453/CAM00009.jpg Midagi väga jubedat ei ole aga sooviks siiski neid mitte juurde saada. Kas sellised armid on kulturistide seas tavalised või neid üldiselt lihaste suurenemise käigus ei teki?

    IN4R3K,

    kui mu postitus Su meelerahu rikkus, palun vabandust. Inimesed, kes siin oma nimega postitavad, ei käi siin sihilikult trollimas ja meelehärmi külvamas.

    See pilt, mis Sa postitasid, ei näita neid nahka armiliseks venitavaid lihaseid. Minu arvamusel need armid ei tule nii lihtsalt, et tänases jalatrennis oli hea "pump" ja homme on reiel armid.

    Ideaalne näide, kuidas mingi martinmägi lause võib päris palju negatiivset kaasa tuua: küsija psüühika ei sa rahu ning hakkab võimalikke stsenaariume ketrama.

    Ma hoiaks suu kinni kui midagi mõistlikku öelda ei ole.

    Su panus siia teemasse on kõigest fleimimine, kui soovid seda jätkata, palun fleimi mulle privaatsõnumiga, aitäh.

    • Upvote 2
    • Downvote 1

  5. Mul oli ka kunagi säärtega mingi jama, küll ma proovisin venitada, rullida, teistmoodi trenni teha - joosta ikka ei saanud, säär läks "täis" ja kui edasi ikka jooksin siis läks krampi.

    Hakkasin head multivitamiini võtma, probleem lahenes praktiliselt üle öö. Magneesium oli võtmeks ilmselt.


  6. Ehk peaks olema foorumi esilehel http://forums.fitness.ee/ esiletõstetud mingi reeglite teema. Kindlasti on see olemas ka kusagil. Ja kui ei ole, siis

    Punkt üks: puhas diktatuur.

    Punkt kaks: moderaatoritel on pea alati õigus. Kui ei meeldi, kontakteeru minuga. Ära lahmi huupi ja torgi foorumis. Kui on probleem, on olemas administraator. Kui administraatori otsus ei meeldi, siis vaata uuesti üle punkt üks ning mine tee endale pesa kuhugi teise kohta. Parateaduste jaoks pole ausalt öeldes siin ruumi ega kohta.

    on hea algus.


  7. Aga seeriates oli väike raskus vist eks. Tavaliselt väikse raskusega ongi tehnika korras, aga kui juba suuremaks läheb raskus, siis alles läheb tehnika kehvaks. Ses mõttes võiks olla analüüsimiseks seeria, kus teed sellisega raskusega, millega jõuad 3 kordust teha, siis näeb tõelist tehnikat.

    Aitäh.

    2:50 videos on kolm kordust 90% maksimumist.

    Raskus\kergus on suhteline, 90% oma maksimumist peaks olema väljakutsuv igaühe jaoks. Olenemata sellest, kas ühe korduse maksimum on sada või kolmsada kilo :)

    Viimased viis seeriat, st. sellest hetkest kui telefoni küljele asetasin (kolmandast minutist) oli 60%.


  8. Kui minu tagasihoidlik arvamus loeb, siis ei pea Sa muretsema mitte oma (pisikese) rasva pärast, vaid lihaste puudumise pärast.

    Võta endale jõukava, kus on sees baasharjutused - kükk, jõutõmme, rinnalt surumine, seistes surumine, lõuatõmme, dips jms, - ja söö mõistlikult - rohkem valku ja häid rasvu.

    Hakka pidama oma treeningute logi ja toitumispäevikut.

    Toitumise kohalt lisaks veel, et ära ole alakaloraažis ja ka mitte liiga suures ülekaloraažis. Oma kaloraaži pead Sa ise välja selgitama, selleks tulebki appi treening- ja toidulogid.

    Et Sa saaksid vaadata aasta pärast, et pool aastat tagasi sõin ma N kcal, tegin selliseid raskuseid ja korduseid.

    Jõudu.

    Tere,

    olen siis 15 aastane poiss kes soovib saada lahti rasvasest kehast ja kunagi tahakas näha ka kõhulihaseid kuna vend vedas mind ükskord jõusaali ja hakkas meeldima. Olen 170cm pikk ja kaalun 59kg. Soovitage mulle kust ja kelle käest ma saaksin osta treeningkava ja toitumiskava.

    Praegu näen siis selline välja.

×