Jump to content

Martin Mägi

Kasutajad
  • Sisu loend

    303
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Martin Mägi


  1. +1,

    ei saa muud kui nõus olla.

    Vaata kasvõi Kristiina Koroljaki treeninguid - samasugune kilu idee poolest kuid on trenni teinud nagu elukas, lapsest saadik. Väga seksikad jalad.

    efc036bdd98f.jpg

    Ja ta on maailmaklassi sportlane. http://bit.ly/18YyOHr

    Hetkepildi põhjal on seal ikka aastaid ja aastaid tõsiselt pühendunud tööd, enne kui nad liiga suureks saaksid.

    Usun, et sellise mõõduka treeninguga saavutaksid neile lihtsalt kuju, mis hetkel, kahjuks puudub - nad on muidugi võrreldes keskmistega heas toonuses ja saledad, ei enamat.

    Tee julgelt, ära kuula kadetsejaid - kui nelipead, sääred ja tuharalihased kumeralt kurvitavad, saad ehk aru, et see on lisaks stabiilsusele, mille saavutad keha püstihoidmiseks juurde, ka väga - kuidas nad seda nimetavadki ....seksikas.


  2. Ma olen pagana vigastuste musternäide.

    Ma väänasin 20ndates oma jala välja - praegu takistab sügavkükki.

    Kukkusin mootorrattaga - puusavigastus.

    Siis sõitis mulle üks rekka tagant sisse - selg, kael ja põlved.

    Kaklesin ja murdsin randme ära.

    Täna tegin peale kahenädalast pausi jõutõmmet 40 kiloga, sest põlv valutab. Pean ilmselt sumolt ümber õppima tavalisele jõutõmbele, vähemalt seniks, kuni põlv valutab.

    Kükis ka põlve pärast ei julgenud rohkem kui 60 kilo panna.

    "Hetkel üle 130 kg maast lahti tõsta ei saa." Mine trenni, hakka tühjast kangist pihta, 10 kilo tõusudega. Soojenda korralikult, mobiilsusrutiinid enne ja venitused pärast trenni.

    Ja siis avastad nagu minagi, et oo, polegi nii lombakas kuid alguses arvasid.

    Ainult väldi minu viga, et lähed liiga ahneks ja arvad, et vigastus on unustatud. Vigastused ei parane kunagi, nad istuvad ja ootavad, millal välja karata kui väiksemagi vea teed.

    Kõige suurem viga on passiivseks jäämine.

    • Upvote 1

  3. Kõva sooritus, isand Konsap. Teise mehe kükikannatusi on alati hea vaadata :D
    Seda võiks õppevideona võtta, kuidas keha käitub jõu lõppedes. Loodetavasti ei hakka Su alaselg liiga palju mossitama selle peale.

    Minu tagasihoidlik väljaspool arvestust panus teemasse, 56 kordust:

    Jalgades veel jõudu oli, aga otsad andis alaselg ja lõpes võhm. Mõlemad, mille arendamisele pole praegu rõhku pannud.

    Nagu näha, siis poolteist minutit jäi muidu veel varu.

    Aga v-o proovin veel kuu lõpu poole uuesti.


  4. Mul on sama vana tütar. Ma olen kolm aastat teda edutult üritanud saali saada, kuid millestki jääb mu kutsumistes puudu. Mistõttu on tore lugeda, et Sa tahad midagi muuta oma harjumustes.
    Miks jooksmisest midagi välja ei tulnud?

    Ma soovitan jõusaali minnes esimesel korral personaaltreeneri tund osta. Saad esmasest "imelikkusest" üle. Ja treener ei pea olema just mingi isane lihasmägi, minu klubis on paar naistreenerit ja nad on pigem sellised sitked ja peenikesed. Nendega võib olla lihtsalt kergem suhelda Sul.

    Sa teed suure heateo endale, kui treenima hakkad.

    • Upvote 4
×