Jump to content

Martin Mägi

Kasutajad
  • Sisu loend

    303
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Martin Mägi postitused

  1. Jõusaal ja toitumine

    Jalgu tasub treenida küll.
  2. Tere, jõutõmme on mul trenni esimene harjutus pärast soojendust, sellele tulevad järgi seljatõmme, good mornings, laia pealthaardega lõuatõmme. Palun kommenteerige, kas jõutõmbes on midagi parandada, midagi mida ma ise ei oska märgata? Külje pealt vaadates ei paista, et varbad on praktiliselt vastu kettaid ja mõlemad käed on pealthaardes õlgade laiuselt. http://www.youtube.com/watch?v=5-yKBrTYkiM&hd=1 Aitäh abi eest.
  3. Ragisevad liigesed

    Söö kyänit, joo vemmat peale ja maksa pendlimehele (need kasvatavad isegi hamba-augu kinni) või mine spordiarsti või kiropraktiku juurde.
  4. Vajan nõu

    Ma ei tea, kuidas teistel on. Võibolla oskavad paremini oma sööke sättida kui mina. Mul vähenesid kõik jõunäitajad. Lisaks tekkis mingi letargia või energiapuudus või apaatsus... Konfisin oma söömise nii ringi, et kaal püsib ja jõud tõuseb vaikselt. Pekk põleb ka ilmselt väga aeglaselt, no on vaevu märgata kui võrrelda mingeid kuu vanuseid pilte. Ma ei ole mingi sportlane ega pesumodell ja ei kavatse selleks hakata ka, tervisele ohtlikult paks ka enam pole. Minu seisukoht on, et aega on, prse see dieet, elu tuleb mõnusalt elada
  5. Jõud ja mass

    Ma pakun, et plahvatuslik jõud. Maamiin näiteks. Treeni mitmekülgselt, ära unusta ennast mingi kindla rutiini peale. Üks periood teed plahvatuslikku, siis kestvust jne.
  6. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ma ei oska küll ühtegi lahendust pakkuda, kuid kõigepealt tuleks muuta suhtumist. Senikaua, kuni noore türuku iluideaal on see ja poiste arust on lahedad poisid need: ei hakka ükski väike poiss ega tüdruk sporti tegema. Süüakse 10 lutsukommi ja siis ollakse nälgas. Sa Janar ise ja teisedki kulturistid on igas kommentaariumis materdada saanud kui "roidid, riigi raha raiskajad, mõttetud jne". Senikaua kuni see ei muutu, võid neid kehkas väänata kuidas tahad, nad vihkavad seda hingepõhjani ja loevad neid tunde karistuseks.
  7. Kehalt kaovad cm kuid kaal sama

    Mul ka põlved raksusid ja valutasid. Ma olen nüüd 8 kuud kükke teinud, raksuvad ikka aga ei valuta enam. Soojendus on oluline ja pärast venitus ka väga oluline.
  8. Sumo-jõutõmme

    Võib-olla see seletab paremini: http://www.youtube.com/watch?v=gAe8Gms3Pv0&feature=youtu.be&t=2m20s Alates 2:20 siis.
  9. MMA eratreening

    Äkki on mehel selline amet, et ei saa kriime või sinikaid lubada? Enamus pigem väldiks sinikat kui hakkaks enne kliendikohtumist meiki tegema vms.
  10. Probleem dieediga

    Miks? Miks? Miks?
  11. Jõusaali tolad...

    Iseenda arvel huumorit seekord Spartas on uues osas rinnarenažöör, mis mulle meeldib. Teen soojendusseeria ära, panen raskuseid juurde. Mõnusalt raske aga ootuspäraselt teen kordused ära. Siis panen veel juurde ja see peaks juba pingutus olema. Surun ja mõtlen, et täna läheb ikka eriti hästi. Kusagil viienda juures hakkab veider tunduma. Teen seeria lõpuni ja vaatan, et olen lisaraskused pannud valede pulkade otsa Aga krdi hea tunne oli kui rinnalt nii kergelt läks
  12. Eks iga mees peab oma õppetunnid ise kätte saama. Minu huvitavamad õppetunnid on pea sama kava nagu teemaalustajal (6 päeva kangi nädalas). Õlg ja küünanurkk valutavad siiamaani suurte raskustega tehes. Teiseks huvitavamaks oli stronglifts kava, ehk kükk E K R. Alustama pidi 60% maksimumist, kuid see tundus liiga igav ja tegin ikka suutlikkuseni iga päev. Kolmandal nädalal räntsatas raskus 50% alla. Läks jälle kolm nädalat, et raskust tagasi sinna saada, kus ta oli. Kui ma oleks kogenumaid kuulda võtnud, oleks ma selle kuue nädalaga kindlasti paremate tulemusteni jõudnud. Võibolla aitab see humoorikas lugemine natuke mõttemaailma muuta: http://www.leangains...arounditis.html Aga muul juhul jõudu tööle, proovi järgi ja ära endale viga tee.
  13. YouTube videod

    http://www.youtube.com/watch?v=X6MGtupe_zw
  14. Kõhulihaste treening.

    Mul pole ka eriti aega kõhuga tegeleda, võibolla see maksab ennast kunagi kätte. Teen harjutusi, mis pole otseselt kõhule mõeldud, kuid siiski vajavad kõhu osalust nagu: http://www.exrx.net/...ps/BBSquat.html http://www.exrx.net/...BBDeadlift.html http://www.exrx.net/...oodMorning.html Eriti see viimane on vähemalt minu kõhus väga hästi tunda.
  15. Kusjuures mulle tundub songa kohalt ohtlikum just vööga kükkimine või jõutõmme. Vöö panen ma peale ainult siis, kui teen maksimumi lähedase raskusega, et selga hoida. Kui vöö on peal ja korralikult kinni tõmmatud ja siis kui veel tõstes surud kõhuga seda pingule, siis on küll sihuke tunne, et võib midagi ära rebestada kuskilt soolikate kandist. Ilma vööta kükkides-tõmmates seda tunnet pole. Võibolla on see petlik aga samas mu raskused on ka alles poolteist kehakaalu.
  16. Mis mul viga on?

    Mul on sama teema, kuigi mitte nii esikerkiv. Mul on õde pilatese instruktor, näitas mulle sellist harjutust: Teed tavalist "abs crunch"i. Ehk töötabki ainult kõhulihas, mitte puusad jne. Liikumise amplituud on väike, nagu ikka. AGA, kui seda teed, siis kõigepealt hingad nii välja kui saad ja tõmbad kõhu nii sisse kui saad. Ja siis pingutus. Just nagu Gmaster ka ülevalpool ütles. Mul endal tuleb see paremini välja siis, kui kõht ka tühi on. Ja kui toimub see pingutusfaas, siis ei tohi kõht punni minna või üles tõusta. Seda on kaunis raske ära õppida, vähemalt mul oli, kuid pikapeale hakkab välja tulema. Ma pidin lausa käsi kõhu peal hoidma, et kõht punni ei läheks. Kui regulaarselt teed ja õigesti, siis hakkab kõht paremat kuju võtma. Mul on võtnud vähemalt. edit: Ma teen seda nagu kõhtu ikka, kolm seeriat ja korduseid ümber kaheteistkümne. Üks "väljahingamine" on üks kordus ja kordus kestab mul kuskil 15 sekundit.
  17. Pullid pildid netist

    Need jalakesed!
  18. Pullid pildid netist

  19. Säärelihase valu jooksmisel, isegi krambid - on nüüd kadunud. Mõtlesin, et jagan oma kogemust, äkki kulub ära kellelegi. Millalgi eelmise aasta sügisel olin jooksmises enda arust üsna tubli - heades tingimustes jooksin 10 km pea 50 minutiga. Aga siis hakkas asi metsa kiskuma, lõpuks oli asi nii hull, et ei saanud joosta kauem kui viis minutit, säär läks üleni "tuliseks" ja kui veel kauem joosta, siis tuli kramp. Lõpuks oli asi nii hull, et loobusin üritamast ja tegin oma kardiot ratta või ellipsi peal. Proovitud sai venitamist, massaaži, jõusaalis jalatreeningu muutmist ja muud sellist. Kusjuures jõusaalis läks kõik hästi, raskused suurenesid koguaeg, säär mul vist ongi kõige enam arenenud selle ajaga. Aga paar päeva tagasi proovisin uuesti joosta - ei mingit probleemi! Peale selle, et 15 minutiga pistma hakkas Eile proovisin uuesti, jooksin 30 minutit ja 4 km. Jällegi, ei mingit säärevalu. Mis muutunud on? Trenn on üldjoontes sama, toitumine ka sama pmst. Ainus muutunud asi on vitamiinid - D3, C ja siis mingi kaltsium-magneesium-tsink multivitamiin. Ehk makro toitained jälgisin, kuid mikrosid mitte. Neid olen nüüd paar kuud söönud ja ausalt öelda ajab kiruma, et see tarkus alati peab nii raskelt tulema. Sööge vitamiine, on loo moraal.
  20. Säärelihase valu jooksmisel, kuni krampideni.

    Luuümbrise põletik on mul olnud, see oli midagi muud. Ma olen kindel, et asi on vitamiinides. Eriti seda arvestades, et olen pikalt pisikeses alakaloraažis olnud.
  21. Jõusaali tolad...

    Kellamise kõrval on mõtlemine ka oluline. Mugavust otsivale 35 kilo mehele on saali teises otsas fixraskusega kangid. Kui neid põrandalt tõsta ei jõua, siis peaks muule keskenduma, kui biitsepsile.
  22. Jõusaali tolad...

    Spartas on läinud populaarseks biitsepsi tegemine kükipuurides. Täna lasid seal kaks härrat kõrvuti, viiesed kettad kangi otsas. Kus neid kükke siis tegema peaks huvitav.
  23. Rasva põletav supp

    Supil pole häda midagi. Lisa sinna ka kanarinnak või pool kilo kala ja üks merevaik. Väga hea supp tuleb.
  24. YouTube videod

  25. olen juba 3 kuud treenind ülakeha!

    Haha, Su trolli- ja sarkasmisensor on rikkis. Kui poiss küsib, kuidas pingutamata kapiks saada siis see on lahendus. Minu arust parem lahendus kui synthol Kasutaja on mul siin seepärast, et mõnikord küsida, kuidas jalgu treenida
×