Jump to content

Martin Mägi

Kasutajad
  • Sisu loend

    303
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Martin Mägi postitused

  1. Kriminurk: 15-a vend jäi vahele mass2 ja kreatiiniga

    +1 Mõni 15 aastane teeb kõvemat trenni kui mõni 40 aastane. Kui ma oma poisi saali saaks, ei oleks mul tema kreatiini tarvitamise vastu midagi.
  2. Rasvapõletaja

    Kirjuta rohkem. Kui kaua kasutasid, mis kasutegur oli, kuidas enesetunne oli ine.
  3. minu treeningkava

    Kas ma olen pime või Sul kõhule polegi harjutust? Ma paneks biitsepsi ja triitsepsi ühele päevale ja vabaks jäänud päevale lisaks kõhu asju. Ma teen ise ka 6 päeva, sest mul ainult 45 minutit aega saalis olla. Kui teha veel soojendust ja venitada, siis mina ei jõua lihtsalt selle ajaga kahte lihasgruppi korralikult läbi võtta.
  4. Seljaprobleemid

    Mul on alaseljaga koguaeg jamad (pärast vigastust), abiks on kiropraktik, massaaž, õige tehnika selja- ja kõhulihaste tegemisel, lisaharjutused siselihastele (planking pmst).
  5. Arginiin

    Kuugeldasin arginiini kohta ja leidsin sellise artikli: http://www.t-nation.com/free_online_articl...o2arginine_scam Oskab keegi targem kommenteerida?
  6. Kui tihti peaks trennis käima

    Minu jaoks huvitav küsimus küsitud. Aga miks mitte nii, et mingi kindel lihasgrupp ühel päeval, näiteks nii: E Rind T Jalad K Selg N Kõht R Õlg L Käsi Nii saaks näiteks rinna põhjalikult läbi töötada ja siis rind taastuks ja mõnuleks nädal aega järgmise trennini? Ei oleks ju mingit vigastuse ja ületreeningu ohtu?
  7. Vigastused, mida foorumlased on kogenud

    Randmemurd - valutab aga ei sega elamist - kukkusin halvasti. Randmemurd - valutab raskusega aga ei sega elamist - kaklesin halvasti. Mingi puusavigastus, ei saa põlve kõrgele tõsta, et näiteks sokki jalga panna - sõitsin halvasti mootorrattaga ja kukkusin. Hüppeliigese pragu - ei saa kaua joosta - aitasin sõbral kappi tassida ja astusin asfaldiauku. Lõualuu pragu - ainus vigastus mis korralikult ära on paranenud - kaklesin halvasti ja kaotasin nokaut'iga. Alaselja mingi viga - ei saa kummardada ega tõmmet teha - sõideti rängalt tagant otsa. Põlvede põrutus - ei saa kükke teha raskusega - sama otsasõit. Jõusaalis pole endale viga teinud, tänud siin juhendajale ja iseendale, et märkasin juhendust osta.
  8. rinnalihased

    Sa ei taha, et rind areneks, kuid samas on ta ainsa lihasgrupina kahel päeval treeningkavas sees?
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kui Su söömine on nagunii nii paika timmitud nagu ta on, kui suur on siis Burneri kasutegur, on see n. 1%, 5%, 10%? Või mitu päeva läheks ilma Burnerita kauem eesmärgile jõudmiseks?
  10. Probleem õlaliigestega

    Üks harjutustest, mis minu kavas maha tõmmati. Ma ei mõelnudki, et Sul ilmtingimata midagi venitada on. Jutt oli väga hariv kiropraktikul. Ilmselt nagu teistelgi, kes asja tunnevad.
  11. Probleem õlaliigestega

    Ma soovitan Sul leida kiropraktik, kes Su treeningkava üle vaataks. Mul on probleemid alaseljaga ja taipasin treeningkava kiropraktiku juurde kaasa võtta. Kiropraktik vaatas kava üle, tõmbas osad harjutused maha, lisas mõned harjutused ja venitused juurde, mis võimaldavad sama lihast treenida ilma ennast kahjustamata. Kuna see kõik toimus üsna hiljuti, ei ole mul veel tulemusi, mida kommenteerida.
  12. Abi kava tegemisel

    Su isa on vaid pisut vanem kui mina ja ega ma ka oma põlvede üle liiga õnnelik pole. Mul on ka selline kolmepäevakava enamvähem. Kükki ei saa mina ka teha, kuid jalapressi mingil põhjusel saan. Ok, tegelt saan kükki ka teha 40 kiloga, kuid see pole nauditav. Jalapress on samas 200 kg ja täitsa nauditav.
  13. Paljajalu liikumine/treening

    Aga mitte teiste poolt paljajalu ära tallatud kohtades.
  14. Süsivesikuks on banaan, sellest saab vist võibolla 50 grammi süsivesikuid. Üks enne ja teine pärast trenni. Mark on Chiquita
  15. Minu toitumiskavasse kirjutati Hera 80, 30gr enne (+süsivesikud) ja 30 pärast trenni (+süsivesikud). Neid Hera 80neid on erinevate maitsetega, mõne puhul olen pidanud oksekrampidega võitlema, mõned on täitsa söödavad. Hera 80 tundub olevat mingi mainstream, pole vast kõige parem ega ka kõige halvem mitte. Trenni ajal ei tarvita ma midagi peale tavalise joogivee. Mu trenn on 8-9:00 ja suht lühike ka, ~45 minutit. Vanad kalad siin annavad kindlasti Sulle selles osas head nõu. Või mine käi kohapeal mõnes Fitshopis, müüjad on abivalmis.
  16. Kui Sa oled täiesti algaja, siis umbes poole aasta vältel on Sul võimalik ühe hooga kasvatada nii lihast kui põletada rasva. Kui see periood möödas on, siis Sa kasvatad lihast koos rasvaga või põletad rasva ja ei kasvata lihast. Selle olen ma ise läbi elanud. Kogu see foorum on täis teemat, et kuidas kasvatada lihasmassi ilma rasvata ja kuidas rasva põletada ilma lihasmassi kaotamata. Energiat annab õige söömine. Toidulisandite kohta ei oska sõna võtta, ei tarvita midagi muud kui ainult lisavalku.
  17. Iga kuu uus kava - mida arvate

    See artikkel räägib üldiselt samal teemal: http://www.fitness.ee/artikkel/1105/massi-...oopis-reljeefi-
  18. FAST DIETMIX

    Ei, vähemalt mitte nii palju, et ma tähele oleks pannud. Ja ta ei muutu nö. lahuseks vaid kui see jääb šeikerisse seisma, siis vajub puru põhja tagasi, pead uuesti segi raputama.
  19. FAST DIETMIX

    Nii palju kui mina sellest aru saan, on tegemist pigem "hädaabiga", kui muidu korralikult süüa ei õnnestu. Paar kotti olen seda just sellisestes olukordades ära söönud. Ehk parem, kui nälga jääda. Mingeid tulemusi kommenteerida ma ei oska, ma ei tea, kust mu tulemused tulid, kas söömisest või trennist. Muidu maitse on meeldiv, toitev ka pulbri kohta, lahustub hästi.
  20. HIIT jooksmine

    Tere, mul küsimus trenažööril HIIT jooksmise kohta. Kui ma jooksen "tasasel pinnal" ja teen intervalle kiiruse peale, näiteks puhkan 9 kmh ja töötan 14kmh, siis see ajab hullult lõõtsutama. St. enne saab otsa õhk kui jalad väsivad. Aga kui ma jooksen 9kmh ja tempo tõstmise asemel tõstan kaldenurka ehk teen mäkkejooksu, siis saavad otsa jalad, õhku veel jätkuks küll. Kas need mõlemad moodused kvalifitseeruvad üldse HIITiks ja kumb oleks kasulikum rasvapõletuse kontekstis?
  21. Lihasmassi hoidmine suvel

    Kuidas Sa teed seda? Ma vist kujutan seda valesti ette vms, 40 kükki seljaga vastu puud ribastaks isegi paksemat sorti särgi ära?
  22. Kuidas saada lahti rasvast kõhul

    Eks igaüks on seda ise teinud - kui just rasvaimusse ei lähe. Mina tegin seda nõnda - käisin kaks kuud aeglaselt jooksmas. Kaal langes ja jäi seisma. Siis läksin jõusaali ja hankisin treeningkava. Kolm kuud kaal ja rasvaprotsent langes oluliselt ja siis jäi langus seisma. Hankisin toitumiskava ja natuke edasijõudnumate treeningkava - kaal langeb jälle. Eks varsti tuleb midagi jälle muuta. Poole aastaga olen 8 kilo kergem.
  23. Pullid pildid netist

    Two girls one cup = Kaks kulturisti ja üks tops?
×