Jump to content

Martin Mägi

Kasutajad
  • Sisu loend

    303
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Martin Mägi postitused

  1. Kui Queen tegi oma Bicycle loo jaoks videot, ostis jalgrattapood pärast tagasi jalgrattad, kuid mitte sadulaid. Kujutage nüüd selle saali trenažööride sadulaid ette? Riided peaks ikka seljas olema ja sellised, et nad endale ega teistele ebamugavust ei põhjusta. Hiljuti käis Spartas keegi mees, jalas õhemast riidest püksid. Mitte spordipüksid vaid krt teab, mingid ratsutamise omad vist. Aluspesu tal ei olnud ja ta ei suutnud ka kontrollida, kui kõrgel või madalal tal need püksid on. Kui ta lõuga hakkas tõmbama, vajusid püksid alla.
  2. Mul oli täpselt sama asi. Mulle öeldi, et võta rahulikult, see on vähese trenni viga. Võtsingi rahulikumalt ja ükspäev seda valu enam polnud. Kindlasti pead arstiga rääkima.
  3. Jooksmine

    Analüüsi osa on tõesti kasulik. Kuna ma ennast seostan rohkem teemaalgataja kui edasijõudnud jooksjaga siis sellises kontekstis on olulisem ennast kuulata kui vidinaid. Ma ise võtsin Ahfrskiga sarnases olukorras liiga palju vidinaid kuulda ja tegin põlvedele liiga jooksmisega, mistõttu tuli hoopiski rahulikumalt asja hakata võtma. Just need kaks punkti kipuvad vidinaid kuulates meelest minema. Vähemalt minul läksid.
  4. Jooksmine

    Et pausi mitte teha Mulle tundub see olevat tippsportlastele ja terviseprobleemidega inimestele suunatud asi. Kui mul läheb pulss liiga üles, hakkab mul sant olla ja võtan hoogu maha. Kui liiga madal pulss, tekib looderdamise tunne ja nõnda oma keha kuulates suudan ma öelda, millises pulsivahemikus ma jooksen. Kui jooksmisega alustasin, õieti kiiresti käimisega, oli väsimisest tingitud pause rohkem, kus sai sõrme pulsile panna. Nii see tunnetus tuli.
×