Jump to content

Stephfan

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

1 Neutraalne

Stephfan

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 18.01.1990

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Maggie dieet, mis arvate?

    Ma kunagi kuritarvitasin jõusaalis pulbrijooki. Kui olin avastanud, et olin kaalus lihtsalt juurde võtnud ja ka kõtu hakkas ka juba tulema, lõpetasin selle kasutamise. Mõtlesin siis paaniliselt, et kuidas alla hakata võtma. Uurisin kohe dieete ning alustasin kõige räigemast - Ei tarbinud piimatooteid, ei joonud mahlasid, ei söönud makarone ega riisi, ei söönud puuvilju. Võtsin ette süüa ainult juurvilju koos hakklihaga. Kuna ei olnud just palju erinevaid variante, mida ma oskasin nende komponentidega teha, siis see tüütas peale kahte nädalat juba ära. Ma sõin seda lõpuks rõvedustundega. Kuulõpus hakkasin tarbima riisiga neid samu asju. Oluliselt polnud kehaga midagi muutunud. Otsustasin alustada täiesti algusest. Ehk siis viia toidukorrad normi. Süüa vähemalt 3-4 korda päevas, nagu normaalne oleks. Sest tegelikult mul oli see päevane söögikordade aeg täiesti suvaline. Vahel 1 kord päevas, teine kord 2 korda päevas ning näiteks hommikul ja südaöösel. Kui ma sain selle korda, siis hakkasin kohe langema kaalu ja läksin väiksemaks. Ehk siis... ma leian, et ei pea sööma mingisuguseid eriti spets asju endal sisse minimaalsetes kogustes. 6 päeva sööd normaalset, tavalist toitu (rohke rohelisega) ja ühel päeval nädalas võid lubada endale ükskõik mida. Kui sa oled liikuv inimene ja teed higistades trenni pidevalt, siis see toimib ka sinul. Olgugi, et see on kõikidel inimestel individuaalne, kuidas neile mingisugune toitumine mõjub. Aga see on see kõige esimene asi, mis tuleb korda saada. Kui sellega ei tule selliseid tulemusi nagu tahaks siis alles hakkad täpsemalt vaatama, mida annaks selles tavalises toidus muuta/asendada.
×