Jump to content

kiisumiiizu

Kasutajad
  • Sisu loend

    10
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kiisumiiizu

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 05.12.1994
  1. Rasva põletav supp

    Peab otsima lihtsamaid lahendusi, kui eluaeg juurikaid ei taha närida ja geenid ei ole nii head, et pekk ei kasvaks:D
  2. Rasva põletav supp

    Tere Mingis dieedis on selline toit nagu rasvu põletav supp: 6 keskmist sibulat 2 purki konserveeritud tomateid 1 väiksem kapsapea koos juurikaga 2 rohelist pipart soovitavalt ka brokolit 1 kimp sellerit 1 juurviljapuljongikuubik Tükelda juurviljad väikesteks või keskmisteks tükkideks ja kalla veega üle. Maitsesta pipraga, soovi korral ka karri või terava kastmega. Keeda tugeval tulel 10 minutit, seejärel keera kuumus madalamaks ja jätka keetmist, kuni juurviljad on pehmed. Seda suppi võib süüa nii sageli kui soovid. Toituda ei tule ainult sellest supist, süüa tuleb ka muid toiduaineid. Ja vaata, et supp ei oleks maitsetu – siis ei jaksa seda kaua süüa. Lisa maitseaineid nagu tuju tuleb, selline kergelt krehvtine supp on hea ja ei jäta lääget olemist. Ma seda dieeti pidada ei tahaks, aga mõtlesin, kas see supp aitab neid rasvu põletada siis ka kui dieeti ei pea, et lõunaks söön normaalset toitu( praad või salat vms) ja siis hommikul ja õhtuti söön ainult seda suppi ja trenni teen ka nkn. Mis te siis arvate, kahjustab tervist või tasub proovida? saab äkki paremini rasvadest lahti ;D Ja sellepärast pidi see hea olema, et võib süüa palju tahtmist on ja mul ongi see probleem, et pingutan vahetevahel söömisega üle Tänan abieest
  3. VELOTRENAŽÖÖR, segadus

    Kust/kellekäest seda toitumiskava vms tellida saab muidu?
  4. VELOTRENAŽÖÖR, segadus

    Tuhnisin netis ja leidsin igasugust infot velotrenažööriga treenimise kasulikkusest ,lausa nii palju ,et tekitas segadust.Sellepärast küsin konkreetsed küsimused: Kas sellega treenimine võtab ära peki jalgadel,kõhul ja puusadel ? Kaua ma sellega väntama pean ja mitu korda päevas /nädalas? Millal tulemusi peaks näha olema ? Kas sellega treenimine teeb jalad suuremaks ? Tänan kõiki toredaid inimesi ,kes vaevuvad vastama ! Päikest!
  5. tere

    tänud vastuste eest
  6. tere

    kaua ma päevas sellega hüppama peaks ,et mõjuks? preagu hüppan 200x koosjalgadega
  7. tere

    Keegi viitsiks lähemalt seletada kuidas seda HIITi hüppenööriga saab teha ? mai saa sellest eriti midagi aru preagu .
  8. tere

    Hommikul söön tavaliselt mingit putru (kaerahelbe,manna jne ,)ja piimakohvi joon . Lõunaks praad v supp oleneb mis koolis antakse ja siis mingi puuvilja võtan alati kaasa ja siis seda söön ka , Õhtul söön enne kuute seda mida parajasti kodus süüa tehti Magusatest asjadest söön ainult kohukesi vahest ja päeva jooksul joon umbes 2 l vett (soovitati) A ja peale kuute ei söö midagi. rohelist teed joon ka päris tihti
  9. tere

    mis see HIIT on?
  10. tere

    Olen 16a tüdruk 162cm pikk ja kaalun 56kg probleem siis selles ,et tahaks sangadest hirmsasti lahti saada. toitun normaalselt (omaarust)väikesed kogused 3x päevas teen hulatamist selle nagadega rõngaga ja hüppan hüppe nööriga ,olen teinud 2kuud aga tulemusi pole eriti näha niisiis ,millist trenni peaksin veel tegema ja millised toiduaineid /toite ei tohi kindlasti süüa. tänan vastuste eest .
×