Jump to content

Koomikaa

Kasutajad
  • Sisu loend

    10
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Koomikaa

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 23.02.1994
  1. probleem kaalutõstmisega

    Olen häda Olen 17aastan noormees kaalun kuskil 58-60kg ja pikkus jääb sinna 173-4 vahepeale,häda on siis täpselmalt selles , et terve keha on nii piitspeenike , et see on jube kas oleks võimalik kuidagi kellegil soovitada kuidas saada kiirelt kaalu juurde , kuid siisgi jäädes normaalse toitumise peale ?
  2. YouTube videod

    seda harjutust mida ta esimesena näitab kui teha seda , pm nägu lendamine hantlitega kaldpingil kuid ma teen ka seda kas see siis treenib seda lihast millest ta räägib ? ära näägutama hakkake
  3. vajaks sutsu abi

    enne trenni tuleb soendus venitus ja 1km sõudmist kangi surumine lamades 3X10 40-50kg raskused lendamine hantlitega kaldpingil 3X10 15kg hantlid surumine kangiga kukla tagant istudes 3x10 25kg raskused siis mulle on ka sõbra poolt leiutatud 5kg kang millega ma treenin käsi , käed on sirgel selle istumis asjanudse peal ja siis rusikatega tõmban seda kangi ülesse alla 3x10 lendamine hantlitega külgedele 3x10 10kg hantlid siis on kõõhulihasel 3x20 trenasööri peal külje pealt keskele 3x10 30kg = see ma täpset nime ei tea kuid see pidi rinnalihast treenima Kava on mul enda jaoks natuke ümber tehtud , kuid lähiajal pean ka seda muutma jalgadele teen nii palju trenni et surun jalgadelt 3x10 90kg ja jalgade surumist küljelt küljele 3x10 30kg taas ei tea masina nimetust
  4. vajaks sutsu abi

    Tänud proovin järgi , kuid siiski üritan kala millegi muuga asendada
  5. vajaks sutsu abi

    Kas peaks ka peale igat trenni , mingi ütleme 400g kohupiima alla lasta mul tuttav teeb sedasi ja räägib ,et see hea
  6. vajaks sutsu abi

    aga midagi muud selle kala asemel ei võiks v, probleem selles ,et ei söö kala
  7. vajaks sutsu abi

    No päeva rutiin on umbes nii ,et hommikul 7.10 ülesse üks kohv (kindlasti) + kui jõuab 2-3 juustusaia koolis 12.25 lõuna tavaliselt praad midagi ikka seal puhvetist saab mingisugused kodused kotletid vms, 14.55 jõuan koju siis näksin midagi paaar võileiba või midagi , 18,30 õhtusöök tavaliselt kartulid soust või midagi , kuidas kunagi kuid alati on see toit nägu rammus ja peale seda ma enam ei söö Ma ise arvan siiski , et seda ei ole piisavalt või on midagi minuga väga mäda
  8. vajaks sutsu abi

    te mõtlete naq ülevaadet kavast ?
  9. vajaks sutsu abi

    Selles asi ongi ma alles jätsin suitsetamise maha ja mu toitumine ei ole ka just kõige paremas korras , kuid ma üritan ennast parandada
  10. vajaks sutsu abi

    tere käin regulaarselt jõusaalis , kuna viimasel ajal hakkasin tundma , et jõudu kudagi vähe kuid kaal kõigub pidevalt ma ei tea üritan kül normaalselt toituda , kuid minu vanuse kohta natuke liiga vähe vist 59-65 (kõikuv) olen 17 pikkus küündib sinna 173cm peale ja kuna see kaal kõigub siis tahaksin teada kas oleks tarvis toitumis kava endale kudagi soetada Olen totaalne algaja ka
×