Jump to content

tykonu

Kasutajad
  • Sisu loend

    131
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik tykonu postitused

  1. 2 muna + õlu

    Oot-oot, äkki selgitad?
  2. Vasikate piimaasendaja

    Loomasööt või mitte, kui ikka 15 kilo lihast 2 nädalaga tuleb (aastas sel juhul 391 kg lihast), siis tasub ikka proovida küll.
  3. Dextro ja Hera80

    Arvesta ka, et kogus on väiksem, Hera80 suurune pakk (800g) maksaks selle valgu puhul ikkagi 18.40 euri ehk 288 krooni.
  4. Kreatiin

    Keegi valku tee sees pole proovinud, termosega kaasa võtta?
  5. Vormi saamine

    Olen juba kuude viisi seda foorumit lugenud, ja nüüd lihtsalt pean välja ütlema, et IGA asja kohta on vähemalt kahesuguseid arvamusi. Ühed soovitavad sojat kui head taimetoitlaste valguallikat, teised teevad selle jällegi täiesti maatasa, et ei arendavat üldse lihast jne. Ühed ütlevad, et valgupulbrid on kulturimi ja trenni lahutamatu osa, teised ei mõista, miks seda eelistada tavatoidule ning seovad sellega kõiksuguseid terviseprobleeme. Ühed räägivad, et täisteraleib on tervisele väga kasulik ja soovitavad ainult seda, teised kiruvad seda ja üldse kõiki teraviljatooteid taga, et pidavat kahjustama pimesoolt ning sisaldama mingeid ebavajalikke happeid. Ühed soovitavad piima kui väga head massilisajat ja üsna head valguallikat, kuid nüüd, tuleb välja, ei tohigi seda juua. Võta siis nüüd see tõde kinni.
  6. Ujumine

    Ei-ei, kreatiin
  7. Seemnetega Täisteraleib

    Tõstaks teema siis uuesti üles, just proovisin teha. Kerkimisega läks mul aega poole tunni asemel poolteist tundi ning praegu on ahjus, siiamaani on olnud juba peaaegu 3 tundi ahjus, pealt on täitsa kõva kuid seest veel täitsa taigen. Ei tea, mis temast välja tuleb.
  8. trenni söök

    Koogelmoogel on ju toores muna, salmonelloosi oht on olemas
  9. Valk ja areng

    Hera80 pakist saab 1 euro eest ~31g valku
  10. PALJU ÕNNE ARGO ADER!

    Palju õnne ka minu poolt
  11. kas "Kelloggs All Bran" Eestis müüakse?

    WHEAT BRAN, SUGAR, HIGH FRUCTOSE CORN SYRUP, MALT FLAVORING, CALCIUM PHOSPHATE, CALCIUM CARBONATE, SALT, SODIUM ASCORBATE AND ASCORBIC ACID (VITAMIN C), REDUCED IRON, NIACINAMIDE, PYRIDOXINE HYDROCHLORIDE (VITAMIN B6), RIBOFLAVIN (VITAMIN B2), FOLIC ACID, THIAMIN HYDROCHLORIDE (VITAMIN B1), VITAMIN A PALMITATE, VITAMIN B12 AND VITAMIN D.
  12. Seljaprobleemid

    Kas kellegil hakkab veel "ebamugavas" asendis (poolistukil, näiteks raamatut lugedes) (üla)selg valutama? Millest see võib olla?
  13. kas "Kelloggs All Bran" Eestis müüakse?

    On mul kõik sassis, või oli Marks & Spencer riidepood?
  14. kas "Kelloggs All Bran" Eestis müüakse?

    Tegin Rimile ettepaneku täiendada oma tootevalikut Kelloggs All Bran võrra
  15. mitme kuu kogemusega laisk jõusaali poiss

    Mismoodi sa kaela treenid
  16. Tõeline mure - kaal ei lange

    Ei pruugi midagi, naturaalne suhkruasendaja stevia on kuni 300x magusam kui suhkur.
  17. Tõeline mure - kaal ei lange

    Olen küll üsna algaja, kuid isegi mulle paistavad silma mõned vead toitumises, märkisin punasega Tundub jälle selline kava, kus on mindud küll salatite jms peale, kuid need on siiski süsivesikud, valku (muna, piim, kohupiim, kodujuust) pole üldse kavas. Vähenda süsivesikuid, lisa valke ja rasvu (pähklid, omega-3 kapslid, oliiviõli). Süsivesikuid võid hommikul süüa, õhtul valke ja rasvu. Suurenda toidukordade arvu kuid vähenda iga toidukorra toidukogust.
  18. Tervist, olen suhteliselt algaja, kuskil pool aastat olen regulaarselt käinud jõusaalis ja teinud põhjalikke muutusi oma toitumiskavasse. Kuid ma olen kindel, et see vajaks kohandamist, sellepärast kirjutasin täna kõik üles, mida ja mis kellaaegadel sõin: 1) Hommikusöök, 7:10 1 kauss kaerahelbeputru 1 spl moosi 1 tass rohelist teed suhkruasendajaga 1 peenleib (jah, mul polnud täistera) maapähklivõiga 1 home-made valgubatoon ( )1 kalamaksaõli kapsel 2) "Lõuna" (jutumärkides selle tõttu, et koolitoitu mina päris mitmel põhjusel süüa eriti ei saa, esiteks see, et olen taimetoitlane või õigemini mittelihasööja, teiseks toidu hügieen, pidevalt leian toidust mingeid karvu ning kui lõppude lõpuks on normaalne toit, siis on seda liiga vähe. Peaks hakkama ise toitu kooli vedama, kuid ma ei saa seda ju kuskil koridoris süüa ) 11:10 2 viilu musta leiba 1 kiivi 3) Vahepala (samuti koolis, sama jutt mis eelmisel) 14:10 1 viil musta leiba 1 tops kohupiimakreemi mõned keedukartulid 4) Õhtusöök 17:10 Pasta aedviljadega Sünnipäevast järele jäänud tervislik salat, mis lisaks paljule rohelisele sisaldab ka india pähkleid 1 kl piima 1/2 leiba määrdejuustuga 1/3 purki ubasid tomatikastmes 1 home-made valgubatoon 5) Vahepala 19:00 1 pakk rosinatega light kohupiima pool kaussi suppi hiljem vett Selles suhtes, et hommikul peab mul kindlasti olema sees kaerahelbepuder, kuna seda ma väga armastan ning õhtul kohupiim samal põhjusel. Arvan, et mul tuleks täiendada oma kooliaegseid söögikordi (iga kord näiteks mingi valgubatoon osta läheks kalliks). Samas ma ise teen väga harva valgubatoone, kuna sinna läheb päris palju pulbrit, aga asi on tegelikult seda väärt, proovige Eesmärkideks on mul muidugi suurendada lihasmassi ning kaotada alakõhu peal väike jupp pekki, et ka alumised kõhulihased ilusti nähtavale tuleks. Sooviks siis kommentaare oma toidumenüü kohta, tänud juba ette!
  19. Kreatiin

    Vaatasin oma kohaliku jõusaali pulbrite leti poole, leidsin sealt mingi pea poole kilose musta värvi pakendis Creatine FX monohüdraadi, mis maksab ainult 14 euri. Kas tegemist on saastaga või korraliku tootega? Edit: Leidsin tolle netist ka üles: http://sportshack.ee/index.php?page=shop.p...t&Itemid=57
  20. Nii nagu pealkirjas, on mul selline mure. Olen kuskil pool aastat jõusaalis käinud ning rind on päris jõudsasti arenenud. Aga mis põhjustab selle, et vasakpoolne rinnalihas on suurem kui parempoolne? Olen uurinud välismaa foorumeid, ning täpselt pooled on soovitanud nõrgemale poolele rohkem trenni teha, teised hoopiski, et raskused samaks jätta. Kumb oleks õigem?
  21. Üks rinnalihas teisest suurem

    Suured tänud vastajatele, siiamaani olen teinud ikka põhiliselt hantlitega, kuid mulle väga meeldib ka selle masinaga teha: http://www.fitness.ee/exercise_show.php?groupID=8〈=1 Eks ma pean hakkama rohkem kangi kasutama.
  22. Soovitas juua peale trenni piima ja süüa mune, aga mõningate arvutuste järgi saaksin ma oma valgud kätte 2,4 liitrist piimast või 14-st munast, ajab naerma kohe
×