Jump to content

tykonu

Kasutajad
  • Sisu loend

    131
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik tykonu postitused

  1. Vajan Teie Abi

    Valguga ju likvideeridki need puudujäägid, mis toitumises on.
  2. Vajan Teie Abi

    Vadakuvalk on tervisetoode, mida võib vabalt kasutada. Ning see teine "spordiarst" on lihtsalt loll Tema loogika järgi ei või sa teha ei kätekõverdusi ega lõuatõmbeid.
  3. Lihaserebendid

    Tegin umbes nädal aega tagasi kõva trenni. Peale kükki, kui hakkasin jõutõmmet tegema, tundsin parema jala siseküljel, üleval pool valu, nii et jätsin asja katki. Sellel päeval oli kõndimisega raskusi. Järgmine päev oli kõik nagu korras. Mõne päeva pärast läksin uuesti trenni, ja kohe kui kükkima hakkasi, lõi see valu uuesti välja. Raskus polnud eriti suur, 40 kg, olen algaja ja kaalun ise 70 kg. Kas võib olla, et on tegu rebendiga? Mis edasi peaks tegema?
  4. Jooksmine & Söömine

    Tõenäoliselt on see valk taimne, nii et ei ole vahet.
  5. kaalu alandamine

    Kõik rasvad ei ole halvad, kõik süsivesikud ei ole halvad. Archangel tuleb kohe ja teeb 1:0 sulle.
  6. söök ja trenn

    Banaane tuleb vist muidu palju, need liiguta kindlasti samale ajale, kui kreatiini võtad. Parandab märgatavalt kreatiini imendumist.
  7. Treeningkava algajale.

    Ülevalt tööriistade alt võta omale algajate treeningkava. Näiteks see: http://www.fitness.ee/treeningkavad/33 Individualiseeritud kava keegi sulle tasuta tegema ei hakka.
  8. Kõikvõimas KÜKK

    Nõustun kõigega, hakkan nüüdsest rohkem kükke tegema. Kuid keegi seletage mulle järgnev ära: Aitäh!
  9. Tee 102 kükki ja võida Fasti uus Pro Sari

    Ning 400 kiloga 25 kükki, 800 kiloga 12 kükki, 1600 kiloga 6 kükki, 3200 kiloga 3 kükki.
  10. Miks valku ei võta? Kui kreatiini mitte võtta, siis ka ainult glükoosi?
  11. Vend Vähk Peab liikuma!

    Inglise keelt kõnelevad inimesed saavad nendest kalmaari rõngastest kätte 2 g rasvu, eestlased 05 (?) grammi
  12. Soovitan ka Juku juustu, 500g pakk sisaldab kokku 200g valku.
  13. Eriti lihtne jäätis

    Avastasin just väga lihtsa viisi jahutamaks ennast palaval päeval maitsva jäätisega. Vaja läheb: 1 pirn 1 banaan Blender Veidi piima (oleneb kui võimas su blender on) Valikuline: suhkruasendaja/mesi Lõika pirnil otsad maha, poolita, viiluta ~3-4mm ribadeks ning tükelda need kuubikuteks. Laota laiali taldriku peale ja pane sügavkülma. Koori banaan, viiluta umbes sama paksud kettad, laota laiali taldriku peale ja sügavkülma. Mingi 1 või 2 tunni pärast, kui puuviljad on päris kõvad aga mitte täiesti jääs, võta välja. Pane lihtsalt blenderisse ja kui vaja, lisa piima ja suhkruasendajat või mett. Väga maitsev
  14. Abi toitumis- ja treeningkavaga

    Ma ei saa aru, miks keegi kunagi valguallikana juustu ei soovita? Seal ju süsivesikud täitsa nullis ning Juku juustus on ca 40g valku 100g kohta. Ehk siis poolekilose juustu peale 200g valku. Rasvad peaksid seal ka paremapoolsed olema?
  15. Taimne valk: soja, sojavalk, sojajahu

    Olen veidi uurinud ja jõudnud järeldusele, et sojavalk üksi ei kasvatagi lihast, Soija90-le on lisatud puuduvad aminohapped ja tehtud see täisväärtuslikuks. Vastab see tõele? On mõtet osta, täitsa odav kah veel. On ta aeglane või kiire valk?
  16. Taimne valk: soja, sojavalk, sojajahu

    http://fitshop.fitness.ee/proteiinid/1/rea...a90%20maitsega/ Sojavalk ja üldse taimsed valgud on teatavasti kräpp, sest ei kasvata lihast. Sellest siis ka küsimus, et mis mõte on antud tootel? Tsitaat ka ühest lõigust, mis jäi arusaamatuks:
  17. Kuidas saada lahti rasvast kõhul

    Kõhulihaste harjutused sul pekki maha küll ei võta. Toitumine korda, tee nädalas mingi 3-4 korda intervalltreeningut (nt 20 sekki jooksed täiega ja 20 sekki teed kerget sörki).
  18. Kreatiin

    Muscle+ = valk+süsivesik+kreatiin ja muud ained, mis sa sinna ikka seda kreatiini juurde lisad?
  19. Lugesin ühe raamatu kokkuvõtet. Sealt leidsin päris hea soovituse: nimelt riputa külmkapi peale tabel, kuhu oled kirjutanud midagi sellist: Kui näljane ma olen? Totaalselt nälgimas Väga näljane Näljane Kergelt näljane Neutraalne Kerge täiskõhutunne Kõht on täis Kõht on väga täis Kõht on oksendamiseni täis ehk siis midagi sellist oli, ma usun et see võib aidata.
  20. Nädal aega ainult Rasvatut kohupiima.

    No mis sust saanud on?
  21. Kui süsivesikud liiga madalale lähevad ja teatud piiri ületavad, läheb su keha ketoosi (loe lähemalt)
  22. Selline küsimus, et kui kaua keskmiselt kestavad kulturistidel massi- ja kaalulangetusperiood? Ärge nüüd vastake, et see on väga individuaalne ja oleneb ka võistluste ajast, tahan lihtsalt teada, kas pean arvestama näiteks 2 nädala, kuuga, 3 kuuga, poole aastaga jne.
  23. Jooksmine

    Milline oleks rasvapõletuseks sobiv pulsisagedus?
  24. Kõhulihased, rasva % vähendamine, toitumine

    Rätikuga saab ka kuivaks, juuksed siiski fööniga.
×