Jump to content

tykonu

Kasutajad
  • Sisu loend

    131
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik tykonu postitused

  1. Suhkrud?

    Aga mis teeb valgupulbri magusaks? Suhkruasendaja, enamasti sukraloos.
  2. Lihased valutavad

    The words from a wise man ...
  3. Põlveprobleemid

    Otseselt ei sega ju eriti, mine röntgenisse, saad täpsemalt teada.
  4. Põlveprobleemid

    Mul on endal olnud taoline asi, kuid siis oli see mõlemal jalal. See kõrgem koht läks palju suuremaks kui tavaliselt. Käisin röntgenis ja mul diagnoositi mingi suht haruldane sportlastel esinev Oscood-Schattleri tõbi. Kestis mingi 1-2 aastat ja siis kadus iseenesest.
  5. Pikkus

    Tohib küsida, miks sa seda tahad? Kui 2 ühesuguse jõuga 200 cm ja 170 pikk mees panna kõrvuti, siis lühemal tundub olevat palju suurem lihasmass.
  6. Massilisaja ja kreatiin

    http://www.fitness.ee/artikkel/1105/massi-...oopis-reljeefi-
  7. Rind ei arene

    Hästi vastik on ju nii, veri läheb pähe ja paha hakkab. Mul vähemalt :\
  8. Kaalust alla .

    Peki suuremal maha põletamisel need eriti ei aita. Need on ikka selleks, et nt. kulturistid endalt selle viimase murdosa millimeetrist rasvakihikese maha saaksid põletada.
  9. Palju algajalikke küsimusi.

    Olen siiski tähele pannud, et soovitatakse loomset rasvu, va. oliiviõli ja kookosrasv
  10. Tülpimus

    Big Mac - 216 grammi Saia keskmine valgusisaldus 100g kohta - 10-12 g McDonald's-i pihvid on 100% loomaliha. Hesburgeri jms kohta ei tea.
  11. Tülpimus

    Seda piffi on burksis küll minimaalselt, enamus on siiski sai (3 kuklit ju Big Macis)
  12. Tülpimus

    Kus sul see soja siis burksis asub?
  13. Tülpimus

    Ma mõtlesin, et suurem osa taimsest valgust tuleb saiast.
  14. Trummi jõusaal

    Kõik, mida sul vaja läheb, on jõutõmbe- ja kükipuur ning surumispink. Need on peaaegu igal pool olemas.
  15. Tülpimus

    27 grammi valku pole just vähe... aga tõenäoliselt on sealt mingi osa taimne valk (sai)
  16. Kõhulihaste kohta

    Googelda. Sixpack on peaaegu kõigil selline.
  17. Kaalust alla kiiresti.

    Soovitaksin hoopis lugeda Dale Carniege'i "Kuidas võita sõpru ja mõjustada inimesi". Parim viis vaidlust võita on vaidlusest hoiduda.
  18. Kaalust alla kiiresti.

    Usun, et minusuguseid lugeja-tüüpi foorumikasutajaid on palju, kes igast teemast midagi õpivad. Archangeli tekstid on siiani (vähemalt mulle) vägagi arusaadavad olnud, ei mõista ainult, miks talle niimoodi vastu vaieldakse.
  19. Kaalust alla kiiresti.

    Archangel, sa võiksid kirjutada raamatu
  20. Kaalust alla kiiresti.

    Samad tunnused on ka korralikul jõutreeningul.
  21. Olen sinust vaid veidi rohkem trenni teinud, kuid leian su kavas ilmselgeid vigu. Sa treenid suuri lihasgruppe koos, ja väikesele triitsajunnile oled terve trenni pühendanud. Surumisel töötavad nii rind, õlg kui triits nii et sellega peaksid samuti arvestama. Kus on kükk? Kõhule võid iga trenni lõpus midagi kerget teha, see lihas kasvab teistest sutsu erinevalt. Toitumine: magusat ei ole vaja täiesti vältida ja valgukogust langeta kohe julgelt, pole mõtet raha välja kuseda. Proteiinid ja valgud on üks ja sama, kuid arvatavasti mõtled "proteiinide" all valgupulbrit. Seda ei pea kasutama, kui valgukogus käes on. Kuid pean möönma, et seda on ikka kuradi mugav kasutada, kui süüa ei viitsi.
  22. Kaalu langetamine

    Need targad raamatud polegi teab mis targad. Tervislikult söömine ei tähenda lehma moodi söömist, nagu meedia selle üldpildi on kujundanud ning toidukordade ajastus pole väga oluline.
  23. rasva protsent!!

    Rasv mahub sinna, kus peaksid lihased olema
×