Jump to content

tykonu

Kasutajad
  • Sisu loend

    131
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik tykonu postitused

  1. Uurisin spordiarsti käest proteiinipulbri kohta. Tema väidab, et too olevat pikemas perspektiivis väga kahjulik, ja soovitas seda üldse mitte kasutada. Ma olen taimetoitlane, ja siiamaani olen oma valgud saanud liha asemel pulbrist. Peale trenni pidavat jooma liitri piima ja sööma mune (sellist võimalust mul kohe peale trenni pole). Kas see vastab tõele? Kas valgupulber on tõesti nii kahjulik, et kohe üldse ei tohi teda sisse võtta?
  2. Vemma

    Kui kellelgi on huvi Verve vitamiini- ja energiajoogi või muude Vemma jookide vastu, siis ühestki poest seda leida ei ole (ta oleks lihtsalt liiga kallis). Saate aga tellimuse esitada läbi minu lehe ning tooted on mõne päevaga ukse taga Kulleritasu ei lisandu. http://rasmusleichter.vemma.eu/
  3. Miks teil trennid nii kehvadel aegadel on?
  4. Kuidas "ehmatada" keha

    Mis jutt see veel on?
  5. Lihased lähevad/ei lähe verd täis, on see hea/halb?

    Veri koguneb lihasesse, kui lihasel on suurenenud hapniku- ja toitainevajadus. Ma usun, et su trenn polnud piisavalt efektiivne.
  6. Biitseps.

    See ei anna sulle küll midagi...
  7. Rinna lihasvalu

    No pain, no gain
  8. Nõuanded neile, kes tahavad jõusaalis käima hakata

    Aga miks sa ei tee ühe trenniga nii alakeha kui ülakeha?
  9. Tõstan aruteluks järgmise pildi: Kas geneetika mõju on siis sedavõrd suur?
  10. Küki tegemine algajal?

    Soovitaksin ka alustada väikeste raskustega, kükiga tekkisid igasugused rebendid, kui normaalse raskusega tegin.
  11. Suur mure kaaluga

    Mass ei tähenda alati lihasmassi
  12. Suur mure kaaluga

    Söö nii palju kui jaksad.
  13. süsivesikud

    Kaalu on võimalik väga kiiresti kaotada. Näiteks mõni jäse maha lõigates. Kui aga räägid hoopis rasvapõletusest (mille progressi ei tohiks jälgida kaalu pealt, vaid peeglist), siis ei loe, kui madalad su süsivesikud on, peavad makrodesse mahtuma ja sööma pisut vähem kui kulutad.
  14. Galileo

    Keegi täna Galileod vaatas? Eriti viimast lugu, milles olev jutt oli täielik idiootsuse tipp. "Tahad kaalust alla võtta, söö kummikomme, sest need ei sisalda rasva" - no kuule
  15. Galileo

    Kummikommid - suhkur + zelatiin + värv- ja maitseained.
  16. Galileo

    Teema mõte on arutelu antud saates esitatud väidete üle, nendele kes vaatasid.
  17. Whey3 proteiinipulbrit 12 korda nädalas?

    Ma loodan, et sa ikka said aru, mis ma mõtlesin - 6 päeva nädalas ja iga päev 3 tundi trenni,
  18. Whey3 proteiinipulbrit 12 korda nädalas?

    Kui eesmärk on lihasmassi vähendamine, siis ei, ei ole liig.
  19. Kasv kinni?

    Ära loodagi, enamus postitused on lihtsalt arvamused.
  20. Kava

    Peaasi, et trenni teed.
  21. K6rvitsaj22tis valgupulbriga

    http://landfield.pri.ee/Windows_7/Win7_MUI.html http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=0db2e8f9-79c4-4625-a07a-0cc1b341be7c&displaylang=et no offence, aga jõhkralt häirivad need õäöü asemel olevad numbrid.
  22. toiduõli

    Ma ei saa aru, miks kurat tehakse maha igasugu tervisetooteid ja valgupulbreid? Mõtle natuke, mida inimesed teevad - suitsetavad mitu pakki päevas, joovad, tarvitavad narkootikume, mis kindlustavad poole lühema eluaja jne jne -- ja sina tuled maha tegema tervisetoodet, sest mingi teadlane arvas nii. Kumb on kahjulikum? Nikotiin või Omega 3 rasvhapped E-vitamiiniga? See jääb sinu vastata, kuid mida sa püüad maha teha on just see viimane variant. Miks? Võta vabamalt ja ära uuri nii palju, lihtsalt tee trenni ja ära vaeva oma pead sellega. Kui tahad, võin sulle netist otsida mingid uuringud, mis näitavad nt. loomse valgu kahjulikkust. Peace
  23. Veel ebanormaalsem oleks, kui oleksid sama kaalu juures paksuvõitu
  24. Suhkrud?

    Päriselt? Kus?
  25. Suhkrud?

    Sukraloos on kõige rohkem levinud Splenda nime all. Peaks olema küllalt ohutu jah, kuid veel ohutum peaks olema stevia. Kuid see on Eestis vähelevinud ja kallis.
×