Jump to content

toomas_90

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

toomas_90

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 05.03.1990
  1. Kava vahetamine

    Tere! Olen ~183 cm pikk, kaalun ~70 kg. Olen jõusaalis käinud mitu aastat. Viimane aasta (suvel ei käinud jõusaalis) olen kasutanud kava, mida Arena jõusaali treener mulle soovitas (teinud paar pisikest muudatust). Enam ma seal jõusaalis ei käi ning praeguses ei ole treenerit, nii et palun abi siit. Probleem on selles, et areng on aeglustunud ja tulemused ei parane enam eriti. Üritan toituda võimalikult lähtudes foorumilt leitud soovitustele. Seeriad on 8-12 kõigil 1. päev Selg, triitseps, kõht Lõuatõmme Traktor masinal Tõmme küljele hantliga, ettekallutatult Selja sirutamine Blokil käte sirutamine Rööbaspuudel surumine Kõht 2. päev Rind, biitseps, käsivars, kõht Surumine tasapinnal Surumine kaldpinnal hantlitega Kaablite vedu Lendamine Hantlitega käte kõverdamine Kaablitega seistestes käte kõverdamine Randmepainutus kangiga istudes, althoie Küünarvarte kõverdamine kangiga seistes, pealt hoie Kõht 3. päev Jalg, õlg, trapets, kõht Kükid Jala sirutamine masinal Jala kõverdamine masinal Säär Istudes surumine Lendamine seisted (küljele) Lendamine ette kallutuses või masinal Kangi tõmbed rinnale seistes Kangiga õlgade kehitus Kõht Et kas oleks mõtekas üle minna lühikeste seeriatega baasharjutuste juurde või mis? Ausalt öeldes olen võhik selle suhtes kui kaua peaks ühe kava juures püsima ja mis põhimõttel neid tasub vahetada, et areng oleks pidev.
×