Jump to content

kaarelps

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kaarelps

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 13.10.1984
  1. õllekõhust vabanemine

    Tänud, Aile!
  2. õllekõhust vabanemine

    Väga kahju kui see ära on kustutatud! Ma enamasti hoiangi kõhtu sees ja tõenäoliselt see mingil määral ka aitab, kuid mitte piisavalt. Siiani olen teinud püsivamalt keretõsteid horisontaalsel pingil ning vahelduseks ka muid harjutusi, kuid üritan nüüd terviklikumalt läheneda ning erinevamaid harjutusi teha.
  3. õllekõhust vabanemine

    Tere, Olen 25 aastane ning tegelenud spordiga kogu aeg ning sealjuures ka kõhule harjutusi teinud. Rasvaprotsent on mul madal ning olen pigem kõhna kehaehitusega (180 cm/78 kg) kui kõhulihaseid pingutan olen nendega rahul, kuid kui lihased lõdvaks lasen vajub kõht ette. Mu kõht pole küll üliteravate lihastega, kuid üle keskmise nelipaki pingutan ära. Iseenesest olen teinud jooksutrenni ning tavaliselt ka kõhulihaste harjutusi sinna otsa mõned seeriad ning lisaks ka jõusaali. Süüa üritan korraga mõõdukalt, et mitte kõhtu väga suureks venitada ahnusega ja lisaks pole ma ka eriline õllesõber. Ka perioodidel kui olen teinud rohkem trenni pole kõht ära kadunud. Usun, et sarnase probleemiga on teisigi ning tahaksin teada, kas see tuleneb mu kehaehitusest või millestki muust ning mis selle vastu teha saab. Võibolla peaksin tegema teistsuguseid/erinevamaid harjutusi kõhule. Arvamused ja ettepanekud teretulnud!
×