Jump to content

SpordiTydruk

Kasutajad
  • Sisu loend

    43
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik SpordiTydruk postitused

  1. No, pole keegi öelnud, et koledad jalad aga ma nii hirmsasti põen nendepärast, praegu pole neil jah midagi viga, isegi vormis on jne aga mulle ei meeldi kui keha läheb proportsioonist nii välja, et ülakeha on selline kondine ja jalad nagu ma ei tea mis all. Ja seda eelkõige kardangi kaalutõusuga, et läheb jalgadesse kõik, sest praegu on ka ju nii läinud tegelikult, muidugi ülakeha on ka ilusam aga siiski... Okei, no, homse kohta ei oska mingit toitumisplaani teha, sest homme on üks üritus kus ma ei teagi kas ma pean seal kohapeal ka sööma või ei , aga näiteks minul oleks siis toitumine nii, et (7.15)H: 1 dl kaerahelbeid/neljaviljahelbeid (kiir) + 1 dl vett + 1 dl piima, sinna läheks peale siis kas 1 spl täis moosi või paneks hoopis õuna, vahel harva ka 1 tl täis võid. (peale tavaliselt panen ka kaneeli kui teen magusa pudru), siis teeks võileiva, leivaks oleks rukkileib, peale paneks merevaiku või võid + singiviil või juustuviil ja tomatit kah peale. Joogiks on tee. (võtan mingisuguse suvalise lõunasöögi koolilehelt) (12.00)L: Kodune kanapihv, koorekeste, makaronid/riis, toorsalat ( kogustena on tavaliselt praadide puhul liha või kastet 70 või 150 g, kartult/riisi/tatart 150 g , salatit 70g Muidugi makarone väga tihti ei söö ja koolis söön tavaliselt riisi , kartulit või tatart, kodus vahel ka makarone. No ja kui on ülepäeviti supipäev , siis toon näite : Borš hapukoorega, mannavaht piimaga - suppi oleks 250g, hapukoort 20g, mannavahtu 100g, piima 100g Kojutulles, tavaliselt siis 15.00 , Vanillikohupiim 200g (kusjuures igapäevane koolijärgne toit, ma ei saa enam üldse ilma kohupiimata elada), nii ja siis läheb vahepeal üks võileib/belvita ja/ või õun ja kui pole trennipäev siis ka kohv No ei saa pidama mõnesmõttes, see nagu aitab puhata kui saan kõike seda mida tahan süüa peale kooli, nautida vms No ja õhtuks peaks sööma ma usun mingi 19.00 ? ja siis peaks olema korralik praad, mingi liha + makaronid/kartulid/tatar ja siis salat, leib võibolla ja piim jne, aga mul läheb ikka alati kõik teistmoodi... aga ma arvan, et enamvähem nii saaks ma toituda .. ja see oleks vast normaalne, ma üritan täisväärtuslikku kraami süüa siiski..
  2. Nojah, ega ma mõtlesingi, et siin tahetakse täpsemat toitumiskirjeldust aga ma ei teadnud kas mul üldse on mõtet seda siia lisada. No, praegu pole mõtet midagi kirja panna siia, sest kõik on olnud mingi õgimine aga näiteks järgmine nädal võin kirjutada kui kõik ilusti läheb.. Tegelikult see juba, kui ma siia kirjutaks mida ma söön, aitaks ära hoida õgimist, sest mul oleks häbi kui ma peaks kirjutama jälle ntx , sõin 3 keskmist kartulit, umbes rusikasuuruse lihatüki , siis 3 kommi, siis võileiva ja siis tuleks lõpmatu nimekiri mingitest snäkkidest
  3. Ma olen tegelikult perearstil käinud, tehti kõik proovid ja kõik oligi korras suht, no muidugi rauapuudus oli, kõik asjad olid natuke madalamad aga midagi muud erilist ei olnud. Nüüd võtan juba üle kuu aja ferromaxi ja olen hakanud sööma liha ja hiljuti hakkasin rohkem rasva jne ka kasutama, sest ma polnud enam harjunud seda üldse eriti kasutama jne. (võileivale või määrimine näiteks) aga võibolla peaks jah pöörduma psühholoogi või kellegi sellise poole, eks tuleb otsida keegi. Tegelikult pidingi minema kuu ajapärast jälle arstile ja vahepeal kaalu tõstma aga ma ei saa seda kuidagi ülespoole, ma usun jh et saaks nii, kui trenni ei teeks jne aga siis ma tean tulemusi, isegi praegu on näha... ehk siis jalad läheks veel paksemaks, ma tõesti ei taha... oeah, ma ei teagi, vb ei saagi ma kaalu siis tõsta muudmoodi kui, et saan jälle need jubedad jalad
  4. Kusjuures väga magusaisusi polegi, lihtsalt maitse pärast söön siis juba... jube
  5. No omastarust ma toitun normaalselt kui arvestada sellega, et ma veel peaks kasvama ja on hädavajalik ka kaalu tõsta , tööpäeviti on siis näiteks tavaliselt nii H: Puder (kiirkaerahelbe või kiir neljaviljahelbe) , sinna panen peale kas moosi või võid, nüüd olen rohkem rasvaineid ka kasutama hakanud, sest see oli väga minimaalne ja kaal üldse ei liiguta ennast, keha kuju koguaeg mängib ainult. Nii, ega puder pole veel kõik, sinna juurde tuleb üks võileib ja kui väääga suur isu on õuna järgi, siis õun kah. Lõuna on koolis, peaks nagu tervislik toit ja kõik olema, kuigi väga harva tekib seal täiskõhutunne, kuigi portsjonid on küll piisavad aga ega seda ei taha kõike ära kah süüa, hakkab vastu kuidagi. Lõuna on tavaliselt 12.00. Koju tulen umbes 15.00 , siis söön kohupiima ja midagi veel ja siis lähebki käest ära. Tavaliselt kui trenn tuleb, siis suudan ennast taltsudada ja ei söö eriti midagi muud peale kohupiima ja vb midagi veel. Aga teistel päevadel jäängi sööma ... No, õhtuks tavaliselt sõin midagi, mis ema tegi või siis tegin midagi ise aga no, ma ei suuda näiteks peale trenni jälle ennast vaos hoida ja enne kui norm toit valmist saab, siis olen juba niipalju näksinud, et kaloreid on ülepea... aga seda suudan kuidagi veel muuta. Täna käisin hoopis õhtul zumbas ja peale seda tegin koeraga pika jalutuskäigu, venitasin ja sõin ühe muna+ pool rukkileiba, 2-3 spl hakkliha (õhtuks pidid olema tortillad sellega aga no jäi ära) ja porgand. Järgmisel nädalal üritan olla korralikum, usun, et keha siis harjub ära , et pole vaja õgida koguaeg .. aga jah.
  6. Ma ei tea kas keegi seda enam loeb aga kui loeb, siis, alates sellest kui ma selle magusakorra ära ükskord tegin. Alates sellest on mul mingid nõmedad õgimishood, ma söön mingi kell 4 kõhu nii täis, et õhtul enam ei saagi süüa, sest ma loen kaloreid ning kui need täis, siis rohkem ei söö. Kuna oli see anoreksia, siis kindlasti on see ka sellest. Ma tahan kaalus juurde saada , ma tahan saada ilusat keha, hetkel see enamvähem ongi aga ülakeha on liiga kondine veel, samas jalad koguvad ikkagi ma ei teagi, pekki küll mitte aga alates sellest kui rohkem söön, siis on hakanud jalad ka paksemaks minema, muidugi õnneks on nad ilusti vormis, mis mulle tegelikult meeldib aga ei tahaks, et nad suureks läheks. Hetkel on juba nii 50-51 cm, oleneb mis trenni teen. Noh, täna juhtus jälle nii, et tuli just natuke aega tagasi see nõme hoog, sõin liha, kartulit, salatit, siis tuli kohupiima vajadus, siis sõin veel belvitasi ja midagi veel :S Täiesti jube, nüüd päeva peale 2000 kindlalt täis kui mitte rohkem. Hetkel on ka hästi pingeline, sest ees on eksamid jne pereprobleemid, täiesti jube, õppida ka ei suuda, õpikuid nähes hakkan lausa nutma , täiesti KOHUTAV. ma ei oskagi midagi teha, täna lähen jooksma õhtul ja hiljem võtan siis näksan võibolla midagi, kas porgandi või vaatan aga midagi suurt sööma ei hakka. Õnneks ma suudan loodetavasti nüüd järgmist nädalat ilusti alustada, sest ma nüüd üritan anda lubaduse endale, et järgmine nädal toitun ilusti. Mul on alati tavaliselt ette nähtud ka päevas 2 belvita küpsist kohvi ja kohupiima vms kõrvale. Mingeid erilisi magusavajadusi polegi, sest söön igapäev kohupiima ja belvitat ja kohv- need võtavad ilusti magusaisu ära. Aga huvitav on see, miks mul sellised hood tulevad? Kui ma poleks täna näiteks prae kõrvale veel kohupiima söönud, siis ma oleks terve õhtu oodanud, et omg, kuna juba saab seda, mitu tundi ja minutit veel... nii nõme .. :/
  7. No, tegelikult ma just ootan neid kilosi ja olen väga õnnelik kah kusjuures kui neid juurde tuli aga minu suursuur hirm on jah , just need jalad, sest nende pärast kõik see jama hakkaski. Näljutama ei hakkaks ma ennast enam kunagi, õnn oli, et ma trenniga tegelesin ikka selle näljutamise ajal ja siis ka vastavatel lk-del ringi tuhlasin, sest muidu ei teakski ma, et näljutamine tegi mind vahepeal paksuks ja üldse, ma tean, et see on täiesti mõttetu jama endaga nii teha, lihtsalt alguses oli selline imiku tunne, et pidid üldse õppima, omg , palju peab midagi sööma ja nüüd need on paigas, et näiteks mitu kartulit jne, vms, normaalne inimene sööb aga see magusa asi on veel küsimärgi all suht. Aga see sinu kommentaar juba aitas mul jälle natuke reaalsemalt mõelda, tahaks tõesti elu vabamalt elada ja eks ma püüangi. aitäh muidu
  8. Lisan siis veel nüüd, et praegu jõudsin arusaamale, et siiski oli mul mingi aine puudus, sest lõunasöök polnud just tegelikult üldse täisväärtuslik, midagi erilist toitvat see polnud ja normaalseid aineid kah väga ei saanud ja mõtlema hakates tuli mul meelde, et mul polnud magusaisu tegelikult üldse, ma lihtsalt otsisin midagi, mis selle tühja koha, mille vajadus mul oli , täidaks. Ma tegelikult naudin kohupiima ikka täiel rinnal ja see võtab korralikult magusaisu ära aga kuna ma olin juba täna kohupiima kreemi, mis mul alati õgimishoo tekitab, söönud, siis ei hakanud enam kohupiima sööma. Igaljuhul siis, nüüd küsimus, palju oleks norm, päevas magusa tarbimiseks, üldse ei kavatse mingeid shokolaade ega asju igapäev õgida, mõtlesin, et no, kui isu mingi asja järgi tuleb, siis võiks ju süüa näiteks kasvõi jäätise, mille isu mul on juba kuu aega olnud, aga praegu kardan üldse magusat süüa, mingi paari päeva pärast alles julgen vist. Mis kogustes magus hakkaks mu figuurile mõjuma? mul on 3 trenni vähemalt nädalas (bodypump+jooksen 15 või 25 vms minutit) , jõusaal , bodycombat ja vahel ka bodybalance. Kas peaks paanitsema kui paar kommi päevas ära süüa või mingit jäätist süüa vms ?
  9. Nojah, ega tegelikult peale näljutamist olin harjunud ära , et ei söö magusat ja mitte mingit vajadust polnud, kui magusavajadus tuli, siis jõin jogurtit ja söin kuivatatud ja värskeid puuvilju ja oi kuidas ma nautisin neid, sest ma tõesti polnud huvitatud magusast üldse aga nüüd olen hakanud jälle ümbritsevate inimeste pärast rohkem magusat kah sööma. Ja nüüd tunnengi, et milleks oli vaja jamada sellega, oleks võinud jätkata ilusti vähem magusa söömisega jne. Praegu mõtlengi, et ostan jälle omale neid kuivatatud puuvilju ja hakkan magusaisusi ajama jogurti ja nendega vahelduseks jälle ära ja siis vahepeal midagi magusat luban kah vast kui tõesti isu on. Aga muidu, kui mul jäävad need magusakalorid siis oma kulutatud kaloraazi hulka, kas siis ei tule pekki ega midagi juurde? No, ma ei tea, on lihtsalt paanika, pean vist siiski kuidagi omale toitumiskava vms tellima, kuigi mul raha pole praegu üldse, keegi teab kust odavalt ja korralikku kava saada või saab selle kuidagi ise teha vms? Praegu liha pole, teen võibolla siis omale hoopis omleti kodujuustuga või söön lihtsalt õhtuks kodujuustu, siis ei tule neid nõmedaid süümekaid kah, kuigi usun, et kaloraaz lubaks ikka vast 2500 aga mul nii halb tunne selle magusa söömise pärast, et ma kohe ei taha endale seda lubada. Kaalu muidu peaks jah tõstma kah aga mitte magusaga.
  10. Ei teagi mis täna juhtus ja sõin umbes 15.00 üle poole(100g) shokolaadi ära ja paar kommi kah, nüüd koos teise toiduga umbes 2000 kalorit käes, ees on bodycombat(kell 17.00) ja peale seda kunagi õhtul plaanin süüa siis näiteks ühe muna ära ja vb midagi väga väikest veel, kas on oht, et pekki tuleb juurde, sest muidu ei paanitseks kui eile poleks söönud päeval väikse koogitüki ja õhtul pitsa tüki :/. Muidu jah, eile oli jõusaal mul kah, olen alakaalus aga siiski jalgadele kipub ruttu juurde tulema pekki (näljutasin alakaalu, nüüd söön normaalselt). oeh Nüüd küll plaan 2 päeva magusata olla...
  11. No ma ei tea , aga igastahes reieümbermõõt suurenes ja ülakeha läks ilusamaks, enne olid kondid rohkem paista aga see võib lihtsalt olla ka nüüd sellest, et olen rohkem seljalihaseid ja värke tegema hakanud ja paremini toituma... oeh, no ma ei teagi nüüd siis, eks näeb mis edasi saab vist nüüd siis, loodan, et nad rohkem paksemaks ei lähe
  12. Oeh, tean, et on julm alakaal tegelikult veel, sest olen 167 cm pikk aga ma ei tea, reie ümbermõõt kasvas nädalaga või hakkaski vist siis kasvama kui pumpi läksin 48,5- lt 50-le , ma ei tea mis siis nüüd on...
  13. Tere! Hetkel on siis lugu selline, et olen 16 aastane, oli anoreksia, praegune kaal 46, peaks veitsa seda tõstma veel. Olen palju trenni teinud jne, nüüd muutsin veitsa ja lisasin bodypumpi ja reied on paksemaks kohe läinud sellest, hetkel oli umbes nii, et E- pump , T-vaba, K-vaba, N- bodyfit vms, R- bodycombat, L-vaba, P- bodybalance , No ja ei toitu ma üle kh, kalorite mõttes kindlalt mitte , no vot nii närvi juba ajab, ei saa aru mis toimub, reied lambist hakkasid paksemaks minema, pumpi ei taha sellepärast ära jätta, sest see muutis mu ülakeha ilusamaks, kondid said ilusti kaetud juba mõne korraga seal käigust. Nüüd oleks veel vaja aga kardan nende jalgade pärast, ei tea mis toimub , Hetkel tegin kavaks, E-pump T, K - vaba , N- jõusaalis teen jalad täiesti vist läbi+ kõht, R-combat, L-vaba, P- balance vast... Milliseks peaks mu keha selliste trennidega muutuma, mis kuju jne?
  14. Suured tänud kasuliku lk-e eest aga nüüd jääb küsimus tegelikult, kas mu trennidest piisab või on vaja midagi muuta või hoopis vähemaks midagi võtta ning tegelikult isegi avastasin, et kui hakkasin rohkem rinnalihast treenima, siis see tõesti mõjutas natuke aga eks see paistab pikema aja jooksul aga kas selliste trennidega nagu minul on ma enamus rasva ära ei põleta vms , et nagu polegi võimalik rinnal väga kasvada kah siis ju, sest see koosneb enamasti siiski ka rasvast...
  15. Oeh, appi, ma mõtlen siin pidevalt endale mingit head treeningplaani välja, et kõike oleks normilt, sellessuhtes, et ma ei teagi nüüd, reitele on tulnud rasva juurde kuigi ma oluliselt pole mingit söömist muutnud ega midagi, söön nüüd küll jah rohkem, varsti kavatsen lõpetada kalorite lugemise ka ja lihtsalt üritan tasakaalustatult rohkem toituda või vähemalt tervislikult. Kuna tegelikult mul päevi pole hetkel ja nende tagasitulek võtab nagunii kaua aega siis ei teagi mida teha, ma peaks kaalu tõstma , olengi vast natuke tõstnud aga mind huvitab ka see, et mul oleks sportlik keha. Näljutamisega kaotasin ma suht oma rinnad täiesti, praegu natuke on nagu midagi tulnud, et kui ma teeks nüüd nii : E- Bodypump, T- vaba , K- vaba, N- jooksen 15 min, enne jõusaali treeningut ja pärast 15 min otsa veel, jõusaali kava pean mõtlema veel natuke, et mis harjutusi täpsemalt teha, R- bodycombat (usun isegi, et seda pole väga vaja, aga mulle hirmsasti meeldib see, et kõik pinget tervest nädalast saab seal välja rahmeldada, nii hea tunne on pärast kohe) , L- vaba ,P- jooksen mingi aja 15-30 min. ning teen mõnda harjutust jõusaalis (jooksu aeg oleneb kuidas on lood väsimuse jne) , siis läheks Bodysse (seal kipub aeroobset osa väheks jääma) ja siis strechingusse. Eesmärk on saada kõik ilusti proportsiooni ja ka natuke lihast aga siiski sportlikumat välimust natuke, mitte mingi bodybuilder(mida ma ei loodagi sellise trenniga saavutada). Lihtsalt, kas kui korralikult nüüd toituda, magusat tahan ka, aga ei teagi mis teha selle magusapäevaga, seal kipub karmiks minema selle söömisega, üritan kuidagi isude järgi rohkem sööma hakata, et kui on magusaisu siis söön väikse shokolaadi vms näiteks, et mitte üle pingutada ja väga vast ei paanitseks ka kui söön rohkem magusat, sest trennid peaks aitama ära kulutada selle. Igastahes, mind huvitab, kas mul on sellise trenni ja värgiga lootust, et rinnad natuke ka ikka edasi nüüd arenevad ja keha saab vormi. Jõusaalis olen küll märganud, et on sportliku kehaga ja kõik rinnad ja asjad kah olemas... ei teagi , äkki oskab keegi midagi mu jutu peale nüüd kosta ?
  16. Nii, otsustasin muuta oma kava, praegu üritan teha nii, et E- Jõusaal (ala või ülakeha) , K- Jõusaal (ala- või ülakeha), R-Bodycombat , P- zumba, mõtlesin, et võibolla oleks parem 2 aeroobset ja 2 jõutrenni, sest jõusaali kasuks otsustasin kuna mul on vaja natuke rohkem ülakeha treenida Ja valku olen nüüd ikka rohkem sööma hakanud aga eks seda pean veel sättima
  17. No, eks ma siis hakkan rohkem valku tarvitama, täna üritasingi süüa rohkem valku ja väga hea on olla, kõht korralikult täis ja hea olla , SUURED tänud teile, kui kellelgi midagi veel lisada on, siis võiks lisada, hoian sellel teemal silma peal
  18. Tegelikult pole ma valku isegi anoreksia ajal vältinud, sest terve see aeg ma sõin kohupiima, kuigi see jäi mu ainsaks toidukorraks vist päevas vahepeal. Ka praegu söön korralikult valku, sest ma tean, et see täidab kõhu, rasvu olen nüüd hakanud ka rohkem sööma, enne ei tarbinud neid üldse. Loomset valku üritan ka süüa nüüd rohkem aga seda vist iga päev päris ei juhtu, kuid siiski enamus päevadest , sest olen hakanud koolis jälle söömas käima, kus on igapäev mingit sorti liha (hakkliha, sealiha, kala) jne.
×