Jump to content

Invention

Kasutajad
  • Sisu loend

    390
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Invention postitused

  1. Massilisajad

    Mulle SELF'i tooted maitsevad...
  2. 31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

    Siin on süüdi natuke vigane registreerimissüsteem. Isegi registreerides andis esimest korda ankeeti saates errori. Kuid kõik väljad jäid täidetuks, aga Kategooria aga vahetas süsteem ära (just noorte kulturismi). Kiiresti uuesti saates ei pruugi seda viga kohe märgata.
  3. Registreerun ka: Markus Lattikas Rannafitness +178 (tegelik 186, algajad) Audentes Fitness/Tallinn Treener Jevgeni Kuzmin
  4. Kas on mu kaal OK ? ( mis arvate )

    Enne kaalusid 52.7 ja nüüd 53.5? Massive gainz
  5. Kaalulangus (trenn ja toitumine)

    Rasva põletatakse köögis (huvitav, mitmes kord seda lauset siin foorumis juba kirjutatakse ) Arvuta välja oma BAV ning löö kokku oma päevane energia, mida sisse sööd. Kulutus peab olema suurem kui sissesöödav energiahulk. Teemasid, kuidas pekki põletada, on siin umbes miljon. Loe läbi, saad vastused küsimustele: http://forums.fitness.ee/forum/77-kaalust-maha/
  6. Kas on mu kaal OK ? ( mis arvate )

    See võiks olla selline 160cm pikkusega heas vormis naisterahva kaal...
  7. Millega tegu?

    Proovi järgi...
  8. Toitumiskava - kommentaarid, kriitika, nõuanded.

    Mis grill-liha ja kodujuustu koos söömises veidrat on? Ise söön ka nii hooajal
  9. Suveks trimmi

    Ei juhtu
  10. SKG transformation journey

    Vaata asja positiivsest küljest. Järgmine kord ei pea tüdrukut dumpima kui ta küsib, et ega sa mingeid "lisandeid" ei kasuta
  11. Intermittent fasting

    Järelikult ei tasu paleot harrastada. Tulemus on praegu silmaga näha... Ajud kaovad ära
  12. Intermittent fasting

    Oled sa ikka enda peal järgi katsunud, kas peale peensoolt tuleb jämesool? Äkki ei tule... Usaldad pimesi valitsuse poolt levitatavat valet. /sarcasm
  13. Intermittent fasting

    Ja tema eesmärk on....?
  14. Intermittent fasting

    No peale LPF2'e siia tekkimist ei ole enam kahtlustki, kes on nummmi ja ka okas25 tõenäoliselt... Suht mitmekordistunud isiksus. jrx, jah, sul oleks suurem võimalus mingile potilillele oma jutt selgeks teha kui sellele ahvile.
  15. Jõusaal + poks

    Kas tõesti on vajalik igasse teemasse oma reklaami teha?
  16. SKG transformation journey

    Ah, kes neist naistest aru saab...
  17. Väga kiire seedimine

    Ma arvan ka. Tundub, et kõik nõustuvad, et sa oled väga tark. Võiks isegi öelda, et me ei ole väärt sinu tarkusest osa saama, seega palun ära alanda meid ja hoia oma tarkused endale. Meie jaoks on see nii kui nii kõrgem klass ja me ei mõista seda.
  18. Väga kiire seedimine

    Tegu on vaimse puudega inimesega siiski, mitte lihtsalt trolliga Aga vaidlemine on tõesti mõttetu..
  19. Väga kiire seedimine

    Ära haugu. Keegi pole sinuga rääkinud.
  20. Väga kiire seedimine

    Huvitav tendents siin. Mu järgnev jutt ei ole midagi isiklikku kellegi vastu, aga äkki modedele natuke mõtlemisainet. Kui LPF (kes on eeldatavasti sama isik, kui nummmi) võtab sõna steroidide ja nende seosest siinse foorumi fitnessi eliidiga, siis on ta bännitud loetud sekunditega. Praegust ila aga ajab ta juba mitmeid päevi ja kedagi ei kõiguta... Valikuline sõnavabadus? Kui ennast ei torgi, siis las olla?
  21. Alakaalu jama

    Ega pole kahtlust eriti jah, kes see on. Seisund on ikka palju halvemaks läinud. Aeg särk tagurpidi selga tõmmata ja pehmesse ruumi minna.
  22. Alakaalu jama

    Kasutades su oma sõnu, siis otsi see näide ise üles, ega me su lapsehoidjad pole.
  23. Alakaalu jama

    Uskumatu, see tüüp ületab isegi LPF'i
  24. Alakaalu jama

    No ongi! Mitu kärbest ühe hoobiga
×