Jump to content

Invention

Kasutajad
  • Sisu loend

    390
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Invention postitused

  1. Rasvaprotsendi languse aeglustumine

    Kui pikalt sa seda pausi teeksid? Iseenesest näeks see välja nagu üks pikem cheat-day?
  2. Rasvaprotsendi languse aeglustumine

    Hea seletus. Ühesõnaga tõstan paariks nädalaks oma kalorite ja valgu päevast kogust ja keskendun rohkem lihastrennile ja siis mõne kuu pärast vähendan kaloritehulga tagasi samale tasemele, kus ta on praegu...
  3. Rasvaprotsendi languse aeglustumine

    Küsisin, ja laias laastus rääkis sama juttu, mida sinagi. Eelistan saada erinevaid arvamusi, sellepärast püstitasin küsimuse ka siin.
  4. Uskumatu. Meerikamaal läheb kindlasti hästi kaubaks....
  5. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    No kui pole AF, siis pole. Vanasti ju selle puudumisel pildid tegemata ei jäänud ja pimedas sul see AF niikuinii ei mõika. Mina ise olen Canoni kasutaja, aga kaamera soovitan osta sama mark, mis on sõpradel/sugulastel. Saate objektiive mitmepeale osta, tuleb palju odavam. Nii et see tõesti ei pea olema Nikon või Canon, ka Pentax kuulub kindlasti peegelkaamerate tootjate TOP5te. Poolkaadersensoriga kaamerate ette lähevad ka third-party tootjate objektiivid, mis on väga mõistliku hinnaga...
  6. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Jep, peegliga kaasa tuleva kitikaga saad alguses hakkama suurepäraselt ja siis näed, millest puudu jääb ja vaja juurde osta. Seebikarbiga on see, et pead terve kaamera välja vahetama, kui millestki puudu jääb Ja no 300-400€ saad algaja jaoks ikka väga asjaliku kaamera koos objektiiviga, ükskõik kas siis Canoni või Nikoni... Näiteks: http://fotokala.ee/foorum/read.php?f=3&i=129488&t=129488 http://fotokala.ee/foorum/read.php?f=3&i=128572&t=128572 http://fotokala.ee/foorum/read.php?f=3&i=129567&t=129567 jnejnejne....
  7. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Mitte, et ma end fotospetsialistiks peaksin, aga kui soov peale vormipiltide veel muud pildistada (loodust kasvõi näiteks), võtaksin pigem peegelkaamera, kasvõi mõne natuke odavama otsa oma, kui ei taha palju raha sinna alla panna. Esiteks saad vahetada objektiive (lainurk vs. teleobjed), lisaks on rohkem mänguruumi fookussügavustega. Pimedamate aegade jaoks kulub ära valgusjõulisem objektiiv. Selle SX'ga võid natuke vähem valgustatud ruumides hätta jääda ning built-in flash pole ka kõige parem lahendus. Ka loodust pildistades sõltub palju sellest, mida sa täpselt tahad looduses pildistada, kas teha maasikufotosid mägedest-jõgedest või teha makrofotot jääkristallist/kärbsest... Olen ise ka amatöörfotograaf, tegelenud nüüdseks täpselt aasta. Ja tõesti on soov alguses järjest paremat tehnikat juurde osta peegelkaamerale, aga samas see on mööduv kui hakkad aru saama, mida sul tegelikult reaalselt ka vaja läheb
  8. Päevane KCAL

    Miks sa neid arvutusi teed? Kalkulaator näitabki, mis su Kcal'te hulk päevas peab olema (vähemalt mina saan nii aru) Teed 3-5 korda nädalas trenni ja sööd ühtemoodi oma 3750 Kcal iga päev ära... Arvestab päevasesse kaloraaži sisse kehalise aktiivsuse, mida on tarvis kehakaalu säilitamiseks.
  9. Massilisaja võtmine, kui trenni ei tee

    Okei, aga milleks siis soovitatakse süüa rohkem kordi väiksema kogusega päevas?
  10. Massilisaja võtmine, kui trenni ei tee

    Ma olen aru saanud, et ka toidukordade arv on siiski tähtis. Kui süüa päevas 1-2 korda ja vastavalt siis näiteks 1500-3000kCal korraga, siis ei jõua magu lihtsalt kõike ära seedida ning osa ladestub rasvaks. Selleks oleks kasulik jagada söömine 5-... toidukorraks päevas, iga paari tunni tagant. Või pole see nii?
  11. Ma olen üks vähestest õnnelikest, tundub. Minu kaasa käib trennis koos minuga
  12. Massilisaja võtmine, kui trenni ei tee

    Ja see on korralik toitumine? Ma pole küll teab, mis ekspert, aga enam rohkem valesti pole vist võimalik toituda....
  13. FAST Intra

    Kas Intrat on mingi mõte tarbida, kui võtan niigi enne ja pärast jõutrenni BCAA'd?
  14. Venitamine

    Igaüks, kes küsib mis venitusharjutusi teha, saab vastuseks selle venituspanga lingi nii naljakas lihtsalt... Võib ju selle lingi ka anda: http://www.kaalustalla.ee/harjutuste-pank/ Aga jah, mis mõtet oleks seda kõigile seletada, kui on olemas korralikud piltidega näidised, millest saab niikuinii paremini aru, kui läbi internetifoorumi seletamisest. Tasub lihtsalt ringi vaadata.
  15. Venitamine

    www.fitness.ee/venitustepank Need näiteks?
×