Peep70
-
Sisu loend
246 -
Liitus
-
Viimati külastanud
-
Päevavõidud
6
Postitused posted by Peep70
-
-
-
-
-
-
-
Lisatud AJAKAVA. Lõplikult registreeritud võistlejad.
http://joudjavaim.ee/news/emv-klassikalises-joutostmises-2016-voistlejad/
-
NB! Kõik võistlejad, kes on eelnevalt registreeritud, peavad saatma ka lõpliku registreerimise kinnituse (enne 6. nov. 2016 kell 23:00!),
kus kinnitavad oma osalemist EMV-l või sellest loobumist.
Lõplikult registreeritud võistlejad peavad maksma ka osalustasud.
Lõplikul registreerimisel võivad sportlased, soovi korral, muuta esialgselt ülesantud kaalukategooriat.
Hiljem seda teha ei saa (võistlustel tuleb osaleda lõplikult ülesantud kategoorias)!
Hetkeseisuga on lõplikult registreeritud võistlejad tumedalt:
http://joudjavaim.ee/news/emv-klassikalises-joutostmises-2016-voistlejad/
-
Hetkeseisuga registreeritud võistlejad:
http://joudjavaim.ee/news/emv-klassikalises-joutostmises-2016-voistlejad/
-
Eelregistreeritud võistlejaid saad jooksvalt jälgida siit:
http://joudjavaim.ee/news/emv-klassikalises-joutostmises-2016-voistlejad/
-
...jätkame 4 aasta tagust teemat:
Hetkel taas Poolas, Szszyrkis toimumas 2016 a noorte ja juuniorite jõutõstmise MM.
Meie eestlaste tegemistest.
Eile tegi oma avastardi Kermo Pärn (-66kg).
Kermo kükkis 182,5 kg, surus lamades 117,5 kg ja tõmbas 215 kg - mis tagas talle ka pronksmedali!
Kogusumma 515 kg tagas 4-nda koha (pronksmedalist jäi puudu 7,5 kg)
Täna õhtul kell 19:30 on võistlustules Mark kihu (-83kg, noor).
Neljapäeval kell 14:00 Margus Kärner (-83kg, juunior).
Laupäeval kell 10:00 Mihkel Ruut (-120kg, noor).
Võistluste ülekanne:
http://goodlift.info/live1/onlineside.html
-
Registreeritud võistlejad:
Naised - 52 kg Marika Kütsen, Tallinn , 1974 - 57 kg Kaisa Laurand, Risti, 1984 Eli Pilve, SK Reval-Sport, 1982 - 72 kg Karin Mikk, SK Sparta, 1981 Mirjam Kase, SK Sparta, 1998 Laura Lenbaum, SK Sparta, 1987 - 84 kg Jana Olak, TÜASK, 1966 Carolin Simenson, TÜASK, 1988 Mehed - 74 kg Mihkel Lees, TÜASK, 1987 Ahti Prits, SK Sparta, 1964 Artur Olle, Läänemaa, 1985 Karl Michael Valk, SK Reval-Sport, 1994 Andrei Koplik, RSK sPORTKUNDA,1987 - 83 kg Jüri Haud, Rapla, 1984 Harri Olak, TÜASK, 1992 Tiit Saarma, KLSM, 1990 Mati Kase, SK Sparta, 1990 Allan Nikopensius, TÜASK, 1987 Mihkel Laas, SK Reval-Sport, 1954 - 93 kg Alar Kraav, TÜASK, 1990 Kristo Krõlov, TKHK, 1995 Tarmo Sikk, Halinga, 1994 Rando Raaper, Saaremaa, 1988 Kristjan Kotli, SK Reval-Sport, 1995 Alexander Andrusenko, TÜASK, 1986 Andri Eric Külaviir, SK Reval-Sport, 1998 Rando Raudsepp, Kündja Spordiklubi,1981 - 105 kg Argo Erit, SK Sparta, 1986 Marko Mumm, TÜASK, 1988 Risto Sappinen, SK Sparta, 1976 Hjalmar Mäe, SK Reval-Sport, 1980 - 120 kg Elar Kraav, TÜASK, 1987 Sigmar Avald, TKHK, 1977 Gunnar Enkel, Tallinn, 1956 Rainer Raaper, Saaremaa, 1987 Andres Külaviir, SK Reval-Sport, 1973 120 + kg Siim Rast, SK Reval-Sport, 1988 Kaur-Mikk Pehme, TÜASK, 1988 Oliver Sillaots, SK Reval-Sport, 1978 Raul Randmäe, SK Reval-Sport, 1948 Kaido Leesmann, SK Reval-Sport,1969 Martin Vahtramäe, SK Reval-Sport, 1993 -
-
Lõplikult registreeritud võistlejad
Naised
-47
Marika Kütsen, Tallinn, 1974, M1
-52
Paula Helena Kuklane, SK Sparta, 1999, noor
-57
Marianna Bogdanova, TÜASK, 1983, avatud
-72
Mirjam Kase, SK Sparta, 1998, noor
Gertina Simenson, TÜASK, 1997, juunior
Liisi Himma, Sõmerpalu, 1986, avatud
-84
Kristin Petersel, SK Sparta, 1998, noor
Karin Mikk, SK Sparta, 1981, avatud
Karoliina Kase, TÜASK, 1992, avatud
Mehed
-59
Ants Torri, Märjamaa SK, 1957, M2
Elmar Põldsalu, Palmse, 1948, M3
-66
Kermo Pärn, TÜASK, 1998, noor
-74
Henri Olak, TÜASK, 1999, noor
Taavi Kärner, TÜASK, 1997, juunior
Agris Reppo, TÜASK, 1996, juunior
Karl Michael Valk, SK Reval-Sport, 1994, juunior
Peep Päll, TÜASK, 1970, M1
Antti Markus, SK Sparta, 1973, M1
Ahti Prits, SK Sparta, 1964, M2
-83
Mark Kihu, TÜASK, 2000, noor
Marko Lind, TKHK, 1995, juunior
Rainar Metsalu, TKHK, 1994, juunior
Margus Kärner, TÜASK, 1993, juunior
Aleks Mihkelson, Otepää, 1997, juunior
Harri Olak, TÜASK, 1992, avatud
Roland Desjatski, Võru, 1988, avatud
Heino Maiste, Märjamaa SK, 1949, M3
-93
Keijo Orgvee, Paide, 1999, noor
Rudolf Põldma, SK Reval-Sport, 1998, noor
Andri Eric Külaviir, SK Reval-Sport, 1998, noor
Kristo Krõlov, TKHK, 1995, juunior
Robin Sulg, SK Reval-Sport, 1996, juunior
Kristjan Kotli, SK Reval-Sport, 1995, juunior
Kalev Kotto, Rapla, 1964, M2
Endel Põldsalu, Tartumaa, 1955, M3
Viktor Guštšin, Toila, 1946, M4
-105
Roman Zadoroznõi, SK Reval-Sport, 1998, noor
Argo Erit, SK Sparta, 1986, avatud
Marko Mumm, TÜASK, 1988, avatud
Alex-Edward Raus, TÜASK, 1992, avatud
Jevgeni Jablokov, SK Reval-Sport, 1988, avatud
Kalev Martsepp, SK Ringi, 1959, M2
Tiit Heide, Kadrina, 1950, M3
Mihkel Laurits, Märjamaa SK, 1944, M4
-120
Mihkel Ruut, TÜASK, 1999, noor
Pavel Budanov, SK Reval-Sport, 1998, noor
Mihkel Raadik, 1991, TTÜ Spordiklubi, avatud
Andres Külaviir, SK Reval-Sport, 1973, M1
Gunnar Enkel, 1956, M3
+120
Martin Vahtramäe, SK Reval-Sport, 1993, juunior
Siim Rast, SK Reval-Sport, 1988, avatud
Günter Koovit, Saare vald, 1976, M1
Märt Männik, Jüri, 1964, M2
NB! Võistluste lõplik ajakava selgub lähiajal.
Võistlejate grupid on eeldatavalt järgmised:
1. grupp - Naised - 9 tk
2. grupp - Mehed -59,-66,-74 kg - 10 tk
3. grupp - 83 kg - 8 tk
4. grupp - 93 kg -9 tk
5. grupp - 105 kg - 8 tk
6. grupp - 120 ja +120 kg - 9 tk -
-
Eelregistreeritud võistlejad
Naised -47 Marika Kütsen, Tallinn, 1974, M1 -52 Paula Helena Kuklane, SK Sparta, 1999, noor -57 Marianna Bogdanova, TÜASK, 1983, avatud -72 Mirjam Kase, SK Sparta, 1998, noor Gertina Simenson, TÜASK, 1997, juunior Liisi Himma, Sõmerpalu, 1986, avatud -84 Kristin Petersel, SK Sparta, 1998, noor Karin Mikk, SK Sparta, 1981, avatud Karoliina Kase, TÜASK, 1992, avatud +84 Kristel Loorits, TÜASK, 1997, juunior Mehed -59 Christian Sepp, Märjamaa SK, 1995, juunior Ants Torri, Märjamaa SK, 1957, M2 Elmar Põldsalu, Palmse, 1948, M3 -66 Kermo Pärn, TÜASK, 1998, noor -74 Henri Olak, TÜASK, 1999, noor Taavi Kärner, TÜASK, 1997, juunior Agris Reppo, TÜASK, 1996, juunior Karl Michael Valk, SK Reval-Sport, 1994, juunior Peep Päll, TÜASK, 1970, M1 Antti Markus, SK Sparta, 1973, M1 Ahti Prits, SK Sparta, 1964, M2 -83 Mark Kihu, TÜASK, 2000, noor Arti Ottel, SK Reval-Sport, 1998, noor Andri Eric Külaviir, SK Reval-Sport, 1998, noor Marko Lind, TKHK, 1995, juunior Rainar Metsalu, TKHK, 1994, juunior Margus Kärner, TÜASK, 1993, juunior Aleks Mihkelson, Otepää, 1997, juunior Jürgen Leesmann, SK Reval-Sport, 1993, juunior Harri Olak, TÜASK, 1992, avatud Roland Desjatski, Võru, 1988, avatud Artur Lenbaum, SK Sparta, 1987, avatud Kalev Teder, Märjamaa SK, 1948, M3 Heino Maiste, Märjamaa SK, 1949, M3 -93 Keijo Orgvee, Paide, 1999, noor Rudolf Põldma, SK Reval-Sport, 1998, noor Kristo Krõlov, TKHK, 1995, juunior Robin Sulg, SK Reval-Sport, 1996, juunior Kristjan Kotli, SK Reval-Sport, 1995, juunior Kalev Kotto, Rapla, 1964, M2 Viktor Guštšin, Toila, 1946, M4 -105 Roman Zadoroznõi, SK Reval-Sport, 1998, noor Urmo Paju, TKHK, 1996, juunior Tõnis Holmberg, Märjamaa SK, 1995, juunior Argo Erit, SK Sparta, 1986, avatud Marko Mumm, TÜASK, 1988, avatud Alex-Edward Raus, TÜASK, 1992, avatud Jevgeni Jablokov, SK Reval-Sport, 1988, avatud Andres Külaviir, SK Reval-Sport, 1973, M1 Kalev Martsepp, SK Ringi, 1959, M2 Tiit Heide, Kadrina, 1950, M3 Mihkel Laurits, Märjamaa SK, 1944, M4 -120 Mihkel Ruut, TÜASK, 1999, noor Pavel Budanov, SK Reval-Sport, 1998, noor Sigmar Avald, TKHK, 1977, avatud Mihkel Raadik, 1991, TTÜ Spordiklubi, avatud Gunnar Enkel, 1956, M3 +120 Martin Vahtramäe, SK Reval-Sport, 1993, juunior Siim Rast, SK Reval-Sport, 1988, avatud Günter Koovit, Saarde vald, 1976, M1 Kaido Leesmann, SK Reval-Sport, 1969, M1 Märt Männik, Jüri, 1964, M2 -
Palju õnne Andrile ja (Masters Andresele) uute Eesti noorte rekordite, küki 255 kg ja kogusumma 640 kg (255+152,5+232,5) eest!
-
-
NB! UUS ajakava üleval!
Suuremate meeste ( -93kg, -105kg, -120kg, 120+kg) kaalumine 12.15-13.45
-
NB! UUS ajakava
10.00-11.30-kaalumine (naised, mehed -59kg, -66kg, -74kg, -83kg) 32
12.00-1.grupp (naised) 6
12.30-2.grupp (mehed -59kg, -66kg, -74kg) 13
13.15-3.grupp (mehed -83) 13
12.15-13.45-kaalumine (mehed -93kg, -105kg, -120kg, 120+kg) 33
14.15-4.grupp (mehed -93) 10
15.00-5.grupp (mehed-105) 8
15.30-6.grupp (mehed-120) 8
16.00-7.grupp (mehed 120+)7
16.30-autasustamine
-
Euroopa MV klassikalises jõutõstmises edukalt lõppenud, aeg kokkuvõteteks.
1. Suured tänud noortele abilistele - TÜASK jõutõstjatele ja TÜ kkt tudengitele!
Loaderid, spotterid (kettamehed) - EPF juhatuselt tuli tagasiside - peaaegu Euroopa parimad!
Erilised tänud neile, kes ei taha tähelepanu ega suurt tasu, vaid on nõus isegi öötundidel, oma abikäed
rasketel hetketel külge panema!!! "Nüüd tean, kellega saab rallit sõita!"
2. Eesti koondise võistlejad, treenerid. Tublid!
Kokku võideti 5 medalit (1 kuld, 1 hõbe ja 3 pronksi).
Üksikalamedaleid 18 (1 kuld, 4 hõbedat ja 13 pronksi).
47 uut Eesti rekordit! (Õigel ajal, õiges kohas - Euroopa MV-l, Tartus!)
Riikide arvestuses: mehed - avatud klassis 3. koht! (24 riiki), noored 5. (13), juuniorid 12. (22).
Naised - avatud klassis 9. (22), noored 8. (12), juuniorid 6. (17).
Tänud veel kord kõigile abilistele, korraldajatele ning sportlastele, treeneritele!
Saime hakkama suure asjaga!
Suurematest tulevikuplaanidest jõutõstmissõpradele.
1) Korraldame 2.-8. oktoober 2016 MM jõutõstmises (Masters, Tallinn).
Valgevene ja klassikalise jõutõstmise huvilistele.
2) Juuni 2017 MM klassikalises jõutõstmises (kõigile, Minsk).
Buss ja bussijuht juba valmis!
- 1
-
-
AJAKAVA
Laupäev 5. märts
10:00 Naised (noored) -43,-47,-52 kg (10 võistlejat) – Ornella Mundi , Paula Helena Kuklane
Naised (noored) -57 kg (7 võistlejat)
13:30 Võistluste avamine
14:00 Naised (noored) -63, -72, -84 ja +84 kg (17 võistlejat)
18:00 Mehed (noored) -53, -59 kg (10 võistlejat)
Mehed (noored) -66, -74 kg (11 võistlejat) – Kermo Pärn, Sander Põhjala, Mark Kihu
Pühapäev 6. märts
10:00 Naised (juuniorid) -43, -47,-52 kg (13 võistlejat)
Naised (juuniorid) -57, -63 kg (15 võistlejat) – Laura-Lisett Lepp, Ave Tüür
15:00 Mehed (juuniorid) -83, -93 kg (13 võistlejat) – Andri Eric Külaviir
18:30 Naised (juuniorid) -72, -84, +84 kg (9+11 võistlejat) – Gertina Simenson, Kristel Loorits
Esmaspäev 7. Märts
11:00 Mehed (noored) -105, 120, +120 kg (11 võistlejat) – Mihkel Ruut
Mehed (juuniorid) – 66 kg (14 võistlejat) – Siim Jürgenstein, Marius Lemming
16:00 Mehed (juuniorid) -59, -74 kg (21 võistlejat) – Karl Michael Valk, Agris Reppo
Teisipäev 8. Märts
10:00 Mehed (juuniorid) – 83 kg ( 12 võistlejat) – Rainar Metsalu
Mehed (juuniorid) – 93 kg (14 võistlejat) – Kristo Krõlov
15:00 Mehed (juuniorid) -105 kg (13 võistlejat) – Siim Salin
Mehed (juuniorid) -120, +120 kg (7 võistlejat) – Aivar Siska
Kolmapäev 9. Märts
12:00 Naised -47, -52 kg (16 võistlejat) – Liisi Kreen
Naised -57 kg (10 võistlejat) – Marianna Bogdanova
17:00 Mehed -59, -66 kg (13 võistlejat)
Neljapäev 10. Märts
11:00 Naised -63 kg (12 võistlejat)
Naised -72 kg (13 võistlejat) – Liisi Himma
16:00 Mehed -74 kg (17 võistlejat) – Aimar Kuusnõmm
Mehed -83 kg (16 võistlejat)
Reede 11. Märts
10:00 Naised -84, +84 kg (12 võistlejat) – Karoliina Kase, Eliise Peterson
14:00 Mehed -93 kg (17 võistlejat) – Margus Silbaum, Siim Sammalkivi
18:00 Mehed -105 kg (15 võistlejat) – Alex-Edward Raus, Marko Mumm
Laupäev 12. Märts
11:00 Mehed -120 kg (10 võistlejat) – Elar Kraav, Marek Vähi
Mehed +120 kg (8 võistlejat) – Siim Rast
-
-
NAISED
Ornella Mundi - 52 kg Sub-jun
Paula Helena Kuklane - 52 kg Sub-jun
Ave Tüür - 63 kg Jun
Kristel Loorits - 84 kg Jun
Gertina Simenson - 72 kg Jun
Laura Lisett Lepp - 63 kg Jun
Marianna Bogdanova - 57 kg Open
Liisi Kreen - 52 kg Open
Karoliina Kase - 84 kg Open
Liisi Himma - 72 kg Open
Eliise Peterson - 84 kg Open
MEHED
Sander Põhjala - 66 kg Sub-jun
Kermo Pärn - 66 kg
Sub-jun Mark Kihu - 74 kg Sub-jun
Andri Eric Külaviir - 83 kg Sub-jun
Mihkel Ruut - 120 kg Sub-jun
Marius Lemming - 66 kg Jun
Siim Jürgenstein - 66 kg Jun
Karl Michael Valk -74 kg Jun
Agris Reppo Kuni 74 kg Jun
Rainar Metsalu -83 kg Jun
Kristo Krõlov - 93 kg Jun
Siim Salin -105 kg Jun
Aivar Siska -120 kg Jun
Aimar Kuusnõmm - 74 kg Open
Margus Silbaum - 93 kg Open
Siim Sammalkivi - 93 kg Open
Alex-Edward Raus -105 kg Open
Marko Mumm -105 kg Open
Elar Kraav - 120 kg Open
Marek Vähi - 120 kg Open
Siim Rast + 120 kg Open
Eesti üliõpilaste ja Tartumaa koolinoorte MV klassikalises jõutõstmises 2017
in Jõumehed
Postitas · Report reply
http://powerlifting.ee/blogi/eesti-uliopilaste-ja-tartumaa-koolinoorte-lahtised-mv-klassikalises-joutostmises-2017-protokoll/