Jump to content

katis

Kasutajad
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About katis

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 09/27/1985

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Female

Recent Profile Visitors

3,917 profile views
 1. Ma olen elu aeg külmatundlik olnud. Praeguste ilmadega juba külmetan nagu segane. Olen ma külmakartlik olnud 20kg, olen külmakartlik 20kg vähem kaaludes, sealjuures norm rasva% omades. Riietus on selline, mis kirjade järgi kannatab kuni -32 kraadi külma jnejnejne. Pole leidnud riietust, mis hoiaks korralikult soojas. Isegi suvel võivad käed jalad külmad olla
 2. Riga Pearl 2014 - õnnitlused võitjatele!

  Magasin bodyfitnessi kategooria tulemuse maha. Kuidas Reelel läks?
 3. See palavus juba tapab...

  Ma usun, et siin süüdi üleliigsed kilod. Ise käisin ka +27 kraadiga näiteks rulluisutamas, isegi ei kurda mitte. Naudin sooja, sest seda meil niigi väga vähe ja kui just umbse bussiga sõitma ei pea, kus on sees 50 kraadi, higihais ja 0 õhuraasu, siis on kõik suurepärane.
 4. Personaaltreener

  Ja kuidas kontakteeruda Teie liiduga?
 5. Jõusaali tolad...

  Ma kohtasin täna siis seda tola, kes teistel raskuseid ära virutab. Jalapressil harjutust tehes, puhkepausi ajal (istusin masinal edasi) , pani üks mult ketta pihta. Sama raskus oli täiesti saadaval vabana veel. Vaatasin korraks kõrvale ja hops, ketas oli läinud Ei saa aru, miks nii tehti, aga ju oli vajalik. Hea veel, et harjutuse ajal ära ei võtnud.
 6. Fourstar proteiin?

  Mul endal see maasika oma. Ma muid pulbreid pole muidugi eriti proovinud, aga selle juures häirib see magusaine, mis sinna sisse pandud. Pole minu jaoks see maitse Aga eks pead proovima, maitsed ju nii erinevad.
 7. Otsin trennikaaslast Tallinnas

  Ise võtaks ühe motiveeriva ja abistava kaaslase MyFitnessisse Roccas.
 8. Rattasõit ja kalorikulu

  Oleneb tõesti, kui kiiresti sõita. Kui aeglasemas tempos, siis tõesti 2h ja ca 20km reaalne. Ise sõitsin eile u 18km pisut alla tunniga. Kuigi tempo oli mu arust selline keskmine. Leidus neid, kellest aeglasemalt sõitsin ja muidugi ka neid, kellest kiiremini.
 9. Vastasin ka, kuigi pisut raske on vastata sellistele küsimustele...
 10. Vanematele ei meeldi

  Minema kolida ja elada omaette.
 11. 15a paks neiu.

  Ma usun, et kodustes tingimustes annab edukalt trenni teha ja sellega aidata kaasa kaalulangusele. Kõik ei pea omamama jõusaalivarustust, et saada endale lihaseline keha ja viia rasva% miinimumini ju. Kui inimene suudab kodusetreeninguga ka vaid 100 kcal kulutada ja neid mitte tagasi süüa, siis on asi seegi vähemalt pikas plaanis. Mõelge, millise summa see juba aastaga kokku teeb, kui vaid 100 kcal võrra vähem süüa või need ära kulutada. Mõni tundub kohe nii negatiivne olema, et ah, milleks sa hakkad vaeva nägemagi, et mõttetu on kodus rassida. Ma ei usu, et on mõttetu. Alati on mõtet! Ma teen aeg-ajalt ühe programmi järgi trenni ja ausalt öeldes, olen vahel peale tundi rassimist rohkem väsinud kui aeroobikasaalis. Rääkimata siis Youtube'is olevatest videotest. Kui on ruumi kodus hüpata, karata, saab mu arust juba päris mõnusa trenni.
 12. 9 nädalaga peenemaks ?

  Mu arust oleneb ka, kui "suur" hetkel ollakse. Ülekaalulistel on kergem mu arust kõhnuda, kui kas normaal- või veel hullem niigi alakaalulistel. Ja mu arust naistel on see kaalualandamine pisut raskem kui meestel. Teemaalgataja 15-aastane neiu nagu ma aru saan seega mingeid äärmusi vast teha ei tasuks.
 13. 15a paks neiu.

  Ma ütleks, et see ongi kättevõtmise asi, kui sul just mõni haigus ei takista kaalul alaneda. Ma elasin ka pikka aega pontsakana ja siis võtsin kätte ja vähendasin kõige rasvase ja halva kaalu oma menüüs. Päris kiiresti ja ütleks, et ka jäädavalt võtsin 20kg alla. Ja ilma mingisuguste trennideta. Tänapäeval on internet täis igasuguseid videosid treeningutest, mis sobivad kõigile. Taas kättevõtmise asi ja nende järgi kodus pisut treenida. Kevad ka ukse taga, hea võimalus rohkem käia jala. Võimalusi on palju, peab lihtsalt olema seda viitsimist ja tahtmist muuta end ja mitte vaid paariks kolmeks kuuks. See peab olema ikka elustiili muudatus, mis sulle sobib ja on ka mugav. Kuigi muidugi teleka eest juustusaia on ka mugav süüa
 14. Vabandan, aga kui on olnud toitumishäire, millel ka hetkel järelmõjud tunduad olema, siis targem oleks ehk professionaalset abi otsida, et endaga ära leppida ja mitte hulluda süümekates aeg-ajalt patustades? Kui sa just lavale ei pürgi, siis vaevalt see kommikene, paar või siis kord nädalas šokolaadi sulle suured pekilisad kintsudele toovad. Tundub, et sul on ülimeeletu hirm paari lisakilo ees. Võta elu pisut vabamalt, sa ei saa elu lõpuni nii moodi muretseda.
×