Jump to content

Winnie Puhh

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Winnie Puhh

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 01.01.1994
  1. Algaja ootab abi!

    Kui tehakse siis putru.. kui ei siis võileibu. Koolis mingi 10-11 vahel juba praad otsa enamasti. kalmer87: Kuidas ma selle kcali saaks võimalikult täpselt välja arvestada? Söön ju igapäev erinevalt, kuidas kunagi.. Hommikul 2-3 musta leiba juustu/vorsti/köögiviljaga või siis putru, vahest harvem muna + kohvi 1-2 tassi. Lõuna (kl 10-12 tavaliselt) praad, enamasti kartul ja mingit sorti lihakaste või liha. Peale ujumist kohupiima. Koju jõudes soe toit mis on sisuliselt iga päev erinev. Üldiselt liha suht vähe, kuna pere eriti ei söö + veel kohupiima, leiba/saia nt min. 3 tundi enne magama jäämist.Ise õpin kokaks, seega süüa peaks alati olema..
  2. Algaja ootab abi!

    Tere! Olen 16 a, 196cm, 73kg. Hakkaks uuesti regulaarselt käima jõusaalis. Plaan oleks eelkõige kasvatada lihast ja suurendada massi. Praegu tegelen spordi tegemiseks ujumisega, kuskil 3x nädalas krool+selg 1500m. Sooviks mõnd head kava minusugusele vennale. Olen aru saanud et neid ringleb tohutult, kuid ehk keegi teadjam oskam mõnd konkreetset soovitada. Samuti toidulisandite kohta.. Söömisega on mul nii, et söön väga palju, kuid seedimine on kiire ning kaalu juurde ei tule. Olen kuulnud kreatiinist, mis tundub kõige loogilisem ja usaldusväärsem valik, kuna ma eriti selliseid asju tegelikkuses ei usalda. Kui tegemist on aga pmst protsessi hõlbustamise ja kiirendamisega, oleksin ka sellest huvitatud. Tänud ette, kui seletasin halvasti, andke märku, Kõike head!
×