Jump to content

Lacoste

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Lacoste

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 06.03.1991
  1. Nahk ripub peale kaalukaotust

    Kokkuvõtteks ei ole muud abi kui kirurgiline sekkumine?
  2. Nahk ripub peale kaalukaotust

    Suur kaalulangetus toimuski paaraastat tagasi, lihtsalt näljutasin ennast ja ainult trenn-trenn. Tegelen aktiivselt jalgratta spordiga, kalduvus on kergelt paksuks minna, nii kui magusa/rasvase toiduga liialdan, aga ma olen kolm aastat juba jälginud mida söön - ei magusale, ei rasvasele jne, poest ostes alati loen, mida sisaldab ja palju, suht fetish juba sellest. Ja ikka, nahk ei tõmbu kokku, suvel võistlustel käies ja trenni tehes tõmbub mingil määral kokku, aga nii kui tuleb talve hooaeg, nii tekib see nahk tagasi.. Nüüd peab ennast kätte võtma ja sooviks sellest nahast lõplikult lahti saada !
  3. Nahk ripub peale kaalukaotust

    Tere. Hakkasin jõusaalis käima, koolikõrvalt - suveks vormi ikka Mure seisneb selles, et kunagi lapseeas oli väga paks, siiani on nahk väljaveninud ja lotendab kõhuosal.. Võib-olla osatakse anda mõni treening nipp, kuidas oleks võimalik treenida ennast sedasi, et saada lahti sellest lotendavast nahast...See ei saa muidugi kerge olema, aga tahtmist on, siis on ka võimalusi. Ettetänades, Lacoste
  4. kalaõli, kalamaksaõli, omega -3

    Selge ja tänan vastuse eest.
  5. kalaõli, kalamaksaõli, omega -3

    Tere! Uuriksin Oomega 3 rasvhapete kohta, nad pidi kiirendama rasvade põletus programmi, seegi ma usun, et mulle sobiks, kuna jõuludega sai omale nö. õllekõht ette söödud/joodud, oleks vaja titumisegagi natukene kaasa aidata, et siis peaksid need kapslid aitama, või mis? Keegi oskab ehk lehtiseletada mu mõtet ja kaasa aidata. Ettetänades Lacoste
×