Jump to content

priit002

Kasutajad
  • Sisu loend

    206
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik priit002 postitused

  1. Kalmuse eetrikeeld

    Kas ei ole mitte üks ilus eesti vanasõna,et "Suured sulid tõllas,väiksed sulid võllas."Muidugi selle väikese suli mõiste tuleb Hr Kalmuse juures natuke üle vaadata.
  2. Tõeline mure - kaal ei lange

    Iga korraliku kehaehitaja eluviis"Kui sul on kõht tühi, siis on juba liiga hilja"
  3. Suitsukana, kala

    Noh iseenesest nii kana kui kala mõlemad on tervislikud asjad mida süüa. Kuigi mõned soovitavad naha kanal ära võtta,maitse asi,oleneb kui väga kollesterooli kardad. Ja suitsetamise seisukohalt, kui suitsuahju köetavatel puudelt koor maha võtta ja kuiva ,eelnevalt vettekastetud lepalaastu kasutada,visata põlevatele puudele, siis pole vaja marli sisse pannagi. Ise olen tähele pannud,et kui ei ole marli sees ja siis käid vaikselt külmiku kallal, kui seal on mõnud suitsutatud kaelakarbonaad, siis on lihtne vahele jääda, sest sõrmed jumala nõgised.
  4. Jõusaalid põhja tallinnas

    Njah see kopli soprdihoone on E-R 9-22.Aga hind on küll mõnus
  5. Jõusaalid põhja tallinnas

    Kui sa veel ei ole läinud siis ära mine ka,nimelt käisin kinni oli !Lähen parem Revalisse oma taswuta proovikorda kasutama.
  6. Tõeline mure - kaal ei lange

    Aga äkki oleks tark mõte kopeerida tema näiteks ühe päeva menüü siia, sest korralikul ja korralikul toitumisel on ka vahe.
  7. Acai kehakaalualandaja ja nn superfood??

    Noh on ju tehtud igasugu lahedaid dieete, ma olen kuulnud näiteks veinidieedist. Nimelt ärkad hommiku ülesse jood 2 klaasi punast veini ja võileiva. Lõunal lõunasöögi, koos kahe klaasi punase veiniga jne. Kaal võib kaduda,aga alkoholist süveneb. Sarnane asi olevat ka õllega välja mõeldud.' Selleks et seda pulgakommi,seal oli kullakreem ja mingeid teised imerohud,uskuda peab ikka natuke sooda olema!
  8. Lihaste lagunemine

    Aga ma pole ka kuulnud et ükski kulturist soome maasikaid korjama läheks.
  9. Lihaste lagunemine

    See nüüd küll ei ole hea uudis,kuna ma praegu määrin ennast hobusesalviga ja kannan nädal aega soojendavat vööd,sest rebestasin kükkides midagi alaseljast ära. Ei tea küll täpselt mille, aga arst ütles, et selgrooga on kõik korras.Et valu oli alaseljas selgroost 5 cm kaugusel umbes. Aga noh võtan teadmiseks.
  10. Lihaste lagunemine

    Ma saan aru,et käin koeraga jalutamas,elan viiendal korrusel, aga 10h treppidest ülesse alla?Ja jah tõesti peaksin vist jalatrenni siis natuke kergemalt võtma.
  11. Lihaste lagunemine

    Kui juba suve ja töötamise teemaks läks, siis kuidas muudaksite treeningkava, kui on teada et kelneritöö tähendab 8-10 tundi jalgadel olemist. Sisaldab ka treppidest käimist, et trenn missugune iseenesest.Kas jalgadele teha vähem, või siis rohkem, pigem mitte,kui jalad siiski töövahend, nii et väga lihasvaluga töötada pole ka lust.Sööks iga nii 3-4h tagant korralikku valgurikast toitu ja käiks ikkagi 4-5 korda nädalas jõusaalis, kui vähegi võimalik.
  12. Kuidas võita vastassoo tähelepanu?

    Nii et ole õigel ajal õiges kohas ja ma arvan ka enam vähem välimusega ja kõik edasin tehakse juba sinu eest ära.Ja naised on ise ka selle peal väljas !
  13. Ergutid ja stimulandid

    Kunagi sai keset rattatrenni, kui juba 40 km oli seljataga ja kange tahtmine koju minna oli, sest toss täitsa väljas.Siis kenad neiud pakkusid red bulli,mingi kampaania vist, see andis küll sellise kerge energialaksu,et tavapärase kojusõidu asemel tuli üks 10km ring veel otsa.
  14. Kaalust juurde võtmine

    Ausaltöeldes käivad inimesed ka jooksmas ja kaal ei lange midagi nii ulmeliselt kiiresti kohe. Kui sa tahad rasvast lahti saada siis tee lihastrenni ja korrasta toitumine.Nii lihtne see ongi.
  15. Ma olen suhteliselt kindel, et see sinu jalgade paksukminemine on psühholoogiline laadi probleem. Ja sinu toidus tundub rasvast kangesti puudus olema, et piim annab natuke, koolitoidust ei saa sa suht midagi, see kohupiim on ma loodan ikkagi mingi rasvaprotsendiga? Et nagu sulle on öeldud keha tahab juurde siis kui sul millestki puudus on. Ja ma arvan ,et sa võiksid süüa ikka rohkem, sest siit peaks sulle selgeks saama, et keha talletab rasvana siis kui talle keset nälgimist toitaineid anda, see on kehale omane kaitsereaktsioon.
  16. Rattasõit ja kalorikulu

    Saab vist tõesti sõita nii et 10km/h,aga kui mina ikkagitrenni teha tahan, siis ma teen selle tavalisest liikumisest eraldi. Sa ju ei kirjuta et oli trenn kõndisin poodi 5,5km/h pool tundi ja tagasi. Et trenn minul rattaga on ikka intensiivne. Kiirus aeglasematel lõikudel nii 22 , keskmine umbes 28 ja kui tunned et powerit on siis ka 35 ja peale. Kuigi ma sõidan ka võidusõidurattaga ja siis täis rattariietuses. Aga jah mõte sama,et üks on tavaline liikumine ja teine asi ikka trenn.
  17. Kaalu langetamine

    Siis soovitaks ikka rahulikult maha istuda ja lugeda.Alustada võiks hommikusöögist.Foorumis on mitmeid teemasid kuidas tervislikult hommiksut süüa ja jah, seda tuleb kindlasti teha, see on äärmiselt vajalik. Järgmisena peaksid arvutama välja valgud ja rasvad mis sa päeva jooksul peaksid saama.Siin teemas juba läbi käinud!! 1g rasva(kasulikke ikka ma mõtlen) ja 1,5g valke iga kehakaalu kilogrammi kohta. Nende koguse arvutad rasvad*9+valgud*4=nende poolt saadud kalorid.Siis võtad selle oma PAV maha ja ülejäänud arvu jagad 4 ja saad palju süsivesikuid peaks olema,grammides. http://www.fitness.ee/?act=article&art...smenuu-nadalaks Siin üks suhteliselt hea ,aga mitte päris täiuslik näidismenüü. Nüüd nende ainete kohta.Kas su kehakaal tekkis sulle kiiresti??? Ma arvan et mitte. Miks peaks siis sellest lahtisaamine olema kiire tegevus.Sest kui sa just mingit imedieeti pidma ei hakka,millega sa kaalu ja lihased koos kaotada ja oma tervise ära rikud,siis kiirest ei toimu siin midagi.Kui sa toituma ei õpi siis sa võid kas-või kogu Fitshopi tühjaks osta ja tulemus on ikka 0! Nii et säästa raha ja telli toitumis ja treeninkava. Algatuseks võid ju ainult toitumiskava tellida ja näiteks http://www.fitness.ee/treeningkavad siit endale ühe algajate kava võtta ja vaikselt peale hakata. Lihaseid tunnetama õppida ja treeninkuga algust teha. Palju edu !
  18. Miks lihasekasvatajate foorumis on arutelu et kummad on targemad kas naised või mehed?Siinne teema oleks pigem ju et meestel on lihtsam suuremaid lihaseid kasvatada ja leidub ka palju toredaid raamatuid maailmas, mis ei räägi valgusünteesist ja treeningust.Äkki peaks mõne sellise kätte võtma! Natuke teemast mööda, aga mina pooldan ka toidulisandeid! lol
  19. Kuidas võtta alla 8 nädalaga ligi 15-20KG?

    Ega see ülekaal ju ka päris üleöö ei kogunenud, nii et miks peaks see ka kiiresti olema kõrvaldatav? Inimesed on sinu vastu ikka väga abivalmid, eriti kuna sa ise korrutad et sa midagi ei jaga. Jään ootama mõne tüübi teemat, et tahaks 10 nädalaga Kiivika või Kalmuse lihaseid!
  20. Kuidas võtta alla 8 nädalaga ligi 15-20KG?

    EI taha küll midagi halba öelda, aga 12. klassis võiks lugemisoskus olla sellel tasemel et leida kaalust alla alateemast mitmeid sarnaseid teemasid.Lisaks saab Fitness.ee tööriistade alt endale korraliku jõusaalikava. + veel näiteks on olemas selline näidismenüü http://www.fitness.ee/?act=article&art...smenuu-nadalaks ja üldse tegelikult tuleks võtta veebitreeneri alt ja endale toitumis ja soovitavalt ka treeningkava tellida. Loodan et sain kasulik olla.
  21. ülakeha/alakeha

    Miks sa selle full bodypäevavahele teed ?
  22. Jõusaal ja dieet

    Kui sa maksimaalselt lihast kaotada tahad siis on su dieet super, aga muidu vaata toitumise teemade all kuidas päriselt toitutakse!
  23. Tegelikult mulle jäi vähemalt mulje et Madeiral oli küll kõikidel inimestel nii 11-12 paiku oma karbike kaasas korraliku toiduga ja sama juhtus ka õhtul(loomulikult oli lõuna ka) kui vahepeal koju ei jõutud,nii et Lääne-Euroopa võib meist tervislike toitumisharjumuste poolest natuke ees olla, Vähemalt Madeira on .
  24. Minu kava

    Aga tead mikssa sellise kriitikasaid ? Sest selliseid küll kergejõustiklasi,küll jalgpallureid, kes selliseid rind biitseps kavasid on siin välja pakkunud on ikka väga palju, nii et sa oleks vaadates natuke ringi foorumis saanud kõikidele küsimustele vastuse, ilma et sa oleksid pidanud siia oma poolikut kaa postitamagi!
×