Jump to content

priit002

Kasutajad
  • Sisu loend

    206
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik priit002 postitused

  1. päevane kalorite hulk

    See Bav on arvutatud palju sul eksisteerimiseks kulub, nii et kui sa terve päeva lamad ainult, siis sa saad selle kaloraažiga hakkama, kui aga liikuda ka tahad, siis pead sellele ikka 400-500 juurde panema. Ja ikkagi on see veel dieet!
  2. Nootropics ehk nn smart drugs

    Vabandan kui minu ütlus natuke vägivaldne oli, aga mina mõtlesin nende õpidroogide all Adderalli ja Ritalini sarnaseid asju. Millest on isegi postimehe artikkel ilmunud, et kuidas mis mõjus. Kui need millest siin räägitakse on paremad, siis ma loen huviga.Aga Ritalin on vägagi amfetamiini lähedane sugulane!
  3. Nootropics ehk nn smart drugs

    Amfi teed ? Sest, kõik need droogid, mis on õpidroogide all välja reklaamitud on ilma laksuta amfetamiin ja selle sugulased. Võib-olla mitte kõik, aga valdav enamus. Kas sa oled nõus oma geneetikat ja tervist rikkuma natuke parema hinde nimel ????
  4. Tagasi uudise juurde FitShopi uudisedTule FitShopi ning pane ennast proovile, sest sellel ja järgmisel nädalal FitShopides teemaks: "Tõmba endale 100% allahindlust!"FitShopides on võimalus 04.07.11 kuni 17.07.11 saada allahindlust selle järgi, kui palju jõuad teha rippes kätekõverdusi.Kampaania reeglid:Rippes kätekõverdusi arvestatakse Athletic Fitnessi reeglite kohaselt, tutvu lubatud tehnikaga: Allahindlust saab rippes kätekõverduste alusel kasutada üks kord, üks inimene kampaania?
  5. Kaalu langetamine jooksmisega

    Kasuks tuleks ka kirjeldus, et kus kui palju ja kuidas sa jooksmas käid.Eriti hea oleks kui me taks sinu/teie sugu ja vanust veel ka.
  6. taimne valk vs loomne valk

    Aga kas seal ei olnud mitte loogika, et suurtel rohusööjatel on maos baktereid sisaldav mikrofloora. Need bakterid lagundaad ja toituvad tselluloosist ja śiis omakorda loom saab nendest bakteritest endale vajalikke aineid.
  7. Trenn, stress ja toitumine

    Iseenesest ma ei saa aru sellest paanilisest lihasekartusest??? See, et mõni sentimeeter tuli juurde reie peale,aga kas peeglist vaadates oli pilt parem?Ma arvan et oli ja pealegi rohkem lihast tähendab ka mitte midagi tegematta sinu kehale rohkem koormust, ehk saad rohkem süüa. See,et trenn tekitab stressi, noh mina maandan ennast just pigem trenni tehes ja aitab väga hästi. Naiste ja lihaste kohta ütleks, et on väga vähe naisi kellel oleksid trennist lausa lihased, mida ma inetuks peaksin. Enamus selle foorumi kasutajates ma arvan,et nõustub minuga. Siin on ju Team Fast liikmeid kes teevad trenni ikka väga kaua ja toiutvad veatult.Neil ei ole mitte inetukspeetuvaid lihaseid.Inetud on need üle lombi monstrumid,aga nende lihakehad on ikka kõvema kütuse peal kasvanud! Kui olemine on kehv, siis ma arvan,et tegemist on mingi asja puudusega.Ega juhuslikult sa ei ole oma menüüst kõiki rasvu ei eemaldanud.Teine variant oleks ,et sul oli midagi ketogeense dieedi sarnast, aga see ei ole hästi võimalik, sest siis oleks sa ennast ilma valkudeta surnuks näljutanud. Tervislik oleks ju 1g kasulikke rasvu kehakaalu kohta jne. Ja tegelikult on väga,väga sarnaseid teemasid nii kaalust alla kui ka siinsamas foorumis,nii et edu lugemisele. Kui teha kõike mõistlikult ja mõistusega siis on võimalik parandada nii vormi kui olemist!
  8. Jõusaalid põhja tallinnas

    Tulbisse niisama üheks korraks minna ei tasugi, sest ühe korra pilet 10 eurot ja kuukaart 30 eurot.Selle tugevuse vaatasin selle pildi järgi!
  9. Jõusaalid põhja tallinnas

    Aga ikkagi, tegemist tundub kogenuma ja ka pildi järgi tugevamaga.Nii et üleliigne respekt ei ole mulle veel kunagi kätte maksnud. Kui ma selja korda saan ja kui äkki otsustate Tulbis treenima hakata, siis äkki võiks mõne ühistrenni teha.
  10. Jõusaalid põhja tallinnas

    See oli rohkem kulturismikogemuse ja vormi, kui vanuse pärast. Lihtsalt,olete te ju ikkagi üks eesti kehaehitajate eeskujudest!
  11. Jõusaalid põhja tallinnas

    Tulbi iseenesest on selline väike kodukõrval käimiseks super. Seal on 1 rinnaltsurumise pink, 1 smith ja üks kükipuur ja veel muid masinadi. Kardiost kaks ratast, kaks ellipsit,üks lint ja ergomeeter. Teiesugusele võib see natuke väikseks jääda, aga tavaharrastajale on seal küll kõik vajalik olemas. Ainult ühekordne külastus on absurdselt kallis 10 EUR, kui õpilase kuukaart on 30.Inimesi on muidu vähe, aga see-eest antlivalik oi oi oi kui ma ei eksi siis 5, 7,5 10 kuni 55,mida peaks kaks olema. Ja vahepealsed ka olemas. See selle juures imelik on,et ka 1-10 kiloni ei ole kõiki antleid, aga see-eest neid väga suuri mürakaid on terve rennitäis.
  12. Kava muutmine? // Toitumise kohta ka

    Rahu rahu nüüd, käinud saalis neli kuud ja tehnikat tajun väga hästi ?Tundub natuke uskumatu,aga noh me kõik oleme erinevad. Aga söögist,kas makarone ja pelmeene ei saaks millegi veits tervislikumaga asendada?
  13. Kaalust maha jälle

    Meie keha on üks imeline aparaat, millega mainupuleerimine nõuab suurt osavust. Menüüd vaadates ütleks, et sa oled oma kaloritega defitsiidis ja keha hoiab meeleheitlikult kinni igast grammist. Lisaks veel üritab talletada kõik mis vähegi võimalik. Ja see ei ole ju mitte see, mida sa saavutada üritad! Esiteks soovitaks lisada sinna vahele kaks söögikorda, nii et viis kokku saaks.Lisaks oles tore lugeda mõnda teist teemat, kus Holger on kõik puust ja punaseks ette ära seletanud BAV, vajalikud rasvad, õige trenn, õiged söögikordade vahe jne........ Neid teemasid on tulnud päris kõvasti kevadega. Ja ei muud kui edu tervislike eluviiside ja trenniga!
  14. Pildistamine tüdrukuteõhtul!

    Abivalmeid musklimehi, kui siit ei tule võib leida ka näiteks www.bonsuna.com foorumist. Ise ei ole kahjuks päris see mida otsite ja veel lisaks juba tööl.
  15. Kindlasti aktivist oskab sind paremini aidata, sest ise olen ainult ülekaaluline kunagi olnud. Aga jah,see foorum on kindlasti parem valik kui delfi naistekas, siin tehakse nälgimise ja imedieetide propageeriad tihti ikka pihuks ja põrmuks. Õige kah! Aga toitu korralikult ja tee sporti edasi,ega see natuke lihtast ja võib-olla mõni sentimeeter prinki reielihast ei tee tegelikult midagi halba visuaalsele pildile. Edu sportimisega ja ära kaota motivatsiooni. Tähtis ei ole mitte hetkevorm,vaid tervislikud toitumis ja treeningharjumused!
  16. Ma saan aru,et sinu toitumine on kindlasti kõike muud kui lihast kasvatava mõjuga, aga kui sa käid jooksmas ja jõusaalis eraldi jalgu treenid, siis lihased peavadki natukene suureks minema. Minul paisuvad päris jõudsalt, mitte et see minu eesmärk ei oleks. Aga keha harjub selle trenniga ja lihas kasvab, et trenniga paremini toime tulla. Ja ma tean, et see pole küll päris see koht, aga suure tõenäosusega on see paksud jalad sinu peas kinni. No mõtle alles sa pidasid ennast 40 kilosena paksuks ja nüüd omad söömahoogusid. Ma olen siin foorumis vähemalt kahte sarnast teemat näinud ja ühes postitati isegi pilt ja tulemuseks oli, et meile need jalad küll meeldisid, aga omanikule soovitasime pigem abi saada vaimel teel.Sest lõppude lõpuks see on ikka enamasti lihasekasvatajate foorum.
  17. Mida ja kuidas peaksin, või võiksin muuta?

    Ei ta ole,lihtsalt 13 aastased on ennast rohkem vanemaks valetanud!Aga edu foorumi uurimisel ja trenn võib korralik olla,aga õige toitumine peab korras olema ja vorm tuleb! Edu.
  18. Ma tean,mida sa tunned, mul säärel eristatavad juba päris selgelt kaks lihast, aga vat suuremaks ei paisu!
  19. Dextro ja Hera80

    Sest just Marek Kalmus oli see kes soovitas igasuguste valkude asemel kohupiima ja süsivesikute asemel tavalist suhkurt, teema on siin http://forum.bonsuna.com/koik-toitumisest-...-joogi-koostis/ et noh kes siis veel teaks vormi tegemisest kui tema, on ta ju kui mitte suurima siis vähemalt üks suurima lihasmassiga eestlastest. Kuigi mul endalgi on tekkinud huvi,et peaks seda Vitargot proovima.....
  20. Dextro ja Hera80

    Nii et see kes ütleb,"Mina kasutan pealetrenni süsivesikutena tavalist suhkrut,juba pool aastat"on siis sinu arvates, lihtsalt natuke rumal ja ei aja taga maksimaalset lihaskasvu?
  21. Hästiistuvad teksad lihaselistele jalgadele ?

    Zara teksadel on enamus lihaselistemal reitega raskusi, rääkimata sellest eelnimetatud probleemist......,võimatu!
  22. Dextro ja Hera80

    Ma tahaks ainult teada, mis selle bonsuna süsivesikus nii erilist on . See, et vitargo on tegelikult juba pea-aegu trennieelne segu , sellest saan aru aga mis see tavaline süsivesik sialdab, see oleks huvita teada äkki Archangel teab rääkida?
  23. Dextro ja Hera80

    Kas tegemist ei ole siis samade asjadega, lihtsalt üks on Fasti kotis ?
×