Jump to content

Znuffy

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Znuffy

  • Tase
    Vaatleja
  1. Kiiresti kaalust alla, kaaluklassi

    Eks see jama ole, et kohe peale kaalumist ka võistlus, aga no ma juba olen selle probleemi peaaegu lahendanud, hetke kaal 69,1 kg Tänud kõigile!
  2. Kiiresti kaalust alla, kaaluklassi

    saun väsitab, ja pole enne võistlusi just kõige parem, aga kaalu langetamise jaoks on hea küll.
  3. Tere, olen siis nüüdseks nädal aega toitunud vastavalt sellele kavale: hommikul, kuskil pool 8 ajal: leib, light merevaiguga koolitoit, enne 12 kuskil: riisi mingi kastme vms. enne trenni, kuskil 3, 4 ajal : kodujuust väike puhkus vahepeale peale teist trenni, kuskil 9, 10 ajal : riis, kanafilee+piim Treenin jõusaalis aeroobse kava järgi Toitudes üritan vältida soolasid!! Nimelt probleem selles, et selle nädala ajaga olen kaalust alla saanud 2,5 kg, ja soovitud kaal oleks siis 69.00 vm sinna kanti, kuna on tulemas võistlus ja tahaks saada kaaluklassi -70kg. täna peale trenni oli kaal 70,1kg, kuid kardan, et 1 päevaga , seda kaalu ei saa, jama on ka see, et kaalumise järel on kohe võistlus ja ei saa peale kaalumist vb süüa, võimalik, et jõuab midagi:D Mida saaks veel homse päevaga ette võtta:D??
×