Jump to content

Harrix

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Harrix

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 02.03.1994
  1. Küsimused harjutuste kohta

    Tänud. Sain palju targemaks.
  2. Küsimused harjutuste kohta

    Tekkinud on paar küsimust. Näiteks kas on vahet kui treenida õlgasid spets trenasööri peal või nt. teha seistes hantilitega lendamist või kaldpingis hantlitega üles surumist? Mida kujutab endas "Jõutõmme"? Mis harjutusega oleks hea teha seljalai lihast ning alaselga. Olen otsnud siit foorumist seda harjutuste panka aga ei ole leidnud kusgilt, Oleks hea vaadata sealt õigeid sooritustehnikaid.
  3. Treenigkava otsingud

    Tere, Olen umbes aasta jõusaalis käinud ja teinud lht üldfüüsilist treenigutehk siis kõik lihasgrupid läbi. Oleks soov treening jagada kahele päevale. Nii et üks päev ülekeha ja teine päev alakeha. Äkki oskab keegi soovitada mingisugust kava mulle.Või oleks targem mul mõne jõusaali treeneriga ühendust võtta ja temalt kava koostamisel abi küsida? Olen 17aastane noormees. Eesmärgiks oleks rasva%-i vähendada ja lihased rohkem esile tuua. Ning teine küsimus ka et kumba toidulisandit kasutada kas Mass FX-i või Whey FX-i. Mis vahe neil üleüldse on. Massilisajal on vähem valke sees ja rohkem süsivesikuid ning muid aineid ning WheyFX-il on jällegist 3x rohkem valke sees kui Mass FX-il ning teisi aineid pole. Kumba soovitaksete? Pikkust muidu 190 ja kaalu kusgil 79kg.
×