Jump to content

labrot

Kasutajad
  • Sisu loend

    37
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

labrot

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 20.04.1992
  1. Suhkrud?

    need mis ma soovitasin ei ole maitsestamatta, vanilje maitsega, või rosinaga magusad kohupiimad. liigu poes ringi vaata!
  2. Suhkrud?

    Ostad maitsestamata kohupiima ? Miks mitte tavalist Lahjat kohupiima, hind minumeelest suht sama, kiire ja maitseb sisse süüa:) Soovitan Tere 200g kohupiima , maksab konsumis 73 senti, või siis Säästu kohupiim 180g 55 senti konsumis, vähe rasva palju valku ja pole vaja maitsestada
  3. Tervist! Olen siis see õnnetu, kes ei tohi süüa teravilju, leiba neljahelbe putru kuna esineb glutamiini vastu allergia, mis väljendub selles, et glutamiini sisaldusega toitainet süües, hävitab see maos olevaid seedimisrakke tulemuseks on see, et toitained ei imendu ning kõht on lahti ja paha olla ning suurest söömisesdt pole tolku midagi. Pärast haiguse avastamist ~Juuli kuud, olen juurde võtnud pea tavalise toitumise ja trenniga 4kg... Päris kohe pole plaan toidulisandit muretseda, aga teen natuke eeltööd, Fitshopis ei ole nagu kirjas kõik ained, mis näiteks hera80s sees on? Soovitage glutamiini vabu proteiine, massilisajaid ? Ning, kas kreatiin sisaldab glutamiini ?
  4. ühe lihasgrupi treenimise sagedus

    Mul edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks, teen kõik lihasgrupid läbi kolme päevaga ,ma küll ei jõua mingit moodi teha nädalast näiteks rinnalihast 2x läbi... Kui teha tugev ja korralik trenn igale lihasgrupile siis, isiklikult arvan, et 1x nädalas lihasgrupid läbi teha on esialgu piisav, algajatele eriti kellel toitumine nii korras ei pruugi olla ja kaloraasi ei tule piisavalt, siis ei kurna end üle ja jõuab lihas saab taastuda korralikult. Sellest rohkem kasu kui üle treenida ja mitte lasta lihasel puhata.
  5. Lihased valutavad

    Kuidas teil edasijõudnumatel lihasvaluga pärast tugevat trennipäeva on ? Mul on küll selline mõte/arvamus, et kui pärast näiteks rinnalihase trenni järgmine päev rind üldse tunda ei anna, siis oli trenn kehv. Ma ikka proovin anda endast maksimum, tõstan raskuski või teen rohkem. Treeningstaaž 1a mul
  6. Nädalaga 3kg juurde

    Tuleb tööl, ette küllaltki palju raskuste tõstmist, ja ma käin 2x nädalas jõusaalis ka , lihtsalt olen massiperioodil ja üritan asja kiirendada kuigi tean, et sellest pole tolku, aga no ega ma pekijurakas pole... võin ju süüa küll... ja see proteini sheik on pmst nagu massilisajana 1/3 proteiin ja 2/3 dextro. Täna nädal teine päev, asendasin proteiinisheigi kohupiimaga osdtsin hunnik kodujuustu, kanafileed, muna, rosinaid, mandleid khm:D päris burksi näost sisse ei aja
  7. Nädalaga 3kg juurde

    Tervist, olen otsustanud end proovile panna kerge "dieediga" Nimelt võtta juurde 3kg ühe nädalaga. Kehatüübilt olen ektomorf, kaal 70kg vanus 19 Käin ka tööl, ehitusel, mis on suhteliselt füüsiline, ning ei karda rasva % tõusu. Et küsimus siis ka, et kuidas toitumine sättida ? võimalikult tihti ? või 3x päevas suured kogused? Hetkel rasva % suht väike ja väga peen ka pole olen korralikult jõusaalis käinud . toitumine ka paigas 4,5x päevas, Hetkel kujutan, ette, et toitumine näeks välja selline Hommikuti 4 helve pudru( mida juurde võiks süüa ? ) enne lõunat võtan 2-3saiakest ja hera80 shake 300ml, mandel Lõuna ~500g lihasalatit või miskit muud sarnast, Leib + piim või jogurt + õun Pärast lõunat hera80 shake 400ml , võileib Kodus kohe korralik praad, pelmeenid, makaronid , riis + liha ja juurvili kõrvale. üheksa aeg 300ml Jäätist ja enne magamaminekut ~23.00 pool topsi kodujuustu ja piima, kala Kogu asja point on end proovile panna ja enda keha piire tunda... see 3kg on nagu miinimum mis tahaks juurde võtta, äkki soovitate lisakaloraasi saamiseks mõningaid aineid ?
  8. E-poest SmartPostiga tellimine

    Nii pakk kohal, kolmapäeval kelöl 11 tegin tellimuse aga pühapäeva lõunal tuli sms, et kohal... Paide on vist tänu keerukale mäo ristmikule nii kõrvaline koht nüüd
  9. E-poest SmartPostiga tellimine

    Smartposti kodulehel on kirjas, et kaup tuleb järgmisel päeval hiljemalt a la kella 17.00 kohale, kui pannakse enne 12 posti.. Ootan juba 3ndad päeva... Kust fitshop oma kauba teele paneb? Ei lähe vist pakkeautomaadist pakkeautomaati ? ja siis võtab kauem aega? Lihtsalt, esimest korda kasutan sellist teenust, lootsin järgmisel päeval kätte saada suures usus, kuna igalpool kirjas nii.
  10. Tagasi 3 nädalaselt treeningpuhkuselt

    OIH, ajasin segamini Muscle+ ikka , mitte Promix . Eesmärk on rasva % vähendamine ja lihaste kasvatamine või vähemalt säilitamine. Sellepärast niipalju aeroobset teen.
  11. Tere, olen pidanud 3 nädalast treeningpuhkust( planeeritud oli küll 2 nädalat) . Üritasin toitumist korralikuna hoida, taandareng toimus veidi siiski. Nüüd oleks plaan tõsiselt treenimisega edasi tegeleda, rohkem aeroobsemat trenni tehes ( ujumine , jooksmine, ning kodune trenn hantlitega ) Olen enne tarvitanud vaid Hera80, Treeningstaaši 6 kuud, areng on olnud hea, +6KG ,Toitumisega olen kurja vaeva näinud, vaikselt paika tiksunud asjad, hommikune pudru on raudreegel, söön 4-5 korda päevas, võimalikult mitmekesiselt. nii ootan soovitusi, mis toiduslisandid võiks tarvitada ? kas võtan Hera80 edasi ? või on parem Mass2 või Promix? Mis neist oleks parim aeroobse trenni kõrvale, sest rõhku panen just sellele.
  12. Dextro ja Hera80

    Õigel ajal sai pakk otsa, plaan teha 2 nädalane trennipaus(6kuud, 3x nädalas trenni tehtud) +9KG tulnud... Kava on ka end ammendanud... Olen ainult ühe paki Hera80 sokolaadi piparmündi siiamaani proovinud... Hera on hea küll, aga nagu ma aru saanud olen siis edasijõudnud treenijad ei kasuta seda, plaan ka endal uut proteiini proovida, hetkel küll ei tea mida? Tead soovitada? Soov kasvatada/säilitada lihasmassi koos kerge rasvapõletusega...
  13. Dextro ja Hera80

    ei hakkand uut teemat tegema, lihtsalt küsimus, mul ülivähe Herat alles, kas tavalise suhkruga ei või seda alla juua ? ei haka sellepärast dextrot ostma:D
  14. hantlite tõstmine arvuti ees

    Juba kuu aega , pea iga päev vaatan, ikka ajab naerma :DD
  15. Trenn ja kaalutõus

    Lihas kaalub rohkem kui rasv, usun, et rasv on asendunud lihasega, sellest ka kerge kaalutõus.
×