Jump to content

palmiall

Kasutajad
  • Sisu loend

    29
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

palmiall

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 01.01.1985
  1. minul tuli samasugune valu siis kui kasutasin winstroli, see viib vee liigeste vahelt välja ( tuleb rohkem vett tarvida aga ikka valus) igaksjuhuks kirjutasin samade harjutustega valutas
  2. kas on mingit lehekylge vms kust saaks kalorite, rasvade, valkude, süsivesikute suhte.. et palju tohin syya kui massi kasvatav periood jne..
  3. Tsink, magneesium, kaltsium.. kuna ja kui palju?

    tänan vastuste eest
  4. äkki oskate öelda mis ajal kõige mõistlikum neid võtta ja mis koguses magneesium on mul 359 mg 1 tablett calcium on 800 mg 1 tablett tsink on 15 mg 1 tablett tänan tarkade nõuannete eest
  5. kalaõli, kalamaksaõli, omega -3

    palju ja kuna soovitate teie syya omega3'e.. sellepärast selline küsimus et nimelt niiöelda sprosonri poolt on mul omega3'd tasuta ja piiramatus koguses ehk oskate nõu anda ??
  6. silmas pean nt fast'i BURNEREID.. kuulsin kellegilt trennist et ära neid kyll söö kui tahad et lihase kasv oleks efektiivsem:S:S maru segane jutt.. kas see mõjub sis ka kuidagi lihastele v millegile??
  7. krt kugistasin kella 9 ajal jälle järjest 6 mandariini ja ühe õuna sisse:s ei saanud pidama lihtsalt
  8. nimelt söön enne magamaminekut kanafileed umbes 200g.. mis arvate sellest. mida see teeb.. halb vhea??
  9. Paluks ülevaatliku nõu massikava juures

    kust sa praetud munadel õliga 45 g rasva saad:D:D:D lisad 45 g õli??
  10. mees 23 a 174 cm 70 kg tegelikult vahepeal oligi hommikusöögi juures 3-4 muna
  11. tere panen teile oma umbes täpse toitumiskava.. äkki oskate midagi juurde soovitada v midagi maha võtta või lihtsalt näpunäiteid sooviks kaalu tõsta kuid mitte rasva arvelt.. palun vaadke üle ja öelge mis arvate, kas lisada midagi või midagi ära võtta kas mu süsivesikute, kalorite, valgu ja rasva tarbimine on normis või teie arust midagi valesti.. lisan ka seda et trenn on alati vähe kõva, annan endast kõik:) hommik puder umbes 80g (riisihelbe, tatra, neljavilja jne) ECO moosi umbes 20 g 3 viilu sepikut kanafilee singiga ja värske kurgiga 1,5 h peale hommikusööki 25 g sheik (enne trennisheik) sisaldab 5 g beta alanini ja vitamiine plus 1 õun 3,5 h peale hommikusööki, seega peale trenni 35-40 g sheik plus 5 g beta alanini plus 30 g süsivesikuid umbes 4 h peale hommikusööki 2 söök 80-100 g riisi (vahepeal hakkliha riisi ja sibulaga') 300 g kanafileed 50 g punast ECO v ungle bens kastet värske kurgi viilud 1 õun 3 söök 5 muna omlett 2-3 viilu sepikut kanasingi ja kurgiga natuke lahjat hapukoort ja lahjat punast kastet 4 söök 200 g juurvilju v rohelisi ube vms 200 g kanafilee tükkidega segamini punast kastet maitsestamiseks 2 õuna või mandariini
  12. Toitumiskava

    oskad sa midagi soovitada mul menüü juures muuta?? millest ma seda rasva juurde saan? st mida syya juurde?
  13. Toitumiskava

    selge.. jälle tarkusetera oleneb see kehakaalust ka kui palju w? sest ma ise suht lühikest kasvu ja seega pole kaal kõige suurem
  14. täpselt sama süsteemi järgi olen ka mina oma tulemusi aina paremaks ja paremaks saanud keegi vähemalt saab minust aru:D
  15. ei suuda targad inimesed viige mind siis õigele teele kui ma nii valel teel olen oma toitumisega.. abi abi abi.. aitähh
×