Jump to content

JLuht

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

JLuht

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 03.01.1995

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Algajale

    Tervist ! Oleksin siis huvitatud, mida ma peaks esmalt tegema, kui tahan hakata oma toitumist jälgida ? Ei sooviks väga põhjalikult ka esialgu, kuna ei oleks ilmselt aega. Sooviksin siis teada, mis oleksid esimesed asjad, mida ma peaks silmas pidama ? Ette tänades !
  2. Tervist Jutt on siis selline, et alguses kui hakkasin jõusaalis käima, surusin rinnalt 55KG ja paar kuud sai siis tehtud algajate kava ja number läks 70KG peale. (kavas oli sees üks harjutus rinnale ja see oli rinnalt surumine 3x10) Edaspidi, kui olen teinud kaheosalisi ja nüüd siis kolmeosalist kava, pole rinnalt surumist sees olnud. Põhiliselt on olnud hantlitega ning kangiga ainuke harjutus on olnud kaldpinnalt surumine. Sedasi olen teinud nüüd juba oma 3-4 kuud. Selle aja jooksul pole rinnalt juurde tulnud midagi Hetkel on käsil siis nö massikava, spetsiaalselt rinnale on siis 3 harjutust, tavaline hantlitega surumine 3x10, seejärel 3x12 hantlitega surumine 45 kraadi pealt ning lõpus siis 3x15 lendamist trenazööril. Küsimus on siis teadjatele meestele selline, et kas selline asjade käik on normaalne ? Et kui ma tahan ikka rinnalt surumises saada head tulemust, siis tuleks teha ikka 4-5 seeriat ja korduste arv 4-5 ning samas tuleks pühenduda rohkem rinnalt surumisele kangiga, mitte hantlitega. Mis te siis arvate antud olukorrast ? Endal vanust 17 ja kaalu 71-73KG. Ette tänades abi eest
  3. Tahaksin siis teada, et millist treeningut oleks mõistlik teha odaviske jaoks ja mitu korda nädalas?
×